Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   10 700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   10 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Dúsító szempillaspirál

Az új formula visszatér a tartós dúsítás koncepciójához az úgynevezett hattyú nyak segítségével, amely által a belső szempillák is könnyen elérhetővé válnak. A pillák hosszabbnak és dúsabbnak tűnnek, amely a tekintetnek kifinomultságot kölcsönöz. Az intenzív dúsítás egyik titka a magas elasztomer anyag a kefefejben. A sörték lépcsőzetes formában helyezkednek el, amely biztosítja a szempillák szétválasztását és az egyenletes applikációt. A pillákra a megfelelő mennyiségű festék kerül, aminek köszönhető a dúsabb hatás is. Az extrém dúsításhoz hozzájárul továbbá az új formula. A gyengéd formula könnyű használatot biztosít, nem nehezíti el a pillákat. A tapadó polimerek lehetővé teszik, hogy a pillákon a festék tartósan fennmaradjon. A latex anyag egy réteget képez a pillák körül, ami extra tartóssá és tökéletessé varázsolja azokat akár 24 órán keresztül. A fekete szín most még mélyebb és sötétebb. A színfokozó polimereket szuper finom pigmentekkel vegyítették, hogy még intenzívebb színű pillákat varázsoljon.

Újdonság teszt: Lancôme Grandiôse Liner szemhéjtus és Grandiôse Extreme szempillaspirál

ursus

2018. december 3.

Csodás ívelt, dús és mély-fekete pillákat varázsol.
Ő sem pereg, nem lesz pandaszem, és szintén kibír 16 órát is.
Ugyanúgy nehézkes lemosni, de így is bevállom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

Csodás ívelt, dús és mély-fekete pillákat varázsol.
Ő sem pereg, nem lesz pandaszem, és szintén kibír 16 órát is.
Ugyanúgy nehézkes lemosni, de így is bevállom :)

Peachblossom

2018. november 15.

Először a sima grandiose-t próbáltam ki és az is gyönyörű dús és hosszú pillákat csinált a rövid és normál dússágú pilláimból, (műszempilla hatást szerintem csak annál lehet elérni, akinek amúgy is sok van és hosszúak), de az nekem nagyon hamar lenyomatot hagyott a szemhéjamon, így szegényt száműztem, aztán később gondoltam adok még egy esélyt, de akkor már legyen inkább a grandiose extreme. Végeredményben nem veszek észre különbséget, de ez tovább bírja átvándorlás nélkül, azért ha reggel felteszem, délután 2 körül már csúnya csíkok tudnak lenni a szemem fölött, ha nem törölgetem. :/ Emiatt csak 4 csillag, ha ez nem lenne, menne az 5 és nem gondolkoznék a váltáson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

CherryCoke

2018. augusztus 4.

Ez számomra omega spirál, nem is kell mûszempillát rakatni, ez elintéz mindent. Sajnos hiába csavarom a fejét jó szorosra, mindig oldalt kisajtol magából egy csomót és érzem hogy kevésbé nedves már az anyag, nagy szívfájdalmamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Annie25

2018. január 23.

Szerintem nagyon jó szempillaspirál! Gyönyörű, műszempilla hatású pillákat lehet vele varázsolni! :) az tény, hogy nem szabad sok festéket felvinni, mert akkor nem szép és lemosni is nehezebb, én 1 rétegben szoktam áthúzni a spirállal egy szememet, így nem visz fel sok festéket és számomra a lemosása sem macerás.
Tartós és szép a végeredmény, nem pereg le, nem maszatolódik és nem utolsósorban kb 2 perc alatt kész vagyok vele.

UPDATE
Továbbra is töretlen az imádat :)) azóta 2x vettem újra és biztos, hogy nem fogok váltani vagy kísérletezgetni most már (eddig elég jellemző volt, hogy találtam egy jó spirált, de mégis hajlottam az újdonságok felé :D) Számomra ez A szempillaspirál! *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

UPDATE

sky

2018. január 17.

A Lancome spirálok mindig is a menekülő útvonalat testesítették meg nekem, ha már meguntam a drogériás darabok maceráját.
Mivel nem szeretem a szilikonkefés megoldást, szkeptikusan álltam a darabhoz, és sajnos nem volt pozitív csalódásom.
A kefe innovatív jellege nekem "nem jött át" inkább nehezíti a dolgom... és lehet én bénázom, de ezzel a kis gnóm darabbal folyton összemaszatolom magam.
A tubusban lévő matériának eleve kellett két hét, mire használhatóvá vált, annyira likvid volt eleinte és csomókban tapasztotta össze a pilláim.
Két hét múlva kissé gélesebb lett, addigra már nem vett fel annyira sok anyagot, de egy kihúzással a mai napig kifestem mindkét oldalt.
Pozitívumok részemről: nem pereg, nem irritálta a szemem, mélyfekete a szín;
Negatívumok: hamar csomósodik, összetapasztja a pillákat, maszatol, merevek száradás után a pillák, drága;
Semmiképpen sem ajánlanám rövid pillás hölgyeknek, ahhoz ez a kefe túl vastag és rövid, hogy elérd a pillák tövét.
Tartósságban standard, hatásban is, alapvetően semmi extra, nem ér 9000 HUF-ot, elhasználom, de nem venném újra.
A márka régebbi darabjai, mint a - doll eyes, hypnose, virtuose, - szerény véleményem szerint ezerszer jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Pozitívumok részemről: nem pereg, nem irritálta a szemem, mélyfekete a szín;

misno

2017. május 26.

Nagyon próbáltam szeretni ezt a kis kajla darabot, de elég vegyesek az érzéseim. Szerintem a kefe túl sok festéket vesz fel, és nem is terítette ki egyenletesen. Erős, egyenes szempilláim vannak, amit dúsítani, és göndöríteni szerettem volna. Na erre nem jó, mert szögegyenes pillákat csinál pár óra múlva, akárhogy göndörítettem előtte. A színe szép fekete, hosszabbít is, nekem pechem volt, ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

skin

2016. november 13.

Nekem ő nem vált be. Igaz gyönyörű pillákat lehetett vele készíteni , de lemosni min.10 percig tartott és az is zavart,hogy beton kemények voltak tőle a szempilláim. A festék eloszlás is egyenletlen volt. Elajándékoztam és megvettem az elődjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

Wey1122

2016. november 1.

Lassan 3 hónapja van meg és kezdi megadni magát.Az első 2 hónapba tényleg csodás hatalmas pillákat varázsolt tényleg szupi meg minden és én is happy voltam! Egész nap tart ,nem pereg nem maszatól tényleg csodás spirál! Azt hittem én kis naív megvan végre az igazi! Aztán a varázs kezd elmúlni a festék kezd csomosódni és sűrű masszává válni.Ez azért nem fer a Lancomtól a régi Lancome Grandiose spirállal is ez volt a problémám!
Nem veszem újra most majd szemcseppet teszek bele kicsit meghosszabítja az élettartamát,mert vérezne a szívem most még kidobni! Szilikon kefés spirált nem veszek,mert valahogy nincs szerencsém vele!
Ár érték arányba kap egy 3-ast ,mert az első két hónap maga volt a mennyország!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Ár érték arányba kap egy 3-ast ,mert az első két hónap maga volt a mennyország!

wishes

2016. augusztus 2.

Na jó, jöttem megvédeni őt... Mióta ezt használom, mindenki azt kérdezi, hogy műszempillám van-e, nem pereg, nem kenődik, és nagyon szépen kézre áll. Az elismerem, hogy bizonyos technikával felapplikálva tapaszt, de megmondom őszintén, hogy én nem az a fajta vagyok, aki 2 centiről nagyítóval keresgeti, hogy hol vannak göbök a szempilláján, már csak azért sem, mert eleve össze vissza hajlanak és pöndörödnek a pilláim, szóval nehéz lenne belőlük katonás rendet kiimádkozni, és amúgyis, mindig a sminkem összképet nézem, ami nekem ettől nagyon egyben van. Lisa Eldridge és Camila Coelho amúgy nagyon szépen megmutatják a videóikban, hogy kell feltenni, érdemes megnézni, de talán a legegyszerűbb trükk a megszokott zikk-zakk mozdulatok elhagyása, simán csak végig kell fésülgetni a pillákat, és akkor nem tapaszt. Én így töretlenül imádom, és újra is veszem szerintem, ha ez elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

hopihe11

2016. július 31.

Update: a spirál többhetes használat után is rossz, sőt egyre rosszabb. Csomós, ragad, az egyetlen pozitívuma, hogy nagy melegben is tart. Azt hiszem, be is fejezem a kínlódást vele, az alverde spirálja kenterbe veri.

Nagyon sok festéket visz fel, összeragasztja a pillákat, szerintem pénzkidobás. A kefe formája minimálisan vàltozott a sima grandiose-hoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Dibehenate, Stearyl Alcohol, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Myristyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Stearyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Sodium Laureth Sulfate, Hydrogenated Palm Oil
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Stearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Parfum / Fragrance
Színezékek: Iron Oxides
Tartósítószerek: BHT, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!