Lancôme

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Egy új-generációs szempillaspirál, a high-tech sörtéjű kefe valamint az innovatív hajlított nyél kombinációjával.

• A keféje tökéletesen illeszkedik a szemkontúrhoz,  követi szemünk természetes formáját, így képes minden pillát a szempillatőtől egészen a végéig befedni.
  • A rövid és hajlított spirál nyél tökéletes formájának köszönhetően egy egyszerű mozdulatokkal, könnyedén elérhetjük még a szemzugban lévő pillákat is.

kkinga07

2021. április 16.

Update: úgy begyulladt tőle a szemem, hogy két hétbe telt, mire helyrejött. Nekem ez nagyon offos.

A Lancome Hypnose évek óta a kedvencem, gondoltam, kipróbálok valamit még a családból. Fú, picit is nedvesebb időben kenődik összevissza. Azaz, ha minimális pára van a levegőben, vagy a maszk miatt a levegőt a szemem alá fújom. Óriási csalódás. A keféjét amúgy szerettem, szerintem az jó ötlet. De mindhiába, ha ilyen a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

orbananna726

2021. március 17.

Nagyon örültem a szemspirálnak, gyönyörű fekete szín, szép lett tőle a pillám, ugyan eléggé megfolyt, viszonylag rövid idő alatt, ez még rendben is lett volna, majd a harmadik használatra a kefe az üvegben maradt. Óriási csalódás, nyilván számla már nincs meg, soha nem történt még ehhez hasonló. A két csillag a két használatnak szól, amikor még volt feje a kefének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

dorci993

2020. szeptember 10.

Nem volt épp a M-ben a szívem csücske Doll eyes (vagy csak én nem találtam a polcon), és ezt hoztam helyette, de instant megbánás volt az első használat után. Egyáltalán nem áll kézre, kifejezetten nehéz nekem ezt a girbegurba kialakítást használni, és könnyen összeállnak a pilláim is egy csomóba ha picivel több festéket viszek fel. Jobbkezes vagyok, így a jobb szememnél még csakcsak boldogulok, de a bal, hát, elég nehezen megy főleg reggelente még kicsit kómásan. Alig várom, hogy elfogyjon, és ismét az a tanulság, hogy soha többé semmi mást, csak Doll eyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Pomelo

2020. szeptember 2.

Nehezen barátkoztunk össze: egyrészt nem kedvencem a szilikon sörte, ami ez esetben sajnos rövid is, és rengeteg anyagot vitt fel az elején, össze-vissza kenődött. De egy idő után beállt egy nomál mennyiség, bár így is inkább esti sminkekhez használtam, mert kifejezetten dármai hatást adott, csak a végén kezdtem hétköznapokra is bevetni. Ami még pozitívum, hogy úgy láttam, egészségesebbek, erősebbek lettek a pilláim a használatával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Lilium

2020. február 15.

Reptéren vettem kedvezményesen, majdnem féláron. Azt a pénzt megérte, de a teljes árát nem érné meg. A kialakítás érdekes, egyre ügyesebb vagyok vele. Sajnos nálam a hozott anyag (értsd: a szempilláim) nem túl jó, de ahhoz képest csinos pillákat varázsol, viszont határozottan nem a valaha volt legjobbakat. A festék tetszetős, nem bántja az érzékeny szemeimet, picit tényleg kenődik. Ha meglátom egy másik utazásom alkalmával hasonló áron, lehet újraveszem, másképp nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

fruzskai

2020. február 4.

Nehéz erről a spirálról nyilatkozni. A kefe kialakítását imádom, a kicsit csálé pilláimhoz pont optimális. A hatás egész jó, határozottan nem a legjobb, amit próbáltam, de a felső kategóriába tartozik. Maga a festék nem a kedvencem, sajnos könnyen kenődik, pedig ez nálam nem szokott probléma lenni, potyogni nem potyogott. Aztán az utolsó szempont: az ára. Ez azért problémás, mert (mint szinte mindenki) én nem 3 hónapig használok egy spirált, bármennyire is úgy kéne. Ez viszont a 3. hónap végén egész rendesen elkezdett beszáradni, le is kellett cserélnem, ami egy 10.000 forintos sminkterméknél annyira nem tetszetős. Nagyon vegyesek érzéseim, az biztos hogy nem veszem újra, de a keféjét későbbi használatra más festékkel határozottan megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Regina11

2019. október 25.

A csomagolás a vesztem mindig, le kéne már szoknom erről, de hát nőből vagyok... :D Olyan jó elővenni, mert olyan széép. Na de, ezen túl, mint spirál ami ugye a funkciója azon túl, hogy gyönyörű a csomagolása nem brillírozik nálam. Kb. 4-5 óra múlva elkezd potyogni a szemem alá, majd ott panda macit varázsol belőlem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Eszter a panda

2019. október 19.

Tényleg nagyon klassz a hatása, szép fekete a színe. Nálam is gyönyörű pillákat varázsol és nem bonyolult a használata.
DE!
Nekem rettenetesen kenődik, pár óra alatt csúnya pandakarikáim lesznek, olyannyira, hogy ha ezt használom, az alsó szempillasort ki se festem. És még így is sikerül neki kialvatlan, karikás szemeket csinálni rövid idő múltán.
Nagy kár, mert maga a koncepció nagyon jó lenne, szép az eredmény is. Így tuti nem veszem újra, ami van, azt elhasználgatom, ha tudom, hogy csak pár órára megyek el otthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

DE!

Staci

2019. október 2.

Praktikus, okos formája miatt még az egészen apró pillákat is könnyű elérni. Több rétegben képes műszempilla-hatásra. Ha elfogy, ki fogom próbálni a keféjét valamilyen másik, jó festékű szempillaspirál tubusához, mert szerintem a keféje a nagy szám, és nem a festéke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Petra2424

2019. május 30.

Jó a kialakítása, könnyű vele dolgozni, viszont nekem néha túl mű lesz a hatás, van ennél jobb spirál ilyen árban szerintem, de évekig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.