Lancôme

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 3.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Egy új-generációs szempillaspirál, a high-tech sörtéjű kefe valamint az innovatív hajlított nyél kombinációjával.

• A keféje tökéletesen illeszkedik a szemkontúrhoz,  követi szemünk természetes formáját, így képes minden pillát a szempillatőtől egészen a végéig befedni.
  • A rövid és hajlított spirál nyél tökéletes formájának köszönhetően egy egyszerű mozdulatokkal, könnyedén elérhetjük még a szemzugban lévő pillákat is.
Teszt: Lancôme Grandiôse szempillaspirál

Regina11

2019. október 25.

A csomagolás a vesztem mindig, le kéne már szoknom erről, de hát nőből vagyok... :D Olyan jó elővenni, mert olyan széép. Na de, ezen túl, mint spirál ami ugye a funkciója azon túl, hogy gyönyörű a csomagolása nem brillírozik nálam. Kb. 4-5 óra múlva elkezd potyogni a szemem alá, majd ott panda macit varázsol belőlem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Eszter a panda

2019. október 19.

Tényleg nagyon klassz a hatása, szép fekete a színe. Nálam is gyönyörű pillákat varázsol és nem bonyolult a használata.
DE!
Nekem rettenetesen kenődik, pár óra alatt csúnya pandakarikáim lesznek, olyannyira, hogy ha ezt használom, az alsó szempillasort ki se festem. És még így is sikerül neki kialvatlan, karikás szemeket csinálni rövid idő múltán.
Nagy kár, mert maga a koncepció nagyon jó lenne, szép az eredmény is. Így tuti nem veszem újra, ami van, azt elhasználgatom, ha tudom, hogy csak pár órára megyek el otthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

DE!

Staci

2019. október 2.

Praktikus, okos formája miatt még az egészen apró pillákat is könnyű elérni. Több rétegben képes műszempilla-hatásra. Ha elfogy, ki fogom próbálni a keféjét valamilyen másik, jó festékű szempillaspirál tubusához, mert szerintem a keféje a nagy szám, és nem a festéke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Petra2424

2019. május 30.

Jó a kialakítása, könnyű vele dolgozni, viszont nekem néha túl mű lesz a hatás, van ennél jobb spirál ilyen árban szerintem, de évekig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Szimica

2019. április 11.

Up.:Semmi másra nem cserélném le, az ára miatt van hogy L'oreal-t vettem, de mindig fogtam a fejem amiért spúroskodtam.

Itt vettem lila színben, bontatlanul, harmadáron, már ezért is imádom! Szóval nekem több éve az alfa és omega az YR Sexy Pulp spirál, de egyszerűen annyira vonzott a csomagolása, hogy ennyi pénzért lila színben is kellett. Az YR szebb pillákat csinál, de panda maci leszek tőle, a Lancômetól semmi ilyet nem tapasztaltam és nem olyan grandiózus a pillám de azért szép. Még edzeni is ebben mentem és nem pergett le és folyt le. Tartóssága miatt újravenném, de 2,5x drágább így is az YR-nél. Ha olcsóbban lesz lecsapok rá, vagy ha ősszel f*sza lesz az ösztöndíjam csakazértis megveszem, de inkább vágyódok rá és remélem a jelenlegi nem fogy ki fél évnél hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

nusiiiiii

2019. április 4.

Gyönyörű pillákat varázsol, hosszan tart és nem csomosódik. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

ursus

2018. december 3.

Két éve ezt használom, felváltva az extreme-mel.
Ez valamiért kezesebb, de ha csak az extreme-et használom arra is rááll a kezem és ugyanolyan jónak érzem :)
Most nagy szempillaspirált tesztben vagyok ;)
Eddig ő nyert és az extreme. Csodás ívelt, közepesen dús pillákat varázsol, ami nem pereg, nem lesz pandaszem, és lazán kibír 16 órát is :O
Egyetlen egy hibája, hogy nehéz lemosni.
De csak emiatt nem pontozom le.
Újravevős, de csakis akcióban. Már egy lilát is birtokolok Timmon jóvoltából :)
MUST HAVE!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

Két éve ezt használom, felváltva az extreme-mel.
Most nagy szempillaspirált tesztben vagyok ;)
Egyetlen egy hibája, hogy nehéz lemosni.
De csak emiatt nem pontozom le.
Újravevős, de csakis akcióban. Már egy lilát is birtokolok Timmon jóvoltából :)
MUST HAVE!!!!

Tournesol03

2018. november 21.

Pedig elolvastam előtte a véleményeket... volt, akinek nagyon nem vált be. És igazuk volt. Nem rossz, de maradnom kellett volna a Hypnose-nál :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

riedl

2018. szeptember 28.

Imadom! Ket baja van: nem tul olcso es hamar besurusodik, de gyonyoru pillakat varazsol es nekem is vigyazni kell a retegekkel, mert egy ido utan annyira hosszu lesz, h osszeakad 🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Peachblossom

2018. július 26.

Gyönyörű pillákat csinál, nem tapasztaltam, hogy összetapasztaná őket, hosszabbít, nem is kicsit. :) Ellenben nekem rejtett szemhéjam van, ami szeret kicsit olajosodni is, így halványan megjelenik 1-2 óra után a lenyomata. :( Sajnálom, mert amúgy kedvenc lenne, mivel nekem az az egyik fő szempont, hogy ne kelljen napközben ellenőrizgetni és korrigálni, ezért csak 3 csillagot tudok neki adni. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.