Lancôme

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Arianrod, az összetevőket feltöltötte: szusmus, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló éjszakai arcápoló

• A szérum frissességét egyesíti az éjszakai maszk pihentető alkalmazásával
  • Gyorsan a bőrbe hatolva intenzív hidratálást ad
  • Csökkenti a stressz látható jeleit
  • Finom, kellemes illattal átitatott
  • Nyugodtabb, lágyabb, ragyogóbb  és sokkal kellemesebb bőrt ad

szusmus

2019. szeptember 25.

Jó kis éjszakai gél, de számomra kicsit erős az illata. Nem zsíros tőle a bőröm, könnyen beszívódik, egyenletes lesz tőle az arcbőröm. Reggelre sincs probléma. Nem csodaszer és elég drága, de azért elég jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Moni1980

2019. március 18.

Számomra ez a maszk teljesen felesleges. Géles állagú, halvány rózsaszín krém. Felkenés után elképesztő ragacsos tőle ez arcom, akármilyen vékony rétegben is kenem. Reggelre nem eredményez szebb bőrképet, viszont tocsog az arcom a zsírtól. Nem érzem hidratáltabbnak tőle a bőröm. Egyetlen pozitívuma számomra, hogy nagyon finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

mnikolett

2018. november 15.

Már a második tégelyemet használom el hamarosan. Szerintem ezzel mindent el mondtam :) Valóban borsos az ára, de hihetetlen sokáig elég, nekem majdnem 1 évig ki tart mindennapi használat mellett. Engem nem zavar az erős illat, sőt kifejezetten szeretem. Valóban hagy egy nagyon pici ragacsos érzetet, de ez sem rontja el nálam az összhatást. Tetszik a géles formula, jobban is szoktam kedvelni , mint a sűrűbb, krémesebb textúrájú termékeket. Összességében én nagyon tudom ajánlani ha valaki egy jó éjszakai krémet keres, jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Mayoranna

2018. szeptember 30.

Engem csíp,nagyon ragacsos, pattanást okoz reggelre. Nem szeretem. Egy hűsítő érzésen kívül semmi.És nekem teljesen be sem szívja a bőröm,
ott marad a ragacs. Amikor már viszket,feszül, le is kell törölnöm.
Reggeli használatra nem jó,mert nekem lassan szívódik be, de éppen ezért éjszakára sem,
mert összekeni a párnát. Többször estem abba a hibába egy kozmetikumnál, hogy beleszerettem a külalakba . - itt
a szép halvány rózsaszínű zselébe. Drága tanulópénz. A fürdőszobai polcomon kezd egyre több lenni a "dísz" :(
Itt a Krémmánián is érdemes -krémek esetében mindenképp- korosztály szerint is szűrnöm a véleményeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

ott marad a ragacs. Amikor már viszket,feszül, le is kell törölnöm.

Regi84

2018. június 1.

Nagyon szeretem simán éjszakai krém helyett használni. Puha és feltöltött lesz utana a bőröm, nagyon könnyen függővé tesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Mangoka

2017. október 26.

Könnyen felvihető kiadós kis éjszakai maszk. Nincs problémám a bőrömmel de azért észrevettem, hogy még egyenletesebb szebb lett reggelre az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Adrienna

2017. szeptember 16.

Teljesen feltöltötte az arcom úgy, hogy nappalra a nappali krémét használtam, esténként pedig ezt a maszkot felváltva az éjszakai krémével. Az illata kellemes, vízhiányos bőrre szerintem tökéletes, igazi Lancôme minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Zsofizsofi10

2017. január 9.

nagyon szeretem!! nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik és kellemes viselet! az ára kicsit nagy, de ezt leszámítva szuper! (az ára miatt 4:/)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

BarbaraKantor

2016. november 27.

Müllerben bukkantam rá akciósan 6800 Ft-ért, amely csomagban 15 ml-es utazó termékként volt benne fényvédős társával együtt (hydra zen sp 15), illetve advance génifique szérummal. Ha eltekintünk a Lancomra jellemző intenzív parfümillattól, akkor maximális tisztelet ennek a terméknek, ha száraz és érzékeny bőrű vagy, akkor igazán kellemes ez a gél állagú hidatáló. Én hozzászoktam már az illatához ráadásul imádom a kis kiszerelésű termékeket, általában este és reggel használom, időjárástól függően a fényvédős termék nehezebb állagú és inkább szelesebb hidegebb időben jó, de összességében, ha újra meglátom ebben az árfekvésben, akkor mindenképp megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

marryjane

2016. február 19.

Kombinált bőröm van. Az illata nagyon émelyítő alkoholos, de sok Lancome terméknek szerintem.
Este bekentem vele az arcom: ez a ragacsos érzés nem túl kellemes és nem is hidratál megfelelően.
Biztos, hogy nem fogom újra venni, mert ennyi pénzért sokkal komolyabb krémeket veszek és az összetevők sem valami jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!