Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Noemie

2018. február 10.

Nagyon jól hidratal, nem okoz pattanásokat. Azonnal beszivodik és olyan, mintha kisimulna az arcom tőle, egészen kipihentnek tűnik. Nyáron szerintem sok lesz, de most nagyon jól működik. Csodaszer. Kar, hogy az ára ilyen húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Lorna

2016. július 15.

Látom nem vagyok egyedül, akinek nem jött be. Nagyon tömör, erős illatú krém, alkohol az ötödik helyen az összetevőlistán. Egy szettben volt egy arclemosóval és egy arctonikkal. Pozitívum, hogy nem okozott semmi rosszat, és hogy most elmondhatom magamról, hogy kipróbáltam (bár kis szerelésben) pár Lancome terméket is. Ez nem nagyon győzött meg, hogy próbálkozzak tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

GeorginaH

2016. március 13.

Kb.8-10 éve rendszeresen használtam,nagyon szerettem.Most nem vettem,hanem ajándék 15ml-es kiszerelésben kaptam a vásárlásom mellé. Az illat,a hatása a régi-de mi történt??? A benne rejlő alkohol csípte a szememet/ pedig csak a homlokomat kentem be / Bizony le kellett mosnom,mert ez elviselhetetlen.Ha ezt kéne értékelnem akkor 1*, de mivel régen tetszett,többször megvettem emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

senskin

2016. március 13.

Lancome csomagban vettem 15ml kiszereléssel. Ilata finom, állaga sűrűbb, tömöttebb más krémeknél. Maradéktalan beszívódik, jól lehet rá sminkelni. Kombinált bőröm beitta, nem okozott semmilyen irritációt. Tápláló krém, most így tavasszal elhasználom, de nyárra nem veszem újra, ahhoz nehéznek találom, hogy melegben is használjam folyamatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Karminca

2015. szeptember 22.

Ismet egy lancome csalodas, horribilis aron egy semmit nem ero krem. Az en kiszaradt boromon semmit nem hidratalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

grund

2013. május 8.

Az én bőrömhöz túl nehéz sajnos, száraz, normál bőrűeknek lehet igazán jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Az én bőrömhöz túl nehéz sajnos, száraz, normál bőrűeknek lehet igazán jó.

mannusi

2012. július 25.

Nekem eddig ez volt a legjobb arckrém, amit az érzékeny-vízhiányos, ám néhol pattanásos-miteszeres bőrömre használtam. Nem túl folyékony a textúrája, de nagyon hamar felszívodik. Nagyon jól hidratálta a bőrömet, soha nem fényesedett ki (mondjuk 40 fokban soha nem használtam), nem lettem tőle pattanásos-miteszeres, sőt a gyulladást lehúzta, nem allergizálta a bőrömet, és a használata alatt valóban javult a bőröm hidratáltsága és kinézete. Ajándékba kaptam, sajnos nem tudom megvenni magamnak, de bizos ezt használnám hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Tiffany

2012. április 23.

Kb. 1 hónapja használom és nekem - ahogy eddig minden, amit a Hydrazen családból kpróbáltam - nagyon bevált. Bár állagra sűrűbb és fényvédőt is tartalmaz, ennek ellenére nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot a T zónában sem, és finom, puha lesz tőle a bőröm. Nem kell belőle sok, takarékos.
Amikor Hydrazen krémet használok sosem jönnek ki apró pici piros kis pöttyök. Az én bőröm nagyon szereti. Egyetlen hátrány az ára, mint ahogy minden Lancom terméknek, de igazságtalannak érezném, hogy ezért lepontozzam, mikor nekem tényleg nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

szappanka

2012. április 11.

még jó, hogy kértem mintát belőle, mielőtt kiperkálok 15 000 forintot erre a valamire. ez egy nagy semmi! az érzékeny bőrömet úgy csípte, hogy majd' megvesztem, pedig elvileg pont erre van kitalálva. büdös, csíp, drága, ennyi volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

szalmakalap

2012. január 11.

Gazdag, tápláló krém, már pár nap használat után puhává és élettel teli kinézetűvé teszi a bőrt. Az kombinált bőröm nehezen viselte hosszú távon, a pólusok kitágultak és kiemelte a bőröm rugalmatlanságát. Mindezek ellenére jó krémnek tartom, de inkább normál, vagy vízhiányos bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.