Lancôme

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. április 16.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A kétoldalú kefe egyik oldala egyenes, másik oldala szív alakú, így egyesíti az alap Hypnose és a Hypnose Doll Eyes legjobb tulajdonságait!

fdorottya

2017. december 11.

Nagyon szemeztem vele. Müllerben voltam ki is próbáltam. Milyen jól tettem, hogy nem adtam ki érte 10.000,- forintot. Ilyen borzalmas szempillaspirállal még nem találkoztam. A szempillám összeállt egy csomóba. Pókláb is megvolt. A festék valóban tartós, nem kenődik. Na de 10.000,-ért csináljon normális pillát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

eperturmix

2016. október 15.

A legjobb szempillaspirál a Földön!! :) Gyönyörű fekete,hosszabbít,nem ragadnak össze a pillák,nem csomósodik,tökéletes.(És nagyon szép a külseje is) Csak nagyon drága,amikor én vettem ,volt hozzá egy pici 10ml-s lemosó és egy mini szemceruza,de még ígyis húzós az a 15.000 Ft..de biztosan fogok még venni a jövőben,már csakazértis!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Ildie

2015. június 25.

Mintát kaptam vásárláshoz és nagyon nagyon szerettem. Előtte ilyen keféjű spirálom nem volt, de ez a kis fenyőfa nagyon megtetszett. Kikéve a plusz fél tonna festékeny a spirál végén. Az anyag maga fekete, mi más lenne, de tényleg fekete. ínem csomóz, nem pereg, szóval jó.

Lerontom 4 csillagra, mert idegesít már ez a festék lehuzogatás, ennyi pénzért tegyenek bele egy jobb szűkítőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Moszatka

2015. április 21.

Első Lancome spirálom, és nagyon szeretem. Kicsit fura volt először használni a szokatlan keféje miatt, de hamar meg lehet tanulni. Nagyon tartós, nem pereg és nem maszatolódik, és sokáig elég. A szempilláimat hosszítja és szépen kiemeli, mély fekete, nem csomósodik. Nagyon szép szempillákat varázsol, nagyon jó az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

norci

2014. szeptember 12.

Nagy Drama-hívő vagyok, de kipróbáltam ezt is, hátha. Nekem a keféje alapból meglepetés volt, azt hittem, duci karácsonyfa-alakú, erre csak egy kis ékalakú izé. Innentől kezdve én meg voltam lőve, mert az élekre kellett mindig pörgetnem a kefét, nekem nincs ilyenekre időm. A tartósság meg hasonlók terén szokásos Lancome, ez jó dolog, szeretem a mézillatot, ami a szempillaspiraljaikból árad, de ennyi. Nem a Star a befutó nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

erika81

2014. augusztus 20.

Mintát kaptam belőle. Az első héten mikor elkezdtem használni annyira tetszett a hatása, hogy azt terveztem megveszem nagyban is, pedig elég húzós az ára. Dúsított, hosszabbított. Gyönyörűek lettek a pilláim tőle! De egy-két hét használat után a hatása elmúlt és csak olyan lett mint egy átlagos spirál. Vagy kevés volt benne a festék, vagy beszáradt. Nem tudom. Egyenlőre nem veszem meg normál méretben, de próbának jó volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

krisztawolf

2014. február 8.

Szépen ível, szétválaszt, nem Csomós, tarós, nem maszatol. 2 húzás és kész a nappali smink, 4 húzás és kész a műszempilla hatás. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Evelina40

2013. november 28.

Nah, sikerült egy mintát beszereznem. A festék állaga nagyon jó, nem csomósít , szépen hosszít, dúsításban nem a legjobb, de amikor ma kikentem a pilláimat, egészen jól dúsított és nagyon szépen íveli a pilláimat göndörítő nélkül is és meg is tartja egész nap . A színe nagyon szép fekete. Nekem nem pereg és simán kibír 12 órát. Talán az nem tetszik, hogy a pilláim kicsit kemények lesznek tőle, de csak az elején,délutánra már nem éreztem, viszont nagyon kényelmes viselni és ami kellemes csalódást okozott, hogy az alsó szempilláimat egyáltalán nem irritálta, sajnos a Max Factor mindegyik spiráljával ez volt a gondom, hogy az alsó pilláim alatt a bőröm elkezdett viszketni, vagy szúrni. A Lancome Star spirálját eddig csak 2x próbáltam és az első próbánál még nem adtam volna 5 csillagot, de a mai nap után simán mehet az ötös. Szóval most a névnapi pénzemet meg kéne pótoljam , hogy beruházhassak rá. A csudába, de kár, hogy ilyen drága... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 28.

Valleypond

2013. október 24.

Több Lancôme spirált is végigpróbáltam, míg rátaláltam az abszolút kedvencemre, a Virtuose-ra, amiből aztán hűségesen elfogyasztottam több tubust. Mivel sajnos már nem kapható, ezért ruháztam be a Hypnose Starra. Tényleg szép, mélyfekete színe van, viszont más Lancôme spirálokhoz hasonlóan csak néhány hét után lehet vele szépen dolgozni. Addig ugyanis túl sok festék kerül a kefére - nem elég szűk a tubus nyílása -, és összetapasztja a pillákat. Updatelek, ha már eltelt az említett néhány hét :)

Az ígért update: pár hét használat után valóban javult a helyzet, de sajnos korántsem vagyok vele olyan elégedett, mint a Virtuose-zal...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

ylexe

2013. október 13.

Ahhoz dràga, hogy egy sírvaröhögést ne bírjon ki elkenődés nélkül. Szerencsére csak kipróbáltam, nem vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.