Lancôme

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

• Kasmír puhaságú, hajlékony elasztomer kefefej
  • 340 sörte az egységes végeredményért
  • 2x kevesebb wax - könnyed viselet
  • 20% latex az intenzív fekete színért és a hosszantartó hatásért
  • Ultra-krémes textúra csomósodás nélkül
  • A rózsa kivonatot tartalmazó textúra párosul a friss rózsa illattal
Teszt: Lancôme Hypnôse Volume-à-porter szempillaspirál

Ár: 7.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

bleauwsy

2021. augusztus 5.

Gyönyörű pillákat csinál, szétválasztja és több rétegben sem lesz olcsó hatású. Nem vízálló elvileg, de nálam ezt a funkciót is betölti. Mindenképp megéri az árat! A szilikon kefe pedig plusz pont nálam. Egészen a szemzugi pillákat is ki lehet festeni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 5.

médea

2021. június 17.

Az első használattól kezdve különválasztja a szempillákat, nem ragadnak össze. Látványos szép szempillákat tudok vele festeni.
Nem kenődik el könnyezéskor sem és nem maszatolódik, nagyon megbízható, este könnyen le tudom mosni. A csomagolása pedig szemet gyönyörködtető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 17.

ljudith78

2020. szeptember 6.

Olyan gyönyörű, ívelt, különálló pillákat csinál, pont elég anyagot vesz fel a kefe, szinte siklik a szempillákon, hogy még azt is megbocsátom neki, hogy kb. egy örökkévalóságig tart lemosni😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Hetek óta csak ezt használom és nagyon szeretném szeretni, de az istenért sem tudok megbarátkozni vele. Szép pillákat csinál, de semmi extra (mint pl. a Mac spiráloknál).
Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Biztosan nem fogom újravenni.

feketebagoly

2019. április 16.

Nagyon szeretem ezt a spirált! Több mint egy évig bírta, nagyon szépen ívelt pillákat tudok vele készíteni. Többen kérdezték, hogy nem e műszempilla, de csak a spirál. 🙂 Először ajándékba kaptam, miután elfogyott utána próbáltam a megszokott drogériás spirálokat de hát ég és föld a különbség, így inkább beszereztem egy újat ebből. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Lolychan

2017. november 4.

Látom sokan nem szeretik, de én imádom. Nekem alapból picik a szempilláim, a belső szemzugban főleg, ezzel a kefével könnyen kibírom festeni. Tartóssága is remek, nekem bírja az egész napot. Csillagos 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

tina30

2017. február 22.

Jöttem felpontozni ezt a spirált,szegénykét csúnyán lehúzták,pedig nem is rossz spirál,csak ki kell tapasztalni hogy működik.Nagyon szép,ívelt,hosszú szempillákat csinál,többszöri áthúzás után sem támasztja össze a szempillákat.Én is majdnem lemondtam róla,mert az első használat eredménye nem igazán győzött meg,hogy érdemes megtartani.:-(
A Dior Addict spirálnak persze a nyomába se ér,de szerintem szuper spirál,ha megtanuljuk használni,s a szép pillákhoz nem elég 1-2 áthúzás,a gyönyörű pillákhoz ezzel a spirálnak idő kell.Gyors sminkhez nem "ő'' a legmegfelelőbb,de ha vki nem vágyik igazán látványos hatásra,akkor is szép,hosszú,természetes hatású szempillákat érhet el vele.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

Ciprus

2016. augusztus 25.

Hát egy nagyon drága termék ami még az átlagost sem hozza a drogériás termékek is messze lekörözik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

dorka.k.sz

2016. április 15.

Egy hónapig kísérleteztem vele, de viszkető, bedagadt szemhéj és töredezett pillák után végül ma kidobtam. Már régen nyúltam így mellé, azt hiszem maradok a hagyományos keféknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

thalion3

2016. január 6.

Rövid és egyenes pilláimat még göndörítő nélkül is ívelte, ami nagy szó. Alkalmakra kell hozzá egy dúsító spirál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.