Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,99 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2017. szeptember 17.

Kiszerelés:   3,99 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Feltölti, átalakítja és újraformálja az ajkakat. Nedvesség bezáró komplex-el akár 8 órán át megőrzi az ajkak hidratáltságát. Extra védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.

Lexi99

2019. január 16.

Szép a színe, kellemes az illata.
De a tartóssága nem a legjobb, sem a fedése.
Kisebb esztétikai hibát nem takar el a számon sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Szép a színe, kellemes az illata.
De a tartóssága nem a legjobb, sem a fedése.
Kisebb esztétikai hibát nem takar el a számon sajnos.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 12.

Jó, jó, de mégsem az igazi. Nem találom benne azt a plusszt, amit joggal várnánk egy ekkora márkától. Ha no name csomagolásban lenne, többen is elhinnénk, hogy egy" jóáras" drogériás termék. Nekem a 271 Acajou cuivré narancsos-barnás-púderes (?) árnyalata van meg, nagyon krémes, jó textúrájú és jól is hidratál. Viszont van egy parfümös íze, ami szerintem teljesen felesleges és inkább zavaró. Nem venném újra, abban biztos vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Evko

2017. március 29.

Egy csodaszép piros árnyalatom van belőle,iszonyú tartós még egy étkezést is simán kibírt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

majoreszternora90

2017. február 19.

Jövök kicsit felpontozni. A Müllerben most akciós, és ha van plusz még 10%-os kuponod, kevesebb, mint 6 ezerért megveheted kilencezer-valamennyi helyett. Még ennyiért sem olcsó, de egy luxus rúzsért még elmegy ennyi. 353 Rose Aurore az enyém, pont valami hasonló nyáriasan csillogós, világos színt kerestem, mert kicsit meguntam már a sok bogyószínt meg pirosat. Legyen már tavasz, legalább a képemen. Sok apró csillám van benne, de nem harsány, hanem ízlésesen alkalmi, pl. nyári partyra szuper lenne (mondjuk én ezt letojom, hétköznapra is használom, mivel nem szoktam a szemem agyon festeni, így nem nézek úgy ki, mint aki bálozni megy az irodába).
Tartósnak nem mondanám, de általában a világos színek ilyenek, ezért nem alkothatok általános véleményt erről a fajtáról. Az illata kicsit erőteljesen ibolyás, de mellékszaga és mellékíze semmi nincsen. Csomagolása nagyon szép, igényes, a rúzs állaga kellemes, elvileg 4 csillag, de csak azért is adok neki ötöt, hogy ne legyen annyira lehúzva szegény.

Frissítés: Brühühü, mégis le kell vennem egy pontot. Ahol nem ceruzázok alá, tök hamar lejön, ez így kicsit béna. Amúgy imádom ezt a színárnyalatot, jól áll, nagyon szép meg minden, de teljes áron nem venném meg, az hétszentség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

OMJ

2017. január 27.

Amit szeretek benne: csomagolás, hidratalas.
Amit nem szeretek benne: borzalmas illat es nem tartós.
Ajakapolokent használom. Nem vennem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Amit szeretek benne: csomagolás, hidratalas.
Amit nem szeretek benne: borzalmas illat es nem tartós.
Ajakapolokent használom. Nem vennem újra.

kendahajadra

2015. december 25.

A tipik gift-with-purchase piros színűből halmozódott fel nálam három is, de végül mindet elajándékoztam. Az állaga az általam használt Lancome rúzsokéval ellentétben túl csúszós, még kontúrceruzával is csúszkál, foltot hagy, és egyáltalán nem tart. A csomagolás persze ennél is gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

laanyka

2015. október 21.

Nekem egy vörös színem volt, már nem emlékszem a számára, mert elajándékoztam...vmért ezzel a színnel nem találtunk egymásra, kicsit közönséges hatást keltett. A tartósságától én sem vtam elájulva, ráadásul hiaba nem szárította a számat, de azért azt nem mondanám, h hidratált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Kodi

2015. szeptember 19.

Azért én szeretem, a tartóssága megfelelő, szépek a színei, a 47-es árnyalat van meg, amely egy kellemes gyöngyházas piros, egy kis franciás sikkű szájfestéshez, nem brutál, nem kevés, nem qrvás, finom szép. Az tény és való, hogy nem igazán érzek különbséget, mondjuk egy Maybelline vagy Rimmel rúzshoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

KezdoManias

2015. június 6.

A 244 rose amnesia árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ez a legdrágább rúzsom, amit azért mertem megvenni, mert úgy éreztem, tényleg hidratál!!! (Problémásak az ajkaim... Elfogadom, hogy a tartóssága miatt sokan kevésbé kedvelik, de mivel én örülök, ha nem csak az ajakápolóm, hanem a rúzsom is táplál, egy teszter kipróbálása után bizony beruháztam. Én örülök, ha valamennyire kopik, mert akkor a rúzzsal is újrakenhetem a számat (ajakápoló helyett) anélkül, hogy centiméteres vastagságban állna rajtam a cuccos. Látszik az ajkakon, hogy valami van rajtuk, de mégis megőrzi a természetességet, nem túl erős a színe. Így viszonylag könnyű feltenni is, nehezebb hibázni, pedig nem vagyok egy sminkmester. Nálam egyenletesen kopott. Sajnos érzek némi mellékízét, remélem, nem azért, mert romlott... Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy nem tettek bele fölösleges ízanyagokat:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

laraworld

2015. április 12.

Az általam birtokolt Catrice rúzsok meg simán fenéken billentik ezt, (meg elég sok másikat is).

Ennek a rúzsnak a "tartóssága" valóban botrányos, sajnos pont vörös árnyalatom van, így gyakorlatilag nem tudom bevállalni a viselését semmilyen alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: Madecassoside, BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag