Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Testápoló a Lancôme La Nuit Tresor illatával.

A La Nuit Trésor Bodylotion gyorsan beszívódik és ezzel egyidejűleg kölcsönzi a parfüm decens, nemes illatát a bőrnek. A Lancôme kizárólag kiváló minőségű alapanyagokat alkalmaz az exklúzív La Nuit Trésor testápolóban. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

encibajbi

2019. május 21.

Az 50 ml-est használom, a parfümszettből. Ajándékba kaptam, nem találták el az ízlésemet, bár nem rossz illat, egy kicsit édes - van, hogy a vattacukor illat jut róla eszembe. Az összetevőivel nem vagyok kibékülve/paraffin.../, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Tiziana

2018. február 28.

Először én is a parfüm szettben kapott mintát próbáltam ki. Annyira megtetszett a lágyan krémes illata és a textúrája
hogy később újra vettem.Ha létezik olyan hogy "rózsa tej" akkor ez az! Krémességes krémek krémje,
harmatos még félig zárt virág, nem az a túlérett, kinyílt fajta.Ha lehetne kapni,mindig újravenném a parfümtől
függetlenül! Egyelőre nem tudom megunni. Csillagos 10-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

függetlenül! Egyelőre nem tudom megunni. Csillagos 10-es.

Elkofen

2016. december 2.

Egy 50 ml-s példányt kaptam belőle a parfüm mellé. A parfüm és a krém illata szerintem nagyon megegyezik. Még az illatjegyek változásában, kibontakozásában is igazán hasonló. A parfümjével jól kiegészítik egymást.
Pontosabban a parfüm nagyon tömény,erős és csak picit szabad belőle használni. A testápolója azért egy kisebb hatósugarú illat. Hidratáló hatása egész jó egy parfüm-testápolóhoz képest. Én csak a csuklómra, karomra és a nyakamra szoktam belőle egy picit felkenni. Ha csak szolidan akarok illatozni, akkor önállóan,(a parfüm) nélkül is megállja a helyét. Az ára borsos, így nem érdemes nagy mennyiségeket használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2