Lancôme

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Új generációs szempillaspirál, mellyel álmaink szempilláit lehet megvalósítani. Dúsít, szétválaszt, csomosódásmentes, azonnal megemeli a szempillákat. Az ívelt szempillaspirál kefe 125 különböző méretű sörtével és 360 mikrosörtével varázsol megemelt és legyezőszerű pillákat, a nyitottabb tekintetért. Az új, gél emulziós formula 4x kevesebb viaszt tartalmaz a csomómentes, pehelykönnyű érzetért, mely akár 24 órán át tart.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marcipancica

2022. május 21.

Meggyőződésem hogy ha valamire nem éri meg a high End termékek árát kifizetni, az a szempilla spirál. Azonban ez a termék kivétel, itt tényleg azt érzem hogy van akkora különbség a minőségben és végeredményben. A hatás inkább természetes, nem csinál mű szempilla hatást, viszont gyönyörűen szétválasztott, természetes pillákat csinál és egy kicsit sem mászik el a nap folyamán. Újraveszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

CyberBunny

2022. április 23.

Nagyon tudom ajánlani gyenge, vékony és világos szempillákra. Több áthúzást igényel, de nekem ez például szuper, mert szőkék a pilláim és több réteget igényel ahhoz hogy befedje színben a spirál, viszont ennek ellenére nem nehezíti el, sőt! Először nem voltam biztos benne hogy megérte, de pár hét használat után meggyőzött hogy jó vásár volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Laylie

2022. április 15.

Nem rossz, kifejezetten jó az én vékony szálú, kevéske kis pillámra, nem mondom hogy hú mekkora WOW hatást csinált a pilláimból, de nagyon szépen be tudom vele festeni a pillákat.
A drogériás spirálok általában túl soknak bizonyulnak, egyértelműen nem az én kis pihéimre vannak tervezve.
Mivel alapvetően szőke a szempillám, ezért ahhoz hogy igazán befogja egy spirál, többször át kell mennem rajta, ami ugye problémás szokott lenni sok spirálnál, hiszen általában 2-3 húzásig tervezték ezeket, nem pedig arra hogy 5-6 alkalommal is átmenjek a spirál a pillákon, de ennél a terméknél ez sem gond. Szépen be tudom festeni vele a pilláimat, anélkül hogy elnehezednének vagy csomosóban állna a festék a pilláimon.
Nekem az előző kommentelővel ellentétben egyébként nagyon tetszik a külseje :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

Nekem az előző kommentelővel ellentétben egyébként nagyon tetszik a külseje :)

Tarzicia

2022. március 31.

Sose veszek szilikonkefés szempillaspirált, nem nekem való, de amikor ez a Lash Idole megjelent, gondoltam, akciós áron egy próbát megér. Megtetszett az ívelt kefe, és csupa olyat ígért, amit szeretek.
Vegyes érzéseim vannak.
Először is nem tetszik a külseje. Ez a szögletesség gondolom rém modern, és az Idole parfüm üvegére akar rímelni. De szerintem bumszli, és a fogása se kényelmes. Egyetlen előnye, hogy nem gurul el az asztalon.
A kefe viszont tökéletes. Ez az első szilikonkefe, ami nem tapasztja össze a szempilláimat. Gyönyörűen ível és szétválaszt, tényleg legyezőszerű pilláim lesznek tőle. A festék vékony állagú, soha nem csomósodik, és minden szempillát külön-külön, egyenletesen von be. Nem lesznek kemény, "festett" pilláim, hanem rugalmasak maradnak. Ebben szuper. Cserébe viszont sok vele a macera, több réteget igényel, hogy látsszon is valami. A végeredményt még így is természetesnek mondanám, amit én általában szeretek, de itt mégis kevésnek érzem. Valami hiányzik. Talán egy ici-picivel több volumen.
Szerintem ez azoknak jó, akiknek nagyon sűrű és fekete szempillájuk van, és csak egy kis ívelést és hosszabbítást szeretnének.
Tartóssága jó, nem pereg, lemosni sem vészes.
Viszont két hónapot se bírt ki, ez azért rekord.
Egy próbát megért, de részemről ennyi. Ez is egy a sok Lancome szempillaspirál közül, ami nekem nem igazán jött be. A bontatlan tartalékpéldányomat el is ajándékoztam. Maradok az Armani és a Sisley szempillaspiráljainál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 31.

Vegyes érzéseim vannak.
Tartóssága jó, nem pereg, lemosni sem vészes.
Viszont két hónapot se bírt ki, ez azért rekord.

arizona07

2022. március 21.

***UPDATE***
Felpontoztam. Nyitás utáni pár alkalom során beszáradt annyira a festék, hogy pont megfelelő legyen. Nyilván az eleje emiatt picit macerás, de utána viszont megbízható, jó szempillaspirálként működik. :)

Hypnose-t nem találva próbáltam ki. Sajna nálam nem üti, pedig nagyon csábító és impozáns a csomagolása. Jó kézben fogni, viszont számomra a szilikon kefe továbbra se lesz nyerő. A hajlított íve hasznos dolog, tényleg könnyű vele a pillákat elérni, viszont cserébe néha picit több festéket visz fel a kelleténél (igaz csak most lett bontva). Alapvetően elválasztja a pillákat (1 rétegben), de ha szeretnéd a dús hatását is előcsalogatni csak póklábazás lesz (dúsító hatás nélkül). Emiatt használnom kell hozzá másik spirált hogy elegyengessem és szétválasszam az összetapadt pillákat. Meglátjuk, idővel hogy alakul a festék állaga. Pozitívum, hogy nem mászkál, tartós, nem irritálja az érzékeny szememet, szép hosszú, ívelt pillákat eredményez. Viszont csalódás, hogy semmilyen dúsító hatását nem véltem felfedezni, pedig számomra ez lett volna az egyik legfontosabb funkciója, és hát elvileg arra is való lenne. Vastagabb, fekete pillájú hölgyeknek biztos nyerő választás, de én maradok az etalon Hypnose-nál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

***UPDATE***

LadyBianka

2022. március 12.

Szabo Dorisz sminkes lánynál láttam instán, nagyon tetszett a használata és amiket hallottam róla, így vágytam rá már egy ideje.

Megvárásoltam szuper akciósan, hatalmas várakozással próbáltam ki. Méretes pilláim vannak, spirálozva eléri a szemöldököm, ebből adódóan könnyű dolgom van. A szilokon kefe sose volt a szívem csücske, valahogy mindig a hagyomásnyos vált be. Az anyag tetszik, jó az állaga, megfelelő mennyiséget visz fel, a kefe szépen teszi a dolgát, dúsít és a pici pillákat is jól el lehet érni, viszont az íves formája már kevesbé tetszik, ez egyéni preferencia. Nap végére nem pergett le, tartós, könnyen eltávolítható.
Igazából semmi rosszat nem tudok mondani erre a termékre, nem is lehet és nem is szeretnék, mert hibátlan, dacára ha ott leszek legközelebb a szempillavásárlás előtt, nem ehhez fogok nyúlni. Pedig a szilikon kefe is meglepően működött. Valahogy mégsem győzőtt meg. Lehet azért, mert a Clarins Wonder Perfect Mascara olyan nagyon top-top számomra, hogy nem kellene próbálkozzak mással! :D
Ennek ellenére természetesen jár az 5 csillag, szuper termék!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Ennek ellenére természetesen jár az 5 csillag, szuper termék!!

médea

2022. február 27.

Nekem nagyon bevált, szépen dúsít, hosszabbít, nem tapasztja össze a szempilláimat és egész nap tökéletes, nem maszatolódik el, nem pereg le még a nap végére sem, nem tudok róla rosszat mondani. Már kb. 4 hónapja használom szinte minden nap, és már eléggé fogytán van, de a festék minősége nem romlott, nem lett szárazabb vagy nyúlós. Szappanos (arcra való szappan) vízzel könnyen le tudom mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 27.

Fehereszti

2022. február 24.

Nagyon ritkán vagyok ennyire oda egy sminktermékért! Ez a szempillaspirál mindent felülmúlt, amit valaha egy spiraltól várhattam. Voltak már high end spiráljaim, de soha nem éreztem azt hogy újravenném, de ezt teljesen biztos hogy újra fogom és megmaradok nála, remélem sikerül azért még akcióban kifogni. Óriási szépen elválasztott pillákat csinál, és ami nálam kardinális kérdés az a szemzugomnál fent a belső pillák, képtelenség szépen kifesteni mert picik és teljesen kuszák. Életemben soha nem sikerültek úgy a belső pilláim mint ezzel, egyenes, szétválasztott, hatalmas, olyan szemeim lettek tőle hogy majdnem elsírtam magam a tükörbe nézve 😆😆 ráadásul voltam már futni is benne, bitang tartós, egy fikarcnyit nem potyog, én élni sem tudok már nélküle. Kedvenc sminktermékem lett 🙏🏼

Update: TÖKÉLETES. Kb másfél órát futottam kint benne mínusz fokokban, párában, izzadva, és a spirál úgy volt fent a szememen amikor feljöttem, mint reggel, kb 10 órával előtte, amikor feltettem. Ilyet életemben nem tudtam egy spirállal sem elérni. Mindamellett a kis csutka pilláim gigantikusak és nem póklábak. Egyszerűen gyönyörű. Lemosása is teljesen rendben van a kis olajos első lemosómmal este. A legkedvesebb örökre újravevős termék lett az egész sminkkollekciómban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 24.

zs001

2022. február 10.

Már a harmadszorra vettem újra. Az eddigi legtökéletesebb szempillaspirálom. Ugyan drága, de nekem abszolút megéri az árát. Nem pereg, tartós, de könnyen lemosható. Nem irritálja a szememet, ami kész csoda nálam. Csodaszép fekete színe van. De a legjobban azt szeretem benne, hogy úgy dúsít és hosszabbít, hogy közben puhák maradnak a szempillák, nem lesznek beton-kemények (nekem ez a halálom). Ajánlom kipróbálni, akár egy mini kiszerelést elsőre, ha valakit visszarettentene a teljes ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 10.

lilka90

2022. február 9.

Ajändekba kaptam. Nagyon-nagyon örültem, mert egy igazän figyelmes meglepetes volt a sogoromtol. Nagyon izgatott voltam, hogy kiprobälhassam. Hät...Az elsö probäm alkalmäval ugy voltam vele, oke elsö alkalom meg kell szoknom.(teljesen ätlagos eredmeny, semmi különös) Mäsodik probäm alkalmäval este lemostam, majd mäsnap jött a fekete leves. Este egy szülinapra voltunk hivatalosak es elövettem a Sky High-t a drämaibb hatäs kedveert, a pilläim a fele le volt törve...(szöke pilläim vannak igy spiräl nelkül nem igazän läthatoak) Amugy sincsenek extrem hosszu pilläim, de egy jo spirällal kifejezetten szep eredmenyt szoktam elerni. Szämomra oriasi csalodäs, nem merem többe hasznalni, söt elajändekozni sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0