Lancôme

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2015. április 28.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Folyékony alapozó szivacsos párnába zárva, kompakt formában

A Cushion állaga folyékonyabb, mint a legtöbb alapozóé, viszont könnyed, mint egy kompakt púder. Tartozik hozzá egy légies párna, amivel könnyen felvihető és elkenhető az alapozó, illetve egy puha, szivacsos applikátor, amivel a fedést tudjuk finomítani. Friss formulájának köszönhetően hidratál és felfrissíti a bőrt, mindemellett pedig védelmet nyújt az UV sugárzás káros hatásai ellen - így akár síelésnél is ideális választás lehet a hegyekben.

4 féle árnyalatban kapható

Lancôme Miracle Cushion SPF23 / PA++ utántöltő
Ár: 5000 , Eladó: dianae
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Lehel térnél, postázom előreutalással plusz postaköltséggel
Erynnis

2017. szeptember 24.

Több szempontból is jó ez az alapozó. Egyrészt könnyű használni, magunkkal vihetjük bárhova és pikk-pakk fent van. Az állaga is jó, könnyen kenhető. A fedése is megfelelő, mondjuk inkább problémamentes, normál bőrre, amin nincsenek durva bőrhibák. És nem utolsósorban utántölthető. De azért kicsit drága így is, hogy ennyi mindent tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

MsDarcy

2017. április 26.

Az eddigi legjobb alapozóm. Az árnyalata tökéletesen passzol a bőrszínemhez, a csomagolása és a szivacs ergonomikus, csinos, akár hordozható is. Az állaga valami csoda, szépen terülő, légies, mondhatni vizes formula. Van egy kellemes alap illata, de semmiképpen sem parfümös. Olajos a bőröm, mégsem csillogok tőle, sokszor nem is teszek rá púdert. A fedése semmiképpen sem erős, hegekkel, pattanásokkal biztosan nem birkózik meg, még az építhetősége ellenére sem. A hozzá járó szivaccsal tökéletesen el lehet dolgozni, igazi "dummy proof" termék. :) A legjobban az tetszik benne, hogy ha elfogy, nem kell az egész terméket újra megvásárolni, ugyanis lehet hozzá utántöltőt kapni. A nap végére nem mászik el, nem kopik, nem foltosodik, nálam ötösre vizsgázott minden tekintetben, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

szilvia92

2017. február 12.

Bar nagy Lancome rajongo vagyok, en a cushionoket meghagynam az eredeti gyartoknak (Hera, Laneige, etc), ok a termek igazi mesterei.
Nekem a kozeleben sincs a koreai-japan vonalnak. Valoban egyet ertek, inkabb BB krem-szeru, fenyes finisu termek, finom illattal egy ekszerdobozban. Akinek sok az elfednivaloja, inkabb kerulje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

FrankB

2017. január 26.

Kellemes állagú, könnyen felvihető alapozó. Nem matt, természetes fényt ad az arcnak, viszont a fedése nagyon nagyon gyenge... Hidratált érzést nyújt, tehát valóban inkább BB krémhez hasonlítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

GlamourAndStyle

2016. július 10.

Inkább nevezném szivacsba zárt BB krémnek, mint alapozónak, de tudtam, hogy mit veszek és mivel hétköznapokon télen-nyáron inkább BB krémet használok engem egyáltalán nem ért csalódás. Az előttem szóló hölgy írta, hogy olyan, mint egy folyékony kompakt púder, nem kötözködésből írom, de én ezzel egy kicsit sem értek egyet, mivel az összkép amit ad egyáltalán nem matt, inkább olyan "glowy" és kissé "csúszós" is amíg be nem szívja a bőr,, szóval fixálásra szerintem nem való. Ad egy egészséges fényt az arcnak, de ez, ha jól emlékszem a dobozán is rajta van. Nekem nyáron kifejezetten bejön ez a könnyű, de hidratáló formula, van, hogy nem is használok hidratálókrémet, csak ezt ütögetem a bőrömbe és egész nap hidratált tőle az arcbőröm. A finishe, mint már említettem kissé fényes, zsíros, könnyen kifényesedő bőrűeknek nem ajánlanám, nekem viszont nagyon tetszik, nagyon természetes. A fedése elég lightos, aki komoly bőrhibákat akar eltüntetni ne erre essen a választása, mert - bár építhető -, több réteg sem fog teljes fedést eredményezni. A használata számomra nagyon egyszerű és gyors, hibázni szerintem nem nagyon lehet vele, a hozzá adott szivacska is tökéletesen működik, nem szívja magába az alapozót és nagyon szépen eloszlatja a bőrön. Ami a kedvencem benne, hogy praktikus, könnyen hordozható, napközben is könnyen felfrissíthető vele a smink. Egyedüli negatívumként azt említeném meg, hogy mindenképp kevesebb ideig funkcionál, mint egy hagyományos alapozó, mert hamarabb kiszárad a kis szivacska és az utántöltőt sem fillérekért árulják természetesen, de szerintem fél évet azért simán kibír napi használat mellett is (remélhetőleg, de később okosabb leszek).

Összességében nekem nagyon tetszik, szeretek utána nyúlni nap, mint nap, mert nem terheli meg a bőrömet, nem is érzem, hogy van rajtam alapozó, mégis nagyon szép bőrképet ad. Nem nélkülözhetetlen darab, de valahogy mégis a szívemhez nőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

kisnyuszi83

2015. július 8.

Egy promós sminkelés alkalmával tette fel nekem a sminkes hölgy a 01-es porcaline árnyalatot. Világos bőrömhöz pont passzol. Azt kifejezetten hangsúlyozta, hogy "jól építhető" termékről van szó, tehát alá korrektor illetve folyékony alapozó használható (sőt, kifejezetten javasolta). Nekem olyan érzésem van, mintha igazából ez egy folyékony kompakt púder volna. Nem rossz termék, de tényleg alá kell dolgozni, ha az ember egész napos eredményt szeretne. (Na jó, hétvégére elegendő csak ez, de több rétegben.) A dobozkában lévő kis párnával a terméket bele kell ütögetni finoman a bőrbe, nem szabad "mázolni". Mint ahogy mostanában több sminkterméknek, ennek is megvannak a maga kis trükkjei, amiket menet közben lehet kitapasztalni. Kezdőknek vagy rohanásban lévőknek egyáltalán nem javasolom, kell egy kis türelem a szép felvitelhez. Az ára kicsit borsos, bár én most 25% kedvezménnyel jutottam hozzá. Egyébként helyes technikával és egy kis aládolgozással tényleg szép bababőr varázsolható vele. Egyenlőre 4* (Update coming soon)

3 hét folyamatos használatot követően is kedvelem ezt a terméket. Nem azt mondom, hogy nem lennék meg nélküle, de reggelente a helyes dobozkát elővéve valahogy mindig jó kedvem lesz. Továbbra is azt mondom ez egy folyékony kompakt a már szépen lealapozott bőrre. Négy csillag marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

umpalumpa

2015. június 16.

Muszáj volt megtapogatnom élőben. Nem találtam kellemesnek, mikor a szivacsból kijön a folyadék. Először is kis tapintásra is sok jött. A felvitele macera lehet azzal, hogy tapicskolni kell. Nehéz a megfelelő mennyiséget eltalálni. Persze biztos gyakorolni kell. Az alapozó maga finom textúrájú, szép és könnyű fedésű valami (kézfej-próba). De ha nem vágyom igazi fedésre, akkor inkább BB-t használok és akkor több tápláló anyagot, antioxidánst is juttatok a bőrömnek. A kompakt maga sem tetszik, ezzel a szivacsos megoldással pedig kissé még undi is nekem (nem értem miért nem mehetett pumpásba, mint más folyékony alapozó). Az arcomon nem is akartam kipróbálni. Bocs Lányok, akiknek tetszik!
Szóval ez megint olyan, ami nem kéne Lancoméktól. Mondjátok, hogy maradi vagyok és keményen osztályozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Vestara

2015. május 17.

Imádom, ahogy megcsillan a fény az üveges alapozóimon a pipereasztalon, de ha utazásra kerül a sor, repülőre nem vihetem fel őket.....
Tudom, hogy ez nem újdonság, és ha ennyire akartam volna, akkor már megrendelhettem volna régebben, de én csak jobban szeretem kipróbálni előtte azt, amit veszek. Ráadásul amúgy is imádom a Lancome Miracle line légies fedését! Azoknak ajánlanám, akik természetes bőrképet szeretnének kapni, illetve egy praktikus alapozót keresnek, amit csak bedobhatnak a táskájukba. Illetve akik hozzám hasonlóan száraz/vízhiányos bőrrel rendelkeznek, mivel ezt az alapozót felvinni annyira frissítő érzés! Egy kis szivacsot adnak hozzá, amivel tapogató mozdulatokkal kell felapplikálni az alapozót (nem kenni!). Csak azért nem kapja meg az 5 csillagot, mert kicsit sokallom ezt az árat ilyen mennyiségér (bár kevés kell belőle), illetve mert lehetne több árnyalat is belőle. Bár ha felkapottá válik, akkor remélem lesz. :)

ui: állítólag lehet hozzá majd utántöltőt kapni, akkor lehet már jobb vétel lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

drSz

2015. április 7.

Nyári hónapokra ajánlották nekem is. Ilyenkor lényeges, hogy a bőr szellőzzön és a kozmetikum bírja az izzadást is! Erre ez a termék tökéletes. Aki mű és maszkszerű fedést szeretne, annak ez az alapozó SEM fog megfelelni.
Nekem abszolút megfelel. Könnyű felkenni, egyenletes fedést ad. Az első réteg egységes színt ad az arcbőrnek. A második réteg már elfedi a bőrhibákat. A harmadik réteg, ha szükséges, a kisebb pattanásokat vagy értágulatokat is az alig észrevehető szintig elfedi. Mindemellett hidratál, puhának és frissnek érzem az arcom. A pórusokat esetemben nem tömítette el, bár hajlamos vagyok kis apró pattanásokra bizonyos krémektől, de ennél nem tapasztaltam. És nyárra a fényvédelem is elkell!
Ár-érték arány! A kozmetikumok többsége túl van árazva. De egy alapozó, ha bevállt és sokáig kitart, márkanévtől függetlenül megéri nekem a cc. 10.000 Ft-os árat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

tresor

2015. április 4.

Sajnos én is megvásároltam nem kevés pénzért. A müllerben az eladócsaj nemhogy a színt nem találta el, de még meg is győzött hogy ez lesz az igazi nekem. Túl világos, pedig alapvetően világos bőröm van. Sápaszt. Akárhány rétegben viszem föl. Aztán a fedése abszolút nulla. Persze az ember lánya egy könnyű alapozót szeretne tavaszra, nyárra, de ez nem az. Oké, értem én hogy ez egy könnyű konzisztenciájú valami, de ez akkor is semmi így. Szóval ott porosodik a fürdőszobában, pedig nagyon vártam hogy megvegyem és nagyon sajnálom. A külseje szép, elegáns. A benne lévő tükröt tudom max. hasznosítani. Óriási dislike

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emolliensek: Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Stearic Acid, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).