Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű krém minden bőrtípusra, ránctalanít, feszesít, visszadaja az arc kontúrját.

Friss, súlytalan textúra, könnyen beszívódik a bőrbe.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Az alábbi problémákra: bőröregedés, a feszesség csökkenése, ráncok és finom vonalak kialakulása.

Jótétemények:

• A bőr felszíni kontúrokat lágyabbá teszi azzal, hogy átalakítja a bőr megjelenését
  • A bőr feszesebb, megemeltebb lesz
  • A ráncok csökkennek
  • A bőr tömörebbnek látszik

Maeve

Korcsoport: >54
2020. március 14.

Én szeretem ezt a krémet, és ha belegondolok, mennyire kevés kell belőle, és milyen látványos a hatása, akkor azt mondom, hogy igenis megéri. Nyilván nem veszek minden hónapban egy-egy újabb tégellyel, de szerintem évente egyszer megérdemlem. Egy 50 ml-es kiszerelés elég fél évig, nyáron pedig úgyis az Estée Lauder Daywear Matte krémjét használom (amiből szintén bőven elég évente egy). A bőröm állaga látványosan jobb, a szemem körüli ráncok észrevehetően finomodtak. A bőröm beszívja, és más krémekkel ellentétben nem képez cuppogós, fényes réteget, nem piros tőle az arcom, egészségesen matt az összkép tőle. Ezzel a krémmel smink nélkül is rendben vagyok magammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 14.

szeliger

2019. február 7.

Nekem is csak mintám volt belőle, pár napra elegendő mennyiség. Próbáltam ennek a krémnek a teljes, nem könnyed változatát is, azt is jónak találtam és ezzel a változattal sem volt semmi bajom. Az illat hasonló, klasszikus krémes, púderes illat, sokáig érezhető, szeretem. A győngyházasan fehér krém könnyed állagú, picit lassabban szívódik be, mint azt én szeretném, pár percet érdemes várakozni a továbblépés előtt. A többi használatos kencével nem veszett össze, sminkelni is jól lehet rá. A feszesítésben úgysem nagyon hiszek, arra olcsóbb és hatékonyabb megoldás az alvás, a hidratáló hatását elegendőnek találtam, a bőröm nem húzódott, irritációt nem okozott. Umpalumpa előttem már említette a magas szilikontartalmat, akinek ez zavaró, az inkább hagyja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

lizelotte74

2015. szeptember 14.

Nagy csalódás, termék mintát kaptam, amit imádtam, ezért is ruháztam be ennyit egy krémbe. Semmi eredmény. Több hetes használat után elmondhatom, hogy az Oriflame krémek jobban bizonyítanak, abből, amit a krém ígért, minden ígéret maradt. Pedig a minta szinte kisimította a fejem. Lehet, hogy a bőr hozzászokik egy krémhez?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 14.

umpalumpa

2015. június 3.

Nem tudok hossztávú "jótéteményekről" beszámolni, de egy minta erejéig szerintem menni fog, ami 5 alkalomra volt elég vékonyan kenve.
Első benyomás: illatos, mint egy parfüm, nekem nem tetszik. Arcomon nagyon sokáig zavar.
Selymes könnyű kence a szilikonoknak köszönhetően. Nincs bajom a szilikonnal, nekem kellemes, nem hagyja kiszáradni a bőrömet. Talán emeli a bőrt, de ez lehet, h csak a műanyag összetevőknek köszönhető érzés. Szerintem nem hosszútávú hatás, lemosásig, vagy felszívódásig tart. Sminkalapként jól működött.
Nagyjából ennyit tudok róla elmondani. Ezt a krémet is a szép tégely és az illata adja el. Szigorúan osztályozok: ha hozzámvágnák sem kéne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Ph szabályozó segédanyag

Színező anyag. (Piros)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag