Lancôme

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. május 17.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

• Hosszantartó és kényelmes viseletet biztosít.
  • Tartós és retusálás nélküli tökéletességű bőrkép.
  • Olajmentes. Nem tömi el a pórusokat.

10 árnyalatban kapható

Joaninha

2017. november 15.

Még nagyon friss a kapcsolatunk és bár alapból nem szeretem a teljest fedést nyújtó alapozókat, mégis ráadtam a fejem, hogy kipróbáljak egy matt finish-t ígérő, igazán tartós és jó minőségű alapozót, mert meguntam, hogy állandóan csillog a fejem és megyek magam után a mattító púderrel, nap végére pedig úgy nézek ki, mintha maszk lenne rajtam. Egy parfümériában vettem meg akcióban, kaptam hozzá ecsetet is. Az eladóhölgy nagyon segítőkész volt és sikerült kiválasztanunk a számomra tökéletes árnyalatot. Rá kellett jönnöm, hogy soha életemben eddig nem volt még olyan alapozóm, vagy színezett hidratálókrémem, ami tökéletesen passzolt volna a bőröm színéhez, de ami késik, nem múlik. A 010-es Beige Porcelain árnyalat az én színem, soha nem akarok ettől a krémtől megválni. Elmondani nem tudom, hogy milyen durva a különbség e között az alapozó között és az általam eddig próbált alapozók között. Ettől a krémtől egyáltalán nem csillog a fejem, nem hagy nyomot a ruhán, nem hagy nyomot a papíron, nem mászkál el rólam napközben és nem kell púderrel korrigálnom, csak egy kis púdert szoktam reggel ecsettel rátenni fixálás képpen. A kisebb orrfújásokat is kibírja és egyáltalán nem irritálja a bőröm, pedig valóban nagyon erős parfümös illata van, ami egyébként számomra kellemes, csak féltem, hogy esetleg kipattogok majd tőle.

UPDATE:
Eddig egy álom ez az alapozó számomra, de tényleg! Annak ellenére, hogy teljes fedést nyújt, nem kelt maszkos hatást, talán azért sem, mert tökéletesen passzol az árnyalat a bőrömhöz. Nagyon kellemes az állaga, könnyű felhelyezni és eloszlatni, akár ujjbeggyel, akár ecsettel. Nem próbáltam még más high-endes hasonló teljes fedést nyújtó, extra tartós, mattító alapozót, de ez rajtam nagyon működik, minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

UPDATE:

Bippaa

2017. október 18.

Nyeh! Gondoltam beruházok rá, miután még mindig nem találtam meg a megfelelő alapozót. Porcelán árnyalata van meg. Tartós használat mellett szárazfoltokat csinált a bôrömre. Színe is lehetne világosabb...elajándékozós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

RPB

2017. április 21.

Glamur napok alkalmával vettem fél éve. Már csak egy hétre elegendő van belőle, így sikerült letesztelnem. Kipróbáltam mielőtt megvettem, akkor szépen fedett, és a színt is sikerült eltalálnom. A szín amit választottam sajnos világos lett, így sápít (többen megjegyezték), az állaga jó, szépen lehet kenni az illata nekem tetszik, hangsúlyos, de nem bánom. A nap végére is szép marad a bőröm, ennek ellenére átfényesedik, de használok mattító kendőt, illetve púdert is, így ez nem probléma. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ha máskor ezt a márkát és kategóriát választom, két árnyalattal biztos sötétebbet fogok vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

szilvia92

2017. április 16.

Az allaga csodas, az illata nekem kicsit tul parfumos. A szinet mondjuk nem talaltam el tokeletesen, nekem piros lesz az amugy nagyon halvany rozsaszin borom.... de az uj arnyalattal bizom benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

cooleva

2017. március 23.

A világ legjobb alapozója. Természetes, láthatatlan hatás, jó fedés, megfelelő színválaszték :) Nagyon jó érzés viselni, nem használom minden nap, így sokáig elég. Az ára nagyon megéri, nem találkoztam még ennyire jóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

esztikriszti

2017. február 13.

Az eddigi legjobb alapozó amit próbáltam (bár nincs nagy viszonyítási alapom). Olyan a bőrömön mintha nem is lenne ott semmi, természetes képet ad, valóban tartós. A fedése nem annyira erős, de számomra nem is ez a fő szempont. Az ára húzós, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Szilvia005

2017. január 10.

nekem nem igazán vált be, nem is tartós, nem fed jól, az árához képest nem egy jó alapozó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

BibianaBirova

2017. január 4.

Óriási csalódás!
Kiszárítja a bőrt, eltömíti a pórusokat és pattanásokat okoz.
Az árnyalat is becsapós, először jónak tűnik, de később, mikor megszárad besötétül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Óriási csalódás!
Kiszárítja a bőrt, eltömíti a pórusokat és pattanásokat okoz.

Prikkel

2016. december 28.

Nekem eddig a legjobban bevált alapozó. Kellemes illat, szép, egyenletes fedés, és nap végére sem érzem, hogy rajtam lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Astor86

2016. november 26.

Eddig a Lancome Teint Miracle-t használtam kb 3-4éven keresztül, imádtam pedig megmondom őszintén csak lekaptam anno a polcról a meggyőző csomagolás+reklám alapján és olyan szerencsém volt, hogy minden tekintetben megfelelt. Nincsenek nagy bőrhibáim, cserébe van két takaros lila karikám a szemem alatt, emiatt mostmár erősebb fedésű alapozót szerettem volna. Így vettem meg a Teint Idole-t, ugyanabban a 010 színben, gondoltam biztosan ugyanolyan szuper mint a miracle csak erősebb fedéssel. Először is tényleg jobban fed, bár ez sem tünteti el teljesen a karikáimat de ez nem az alapozó hibája, arra már semmi sem képes, max a bőrátültetés. Valahogy nekem nehezebb a bőrömön, és amíg meg nem szárad addig kicsit ragacsos. Összességében nem lenne rossz alapozó, szépen fed, ha szépen el van dolgozva nem maszkos, nekem az illata sem zavaró de nincs az a természetes hatása mint a Miracle-nek. Ennek ellenére szívesen elhasználnám ha a színe passzolna a bőrömhöz, sajnos hiába ugyanaz a 010es árnyalat van meg, ez természetes fénynél nagyon elüt a bőröm színétől. Kétszer használtam, eladó sorba kerül, ha valakit érdekel szóljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.