Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Angi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Hosszabbító és dúsító szempillaspirál, amely tökéletesen íveltté teszi szempilláit. A Curlguard komplex és a különleges kefe akár 12 órán át tartó gyönyörű ívelt szempillákat kapunk. A kefe keresztmetszete négyzetes, szemben a hagyományos körrel, így jobban illeszkedik a szempillaszálakhoz, így nagyobb mennyiségű festéket lehet felvinni a segítségével. A szálak szétválasztását segíti, hogy a kefe sörtéi a szárra nem merőlegesek, hanem 25 fokos szöget zárnak be vele. Az eltérő hosszúságú sörtéknek köszönhető, hogy a pici szálakat is kezelni tudjuk.

drekab

2017. november 3.

fantasztikus! természetes hatása van, de mégis gyönyörűen ívelt és különálló pillákat csinál! sajnálom, hogy már nem lehet kapni, ezek szerint nagy szerencsémre én valami utolsó utáni darabra bukkantam rá egy reptéri duty free-ben:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

dorinaedina

2017. szeptember 15.

Hihetetlen ez a spirál! Innen-onnan hallottam, hogy a Lancome csodákra képes, de igazán akkor döbbentem rá, amikor ajándékba kaptam egyet (az ára mindig józanító hatással volt rám, amikor elhatároztam, hogy kipróbálom..legalábbis eddig.) Pici szemeim vannak, így fontos, hogy a spirál "megnyissa" a tekintetemet a természetellenes hatást elkerülve. Pont ezt a hatást érem el a Virtuose-zal, természetes de mégis látványos, olyannyira, hogy a családom a használat után megkérdezte, hogy mégis mitől nőttek meg ilyen nagyra a szempilláim! Természetesen ha túlzásokba esik az ember, és 80 réteget ken fel, akkor előfordulhat a csomósodás, de alapvetően szépen íveli és megemeli a pillákat, dúsak lesznek és a nap végére csak picit morzsolódik le ( ami nálam kész csoda, sajnos általában a nyakamig lefolynak a gyengébb minőségű sminkek). Marha drága, ez elismerem, de ha az ember lánya egy természetes és mégis mutatós változást akar anélkül, hogy sok sminket kenjen fel vagy ha a hétköznapokra a szemre inkább csak spirált használ, akkor tökéletes befektetés. Az enyémet egy éve használom, most fog lassan elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

csigverus

2017. március 3.

Abszolút No.1 spirál! A keféje csodákat tesz, a festék pedig tartós, kisebb pityergést is elbír (zsepin megmarad ugyan a nyoma, de az arcomon nem folyik a fekete festék) :) Eddig egyik spirállal sem értem el olyan eredményt, mint ezzel. Sajnos az ára magas,de az én szemformámhoz ezt találták ki....megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

erynis

2016. október 29.

Nekem eddig ez a csúcs szempillaspirál! Egész sokfélét kipróbáltam már drogériásból, high end márkákból is, de valahogy mindig Lancome spirálokhoz térek vissza. Leginkább azért, mert velük nem hullik a szempillám, nem keményednek meg a szálak, tartósabbak, és mintha ápolnának is, sűrűbbnek is látom mindennapos használat mellett a szempilláimat. A Virtuose-ra rátérve: a többi Lancome-oshoz képest is tartós, egyáltalán nem pereg, dörzsölésnek, víznek is egész jól ellenáll, természetesen dús hatású lesz a szempillám, még rétegezve is. A keféjét szoknom kellett, de nekem minden új spirálnál ez van. Én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

emcuscicus666

2016. május 18.

Termeszetesen ennek a spiralnak is vannak hibai, mint mindegyiknek, a kiprobaltak kozul... Vigyazni kell vele, mert ha tulzasba esunk a retegezessel nagyon tapaszt, am mar ket vekonyabb retegben is. 2-3 szalankent igaz, es erre sokan ramondjak, hogy egyaltalan nem tapasztja ossze a pillakat, pedig igenis... Amiert megis 5*, az a tartossag. Extrem korulmenyek kozott sem pereg, kenodik, vagy folyik a szem ala. Soha sem volt ilyen tartos szempillaspiralom - a vizallo tarsait is beleertve! 10-12 orat is bir, gozben, paraban, fulledt melegben, szelben, hoviharban, konnyezo szemekkel. Ebben viszont verhetetlen.
A kefeje szinten jo. Szepen megemeli a pillakat, iveltte es hosszuva varazsolja oket. De ebben inkabb csak atlagos nalam, mert rengeteg, es nagyon hosszu pillam van, igy nem nehez szepen kipingalni oket.
A tartossaga viszont verhetetlen. Es itt most nem csak a L'oreal es Maybelline spiraljaira gondolok, hanem az Artdeco All in One-t es a Benefit They're Real-t is siman kenterbe veri, pedig eddig azokat gondoltam a legjobbaknak nagy spiralozo leven.
Nyaralasra biztosan o jon velem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Nyaralasra biztosan o jon velem! :)

zsuzsu92

2016. május 9.

Életem legjobb spirálja volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Életem legjobb spirálja volt

Karola21

2015. december 7.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, a Lancome Amplicills spirál után (amit sajnos már nem találok boltokban) ez a második kedvenc. Szépen ki lehet vele emelni a szempillákat, szépen íveli a szempillákat és tartóssá is teszi az ívelést, nem ugrik vissza egyenesre a szempilla. Felkenés után hamar szárad, nem csomósodik, szépen szétválasztja a pillákat és egész nap tartós, nem mászik el semerre.
Már egy ideje nem látom a boltok polcain, amit nagyon sajnálok......:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Már egy ideje nem látom a boltok polcain, amit nagyon sajnálok......:(

Nina29

2015. november 28.

Imádom! Nekem a csodaszép black carat van,szép pillákat csinál és csodálatosak az arany pigmentek benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

kukutka

2015. május 5.

Ajándékba kaptam (szerencsére), nekem nagy csalódás volt. Sajnos nem igazán engedhetem meg magamnak az ilyen árú sminkeket, ezért úgy tartottam a kezemben, mintha valami csoda birtokosa lennék. Hát a nagy élmény elmaradt. Nem hosszít látványosan, és egyáltalán nem dúsít. Olyan kis kopasznak éreztem utána a szememet. A L'oréal Collagene spirálom milliószor jobb, és majdnem fele ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

sztinke

2014. szeptember 9.

update: Fel kell pontoznom mégis a maximumra, ugyanis már nem tudok nélküle létezni, annyira megszerettem. :) Ha nem ezt használom, nem tudom jól érezni magam és valahogy már a korábban imádott spiráljaim nem is tűnnek olyan szupernek ez után. Úgyhogy mégis 5* és megéri az árát! :)

július 1.: Egy rosszkedvű napomon úgy döntöttem, megérdemlek valami luxuskényeztetést, és erre nálam a legjobb egy új szempillaspirál. Mivel alapból íveltek a pilláim, jobban szeretem az ilyen hajlított keféjű spirálokat, ezért választottam ezt a fajtát. Szépen íveli a pillákat, különválaszt, és valóban hosszabbít is! A dúsítóhatása nem annyira látványos, 2-3 rétegben kezd látszani, de legalább nem tapasztja össze a pillákat. Az eredmény szép, de nem túl látványos. Azt hiszem, nekem nem ér annyit, amennyibe kerül, de a lelkemnek mindenképp jót tesz, hogy van egy high-end spirálom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.