Lancôme

Ár:   25 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   25 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első arcápoló korrektor a Lancôme-tól, az egyedülálló LR2412-es molekulával, a ráncok, a pórusok és a bőregyenetlenségek ellen.

Krémelemzés: Lancôme Visionnaire

Cyntia

2019. december 4.

Nem jó és még budos is, ki is pattogtam toleEgy helia aquaboom sokkal tobbet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Mandy05

2019. július 13.

UPDATE: A 4 pontot felemeltem 5-re. Több, mint 1 éve használom, a másik, zselés éjszakai krémmel együtt. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Már nem is használok mást, csak ezeket a krémeket, ill. a yeux light pearl szemápoló szérumot.
A többi, bármilyen edidig használt kérm, ideértve a Lancome többi drága termékét is, fasorban sincs hozzájuk képest.

--------------
A mi kapcsolatunk abszolut bipoláris: egyszer csodaszer és imádjuk egymást, máskor katasztrófa és azonnali válóok barátságunk.

Ahogy időközben sikerült kitapasztalnom: a szérum egyfajta katalizátorként funkcionál, minden hatást felnagyít. Ha épp jó szériában van a bőröm, akkor ráerősít, és mi ketten együtt tündöklünk, ha viszont épp rossz passzban van, pl száraz, fénytelen, akkor ez rátesz egy lapáttal, és még szörnyűbb lesz másnapra.

Nem szabad együtt használni tretionos, retin-A tartalmú krémekkel, vagy valamilyen hámlasztás, esetleg túlhámlasztás közben/után, mert nemhogy táplálná közben a bőrt, hanem szinte marja, ráncosítja. Amúgy is hajlamos csípni egy picit az alkohol miatt.

Kevésbé kompatibilis egyéb szépészeti szérumokkal, krémekkel (pattanást idézhet elő, vagy ragacsos lesz a bőr), az ő műfaja igazából a szólózás. Szólózáshoz viszont akkor jó, ha eleve nem vízhiányos a bőr, mert azt sem pótol (így a hatása nem is lesz az igazi), más krémekkel közösködni nálam viszont nem szeret.

Amennyiben a fentiek kiküszöbölésre kerülnek, és a bőr min. átlagos állapotba kerül, hát akkor tényleg valami csodaszer. Este használom, mert fura fehér, ragacsos, olajos az állaga, de én szépen bedolgozom, és másnapra rugalmas, egységes, ránctalan, sugárzó arcot kapok.

Amikor látom, hogy a bőrömnek megint kellene egyéb kezelés pl hámlasztás, akkor félreteszem egy darabig. Hámlasztás biztosan kell tartósabb használat során, mert ez a szérum is vékony filmréteget képez, amely egy kis idő elteltével ragacsossá teszi a bőrt. (Kábé olyan, mint amikor a használt zsír lerakódik a tűzhelyre.)

Még gondolkodom rajta, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

--------------

Még gondolkodom rajta, hogy újraveszem-e.

pandarin

2018. november 12.

nem csinál semmit, az árának a felét sem érné meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

nem csinál semmit, az árának a felét sem érné meg.

Lolatapsi

2018. október 5.

Három hétig hasznaltam a vásárlásaim melle kapott mintákat reggel este. Semmi extra hatást nem véltem felfedezni, halistennek pattanast sem okozott, de ez a semmiség ilyen áron nem éri meg nekem. A Visionnaire krémek sokkal latvanyosabbak, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Boriskajuliska

2018. augusztus 28.

Hosszú évekig használtam, újra és újra vettem. Nem mondom hogy megbántam, de ma már túlárazottnak találom. Selymes, szemre gyönyörű és az illata is isten könnyen beszívódik szép rajta az alapozó,viszont sok nagyon jó szérum létezik barátibb áron. A hatását nehéz lenne mérni mert a bőrápolást mindig nagyon fontosnak tartottam (sajnos mindig problémás volt a bőröm), ezért táplált és hidratált a bőröm ennek a szérumnak a használatától függetlenül. Ha valaki beruház rá nem fog csalódni, de nem pótolhatalan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

mina2020

2018. május 22.

Termékmintát kaptam, azt próbáltam ki. Nem rossz, de különösebb pozitív hatást sem tapasztaltabb. Száraz vízhiányos bőröm van, szépen beszívta a krémet, de azért ez egy sűrűbb, nehéz krém. Viszont ennyit a jóval olcsóbb társai is tudnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Eleutheria

2017. szeptember 24.

Használom, használom, de nem sok változást vettem észre. Jó kis krém, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Flanna

2017. június 17.

CSODASZER! Csak egy 5 ml-es mintát kaptam belőle, de szerencsére elég sokáig kitartott. Általában este kentem be vele az arcom, főként a T-vonalamat és az orcám. Amikor reggel felkeltem a csodás illatát még mindig éreztem, de amikor belenéztem a tükörbe leesett az állam. A bőröm sokkal egységesebb volt, kisimultabb és a pórusaim is sokkal-sokkal halványabbak. Már EGY használat után! Nekem nagyon bevált! Igaz, hogy fiatal vagyok, de az arcom tele van heggel, foltokkal, tág pórusokkal és ezt utálom. Végre egy csoda, ami miatt megláttam a fényt az alagút végén. Mivel még nem vagyok keresőképes, nem engedhetek meg magamnak egy ilyen krémet, de ami késik...;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

PoisonK

2017. május 1.

Bár nem nekem lett kitalálva(életkor alapján) mégis minden nap használom amikor eszembe jut.Ez tényleg csodaszer kategória.Kellemesen el lehet kenni, nincs utána olyan fura érzése a bőrömnek hanem annyira felfrissül, mintha új lenne.Annyira imádom.Az ára sajnos elég magas bár ami igaz hogy ez tényleg azt teszi amit ígér, még johb is.És nem csak érzésre változik a bőröm hanem lehet is lántni, az arcom megszépül tőle.Hosszú távon is gondolom marad ez a hatás nem tudom mert van amikor havonta egyszer használom a ránctalanításáról sem tudom hogy milyen mert még nincsenek egyáltalán ráncaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

FrankB

2017. január 26.

Nagyon nem vált be. Nehezen szivódik fel (szerintem semennyire :) ) furcsa az állaga, nehéz eloszlatni. Zsírossá tette a bőröm, a pórusokkal kapcsolatban, pedig semmi változást nem vettem észre. Ja és ha nem lenne elég nagyon drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Sodium Tetrahydrojasmonate, Argilla, Tetrahydrojasmonic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Jázmonsav származék. Lásd Sodium Tetrahydrojasmonate.