Laneige

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 15 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   2 x 15 g
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egész nap egyenletes, sima bőrfelszínt biztosít, természetes félmatt finish-sel, miközben hidratál.

Enty

2018. október 28.

Nagyon, nagyon meg vagyok elégedve. A finishe egyáltalán nem ez a nagyon fényes, amit a koreaiak preferálnak, ezért inkább zsíros bőrre ajánlják. Az én száraz bőrömnek is nagyon bevált, jól hidratál. Egész napokat lenyomtam benne, nem vettem észre semmilyen elváltozást, bár egy két helyről, ahová gyakran nyúl az ember eltűnt. Viszont a szabály érvényes itt is, akárhányszor tudom rétegezni, nem lesz undi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

svivko

2018. március 26.

Most vettem harmadjára újra. Szerencsére van hozzá refill, amivel teljesen bacimentesen az egész belsejét-sizivacsát-szivacsfedelét ki lehet cserélni egy mozdulattal, így nekem nagyon megérte a kezdeti drága ára.
A 23-as szín tökéletes a se nem világos, se nem olívás bőrömre, közepesen fed, nagyon könnyen és szépen eldolgozható, hétköznapokra tökéletes. Amivel nem vagyok elégedett az az ígért faggyútermelés-szabályozása. Sajnos az orrkörnyékem nap végére nagyon zsíros lesz, és simán fellazítja ezt a terméket, talán még jobban,mint nélküle. Ugyanakkor más faggyúszabályozótermékkel ezt tudom konrtollálni, és még mindig ez a legszebb fedésű, természetes, klassz árnyalatú cushion-öm.

Arra lennék még kíváncsi, hogy vajon egy más márkának a refill-jét is bele tudnám-e tenni, ha csak refill-t rendelnék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

AnnaZsB

2017. április 7.

Nekem nagyon bejön, szépen fed de minimálisan, nekem pont jó mert nem szeretem ha gumiarcom van (nem természetesen). Az illata nagyon kellemes, nem zsírosodom tőle viszont kicsit csillog az arcom a nap végére ami nem segít ennek a terméknek. Nem marad fent egész nap, szóval délután újra kell kenni. Ami zavaróbb és nem gondoltam bele mikor rendeltem, hogy a pamacsot mindíg bele kell mártani a krémbe ami nem hiszem hogy nagyon higénikus, mivel mindíg belekenem az arcomról a zsírt a krémbe. Amúgy jó termék de nem nevezném csodaszernek. Nyáron jó lesz használni mivel 50SPF+ , csak attól félek, nehogy túl világos legyen az arcomhoz.
Majd updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Majd updatelek.

tedy

2017. április 7.

Nagyon szeretem. Kombinált,tág pórusú bőrömre tökéletes! Tartós és nem fényesedik ki. Fedése is pompás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Arbutin, Yeast Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Ethylhexyl Palmitate, Lecithin, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Isostearic Acid, Lecithin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.