Laura Mercier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2013. július 12.

Áttetsző, selymes púder, mely természetes hatást és érzést eredményez.

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Olajmentes, nem rendeződik vonalakba illetve nem okoz pórusokat
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • Kényelmesen hordozható

Pöti

2014. február 5.

A NARS Light Reflecting Setting púderére vágytam, de végül őt vettem meg, amiben nagy szerepet játszott, hogy napi akcióban volt eperneten... Nem bántam meg. Tényleg áttetsző, ami viszont nagyon meglepett, hogy sárga.. Persze csak préselve látszik ez a szín, feltéve már pihe puha, egybeolvad a bőrrel. Az éles határokat szépen elmossa, nekem mattit is, de hagy egy egészséges bőrfényt az arcon. A smink előtti kifejezést nem igazán értem, mert nekem ez inkább befejező termék... A szivacsát nem szeretem, de eleve ecsettel használom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0