Best of Beauty 2019

Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 21.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

Színskálája a feltűnő és provokatív tónustól a finom és titokzatos árnyalatig terjed.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. november 4.

Nekem az a tapasztalatom, hogy függ a rúzs színétől egy márkán belüli (!) összetétel. Volt ugyanolyan bio márkákból szuper és rémes rúzsom. Én nem olvastam előtte ezeket a véleményeket itt, amikor neten megrendeltem egy szép színű Lavera rúzst. És elégedett vagyok vele, pedig nagyon érzékeny vagyok és kritikus a rúzsok terén. Az is igaz, hogy igazán tökéletes állagú, összetételű, finomságú bio rúzst még nem tapasztaltam, pedig volt/van Bölindtől Avrilig sokféle rúzsom. Ez nem csillagos 5-ös, de 5.ös nálam. Szépen kenhető, viszonylag jól ott marad a helyén, nem ragacsos, nem folyós, nem mázgálódik, és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 4.

Oila

2018. április 9.

Nekem egy nude árnyalat van meg, és mondhatom, sokáig ez volt a legdrágább és legrosszabb rúzsom. Most már csak a legrosszabb kategória győztese. Nagyon sűrű, nehéz krém, nagy, darabos placsniban ül az ajkakon, és annyira elnehezíti őket, hogy nem esik jól még beszélni sem. A szín is kifejezetten csúnya, szerintem nincs ember, akinek jól állna, hacsak nem vízihullát kell játszania egy filmben. Természetesen a rossz színválasztás nem a termék hibája, de rúzsnál mégis duplán esik rosszul ha csalóka a szín (mást mutat a bőrön és mást az ajkakon), mert hiába van teszter, nem hiszem, hogy észszerű lenne, ha egymás után minden nő kirúzsozná vele a száját, így marad a kézfejen való próba.

HA ez nem lenne elég, az illata és íze sem tetszik. Igazi kukába való darab lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Debbie

2012. november 26.

Tény, hogy mesés az összetétele, de ez kevés a boldogsághoz. A képen látható 05-ös árnyalatot használtam. Szép málnapiros szín, ami azonban téglapiros színűre kopik, "elmászik", kenődik. Már attól lekopik ha beszélek... Tartósságát tekintve nagyon gyenge... Nem venném újra. Ráadásul úgy éreztem picit mintha szárítana, hiába ajakápoló fölé kentem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.