Lavera

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A készítmény intenzíven ápolja és védi, finom és puha tapintásúvá változtatja a különösen száraz bőrt. Enyhén illatosított. BIO: Saját előállítású, növényi eredetű összetevőkke. Bio sheavaj: természetes UV védőhatással reldelkezik, a bőrt finom és puha tapintásúvá változtatja. Bio mandulaolaj: lágy, könnyű olaj, kiváló ápoló tulajdonságokkal, a puha bőr érzéséért.

manobeka

2019. április 9.

Nagyon szeretem, jó kis zsíros krém, ha otthon készítek shea vajas krémet ennek a krémnek hasonlít legjobban rá az állaga és a hidratálása is.Szépek az összetevői. Vízhiányos bőr megmentője. Kipróbálom más termékeit is, ezt biztosan újra fogom mindig venni, letojom az árát, ami egyébként 2000 ft már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 9.

Floran

2019. február 4.

Magas minőségű termék. Nem irritálja még az érzékeny, sebes bőrt sem, viszont táplál, kellemes illatú. Bárcsak minden krém ilyen lenne! Az ára hátrány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

grizus

2018. december 28.

Nagyon jó ez a krém! Az állaga tökéletes, úgyhogy nem is tettem bele pluszban semmit. Kicsit nehezen szívódik be, de ez nem gond. Remekül hidratál, érezhetően ápolja, feltölti a bőrt. Arckrémnek használom. Igaz, hogy előkelő helyen van benne az alkohol, de azt írja, hogy az minősített ökológiai gazdálkodásból származik, amit nem értek ugyan - miféle alkohol származhat ilyesmiből? - de egyben megnyugtató is, mivel egy annyira tiszta minőségű krémről van szó, hogy az alkohol benne nem az, mintha a házipálinkából vagy a patikai alkoholból belelöttyintettek volna, ez más. Szóval szerintem nem kell félni tőle. Kis tégelybe kitettem belőle, a többit a hűtőben tartom, remélem nem szárad be. Szóval ötös!

Ezt én írtam? Ööö... szóval jó pap holtig tanul. Az alkohol nem jó a bőrnek, főleg a pattanásosnak nem. Az utóbbi időben hanyagoltam, így most csak egy pontot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

ZsofiaJazmin

2017. december 25.

Sietősen választottam ezt a krémet a karácsonyi kapkodásban, anyukámnak ajándékba. Igazán szerencsés véletlen volt, ugyanis a krémnek nagyon finom illata van és szuperjól hidratál. Ez az első Lavera termék, amit kipróbáltam, de nem az utolsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Marietta1977

2017. október 4.

Beauty boxban vettem, nagyon kíváncsi voltam rá hogy szuperál. Pont télen került hozzám, a kezeimnek, arcomnak csodaszer volt a hidegben, praktikus a fémdoboza, akár a számra is felkentem hogy hidratálja.
Teljesen elégedett vagyok vele, újra is venném akármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Teljesen elégedett vagyok vele, újra is venném akármikor.

szepkinga

2016. november 2.

Nem akarom lehúzi, de nem mondanám rá, hogy csodaszer. Talán túl sokat vártam tőle az itteni vélemények alapján, meg hát Lavera, na. Az illatába viszont bele vagyok szerelmesedve. Remélem hosszú távon azért megmutatja, hogy volt értelme kenegetni, mert nagyon szeretném szeretni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

primrose

2016. október 5.

Csodálatos krém minden tekintetben. Csodálatos illata van, nagyon finom az egész. Lavera RULEZ. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

SimonEdina

2016. szeptember 10.

Egy szó: IMÁDOM! a náthától kipirosodott orromtól kezdve a sima kis testápolózáson át mindenre használtam és nagyon bevált! Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

szilvinyuszko

2016. július 19.

Lábra használom nyáron, télen kézre. Sűrű krém, olyan tényleg "mindenescsaládikrém" érzetét nyújtja.
Teszi a dolgát és jól. Alapdarab a házidrogériában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Teszi a dolgát és jól. Alapdarab a házidrogériában :)

CBlue

2016. június 23.

Anyukam hasznalja a szaraz, vizhianyos arcborere nehany eve. Nagyon elegedett vele. Hamar beszivodik, puha, kellemes tapintasu a bore tole es a rancaira is van hatasa, azota sokkal kisimultabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0