Lavera

Ár:   €5   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   €5
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Simító bőrradírozó tusfürdő koffeinnel, zöld teával, szőlővel és rozmaringgal. Nem tartalmaz szintetikus radírozó szemcséket.

Stellamy

2020. június 4.

Ennek a tusfürdőnek nem a bőrradírozás az előnye. Ugyan tartalmaz szemcséket, de az inkább simogat, mintsem radíroz :) Az illata nagyon friss és reggeli zuhanynál igazi löketet ad a nap indításához. Nyáron alap a fürdőszobai polcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

3clipse

2018. augusztus 9.

Nos egy picit erősebb radírozó hatást vártam tőle de ezt nem rovom fel neki. Viszont az állaga valahogy olyan csúszós, hogy rendszeresen a zuhanytálca alján placcsant, ahelyett hogy rendesen el tudtam volna kenni a bőrömön. A tubusával is elég gyakran meggyűlt a bajom, vizes kézzel (vagy amúgy is) nehezen kinyitható, és amikor már fogy, a végefelé alig lehet kipréselni belőle... Nem igazán habzik, ennélfogva a tisztító hatás is nagyon gyengéd (vagy ahogy én mondanám: gyenge, a gyorsan zsírosodó bőrömnek kéne egy kicsit erőteljesebb hatás, használata után nincs meg az az igazi tiszta bőr érzésem) Az illata jó, a bőr utána tényleg puha érzetű, de szerintem nem éri meg azt a pénzt amennyiért meg kell venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

CBlue

2016. június 23.

Egyetertek az elottem szoloval, en is tusfurdokent hasznalom, nem az (enyhe) radirozo hatasa miatt. Minosege jo, illata finom friss es gyogynovenyes, en a rozmaringot es a citromot erzem benne. Frissito erzes a hasznalata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Tvylvis

2016. január 7.

Vegyétek, vigyétek. Én személy szerint nem szeretem a radírozó tusfürdőket annyiban, hogy szerintem egy luffaszivacs mindig sokkal hatékonyabb lesz. Általában ezek a radírozós tusfürdők elég gyenge szemcséket tartalmaznak (főleg lábszárra kéne erősebb, javarészt a szőrbenövés elkerülése miatt), nem igazán teszik a dolgukat. Viszont ha ettől eltekintek, remekül funkcionál tusfürdőként. Nem szárít, nem irritál, és rettentően finom, friss, zöldteás illata van, ami egész sokáig meg is marad. Tavasszal, nyáron igazi felüdülés, főleg úgy, hogy ez egy natúrkozmetikum, tehát csak természetes illatanyagot tartalmaz. Az ára picit húzós, de elég sokáig kitartott, kiadós. Ötöst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

emcuscicus666

2015. június 21.

Nagyon jo borradirozos tusi. Az illata kellemes, enyhen habzik is, bar egy radirozos termeknel ez elhanyagolhato.
Ugy terveztem, hogy hetente egy-ket alkalommal hasznalom majd, de mostanaban minden este ehhez nyulok a zuhany alatt. Nagyon megszerettem, es szerintem telen, nyaron alapdarab lesz.
Biztosan ujra fogom vasarolni.
Egyebkent nincs 5€ az ausztriai DMekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Biztosan ujra fogom vasarolni.
Egyebkent nincs 5€ az ausztriai DMekben.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.