Lavera

Ár:   €5   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. február 26.

Ár:   €5
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A makadámiadió- és avokádóolaj enyhe kondíciónáló hatású. A természetes mangótej könnyű fésülést biztosít. A rizskivonat megfelelő védelmet ad. Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz, vegán.

CBlue

2016. június 21.

Mar mas a csomagolasa es szamomra a hatasa/erzese is. Megvaltoztattak az osszetevok aranyat, vagy valamit csinaltak vele. Regebben evekig ezt hasznaltam, nagyon szerettem. Jo illatu, konnyen kifesulheto volt tole a hajam, jol lehet eloszlatni. Mostanra ez mar nem igazan van igy, valahogy nem siklik ugy a hajon es regebben az illata is sokkal jobb volt. Pedig a hajam ugyanolyan minosegu, nincs eltorve sehol, szep es fenyes. Tobbszor kerdeztek, hogy mi ez a finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Tvylvis

2013. december 9.

Nemrég váltottam natúrabb hajápolókra. Ez volt az első balzsam, amit megvettem,mert nagyon sok oldalon dicsérték. És nem csalódtam. Lassan három hónapja használom, és állandó kelléke lett a fürdőszobámnak (azért mellette mást is próbálgatok, de háromból két esetben ez a balzsam a nyerő).
Megfelelően ápol, a hajtöveket sem zsírosítja, az illata mennyei. Az derékig érő festett hajamat nem szárítja, bár ez annak is köszönhető, hogy a kókuszolaj nagy barátom lett.
Amúgy én mindig úgy használom, hogy van egy külön kis flakonom, amibe ebből öntök, majd langyos vízzel hígítom. Így sokkal könnyebb eloszlatni a hajon. (Amúgy a natúr samponjaimat is mindig így használom.)
Egyértelműen ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Egyértelműen ötös.

Thumpa

2013. január 17.

Én Alcoholt láttam feltüntetve rajta, nem Alcohol Denatot.

Az illata csúcs (nem tudom, miért hittem amúgy azt, hogy természetes illatanyagokból áll, lehet, így van, de már kidobáltam a dobozát). A hatásával is elégedett vagyok, nem egy amodimethicone-os L'oréal-pakolás, de viszonylag szép lett tőle a hajam, a töredezett részek is meglepően jól néztek ki, nem szöszösödött-drótosodott (pedig nem hagytam fent órákig, ahogy szokásom szinte minden hajápolónál).
1900 Ft körül vettem, de elég tömény, és elég belőle kevés is.

Update: Több ideig fent hagytam, és de. Van olyan jó, mint egy L'oréal Professionel-hajpakolás, és majdnem ötödannyiba kerül.

Update 2: Nem tudom, az alkohol miatt van-e, vagy túl sokat használom, esetleg a samponom rossz-e, de pár nap múlva a hajam elég száraz (úgy mondom inkább, durva tapintású), közben mégis olajosnak tűnik. Lehet, tovább keresgélek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Én Alcoholt láttam feltüntetve rajta, nem Alcohol Denatot.

1900 Ft körül vettem, de elég tömény, és elég belőle kevés is.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0