Lavera

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bio vörösáfonyával és bio argánolajjal, száraz és érett bőrre ajánlott. Serkenti a sejtek aktivitását.

Német NaTrue minősítéssel. 100%-ban természetes növényi összetevőkkel, bio növényi kivonatokkal és bio olajokkal.

Vegán termék.

100%-ban mentes parabénektől, szilikontól, paraffintól, szintetikus tartósítószertől és kőolaj származékoktól.

Biloba

2017. szeptember 5.

Egy Lavera társát már elhasználtam, a kókuszos-vaníliást, aminek az illata szerintem nem a legtökéletesebb de a hatásával meg voltam elégedve, ezért vettem meg ezt. Elvileg kifejezetten száraz bőrre ajánlják és valóban jól hidratál, selymessé varázsolja a bőrt, talán még jobban mint a többi társa. Viszont az illatával nagyon melléfogtam, a tubusban tetszett de felkenve nekem nagyon tömény és émelyítő, de ezért nem vonok le csillagot, talán az én ízlésemmel van a baj.
Összességében szerintem nagyon jó testápoló, kicsit drága de ez egy natúr terméknek ami hatásos is, elnézhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Valentine

2017. július 20.

Kifejezetten tetszenek a Lavera testápolói. Ezt a fajtát külföldön vásároltam. Tetszik az illata, pedig nem szokványos. Tényleg nehezebben kenhető, mint a többi Lavera testápoló, viszont kifejezetten érett, szárazabb bőrre van. Így kicsit nehezebben is szívódik be. Őszi, téli időszakban jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

edibaba

2015. január 31.

Mintát volt szerencsém kipróbálni. Picit nehezen kenhető állagú, viszont gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Az illata nem éppen a legjobb, legalábbis nekem nem nagyon tetszik. Szépek az összetevői, az árát is megkérik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Lecithin
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2