Lavera

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A festett haj ápolására ajánlott, védi a színt és ápol. A bio vörösáfonya és a bio avokádó kisimítja a haj felszínét és megkönnyíti a kifésülését. A szín tartósabb lesz.

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Ugyanazt tudom elmondani, mint a samponjáról, vörös hajnál semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Ugyanazt tudom elmondani, mint a samponjáról, vörös hajnál semmit sem ér.

Aisa

2018. július 17.

Azt hiszem , lassan leállok a Lavera termékek vásárlásával, mert eddig bármit vettem, valahogy nem jött be.
Olyan, mintha nem is tennék balzsamot a hajamra, egyáltalán nem lesz tőle könnyen kifésülhető a hajam. Botrányos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Horgidea

2018. június 16.

Festetlen, vékonyszálú, kócos hajmra választottam. Csak a hajvégeimet balzsamozom, mert a töve minden terméktől hamar bezsírosodik. Nekem bevált, többször újravettem. Könnyen kifésülhető szép puha hajat csinál, az illata is jó. A kiöblíthetőséggel vannak gondok, az tényleg tovább tart, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Amea

2018. június 5.

Nem hiszem, hogy valaha ebben az életben volt dolgom ilyen szutyok, kritikán aluli balzsammal. Vagy bármilyen hajápolási termékkel. Katasztrófa. Olyan az állaga, mint valami vizezett kézkrémnek, kb pont annyira nem lehet kiöblíteni se. Mindent hoz ez a hulladék, ami ELLEN balzsamot használ az ember: rossz tapintású, sprőd lesz tőle a haj, és még zsírosodik is. És nem olcsó!
Erre nincs mentség, nem létezik az a bio avokádós vörösáfonyás marketingduma, amivel ez védhető lenne. Én szégyenlem magam a lavera nevében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

HBrigi

2017. július 20.

Hát...nem az igazi...sajnos nagyon nem. A samponja szuper, de ezt a balzsamot nem értem. Már mikor először használtam, nagyon meglepődtem az állagán. Nem a megszokott balzsam, inkább a testápolóhoz tudnám hasonlítani. El is olvastam azonnal, nem-e rossz flakont tettem a kosárba végül. Egyáltalán nem ápol, viszont nagyon zsírosít. Pedig tényleg csak a hajvégemre tettem belőle. Szárazabb, szőke melíros a hajvégem, ennyi ápolás kevés neki. Ki tudtam ugyan fésülni, de elég száraz, sprőd lett szárítás után a hajam. A töve bezzeg 2 nap után zsírosodott. Próbáltam a sampont másik balzsammal, azzal sokkal tovább bírta, úgyhogy egyértelműen a balzsam a hibás. Csak az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0