Lavozon

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ttundi, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelem, vízálló. A kiegyensúlyozott, hatékony UVA/UVB szűrőrendszer azonnal megbízható védelmet nyújt a leégés ellen. E-vitamin és Panthenol tartalmú formulája bőrét tartósan hidratálja, és segít megelőzni a napsugárzás okozta bőröregedés kialakulását. A tudomány legújabb ismeretei alapján összeállított készítmény.

Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

DoraTresChic

2020. május 11.

Nagyon jó termék! Itteni vélemények alapján vettem meg anno. Azóta is minden nyáron ebbe fektetek be és sose bánom meg. Egy egész napos tűző napon mászkálós-városnézős Toszkán nyaraláson is szuperül teljesített, csak úgy mint az egy hetes tengerpartozáson. Elég érzékeny fehér bőröm van, naptej használata mellett is könnyen leég. Ha ezt használom viszont sose égek le, cserébe viszont szépen barnul a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon erőteljes naptej illatú (hű, meglepő :D). A legjobb benne, hogy nagyon olcsó! Kicsit nehéz szétkenni, a hígabb naptejeket jobban szeretem, de teljesen jó, jól véd, nem okozott irritációt sem, bár arcra én nem szeretem kenni, eléggé zsíros a hatása, szóval arcra mást. De testre teljesen jó. Nem vagyok kint túl sokat nyáron sem a napon, égni jobban tudok, mint barnulni, ezért ami még van itthon, már le van járva. De szerintem semmi baja. Valakinek esetleg vélemény erről? Érdemes lejártan használni? Lehet valami baja? Szerintem ugyan olyan jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Mona29

2018. augusztus 2.

Nagyon-nagyon szuper ez a naptej!!! Még van itthon másik, de valószínűleg újra fogom venni, nem ér a nyomába.
Mondjuk kicsit morci vagyok, hogy 4 nap tengerpartozás elfogyott úgy, hogy csak 3an használták napi többszöri kenéssel (én mást használtam), de még ezt is el tudom neki nézni. Szóval a lényeg, hogy a kislányom és a párom nagyon érzékeny bőrűek, szinte mindig megégnek, megpirosodnak. Napi többszöri kenés eredménye: a fiam bőre gyönyörű, mély barna; a párom égés és pirulás nélkül barnult (egy keveset); a kislányom bár megpirult egy kicsit, nem égett meg, sehol(!) és még egy kis színe is lett.
A krém állaga meglehetősen sűrű, de mégis egészen jól kenhető. Viszonylag gyorsan beszívódott, ruhát nem fogott meg, az illata kellemes naptej illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Airina

2018. február 22.

Szuper naptej! Jó ár, erős védelem és praktikus kiszerelés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Szuper naptej! Jó ár, erős védelem és praktikus kiszerelés!

zdiana

2017. április 15.

Egy csoda ez a naptej. A kanári-szigeteki tűző déli napsütésben mentem ki napozni vele. Le tud égni a bőröm, de viszonylag nehezen, anno itt rettenetesen csúnyán sikerült leégnem, pedig akkor nem délben napoztam. Most 10-15 perc napozás után azt éreztem, hogy naptej nélkül már rákvörösre égtem volna, de 1-1,5 óra napozás után sem jelentkezett a legkisebb bőrpír sem, cserébe 1-2 árnyalatot barnult azonnal a bőröm. A párom nagyon érzékeny és leégős bőrén is kiállta a próbát. Sűrű állaga miatt kicsit nehezebb a felvitele, de egy 50-es naptejnél nem is számítottam másra és semmit nem nyom a latba, ha ilyen szuperül véd és mellette barnulok is szépen. Csodaszer, emberi áron!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

ttundi

2015. július 26.

Ár-érték arányban tökéletes; a párom érzékeny, fehér bőre sem égett meg alatta, jól véd. Gyorsan beszívódik, de a vízállóságáról nem vagyok teljesen meggyőzve...Mindenesetre, ha elfogy, újravevős termék lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak