Le Maquillage

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Le Maquillage standok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Le Maquillage standok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nappali hidratálókrémet felváltó 100%-ban parabénmentes face primer.

Parfümöt,allergizáló anyagot nem tartalmaz,ezért érzékeny bőrre is kiváló.Használatával selymes,egységes bőrt kapunk.Alapozó alá,vagy anélkül is használhatjuk.

Doorikad

2018. február 17.

Ilyen drágán ilyen rossz sminket még nem vettem! Rábeszéltek a cég profi értékesítői, kb. 12 ezer ft volt, nem használtam túl sokat, már vagy 3 éve megvan, de nemrég néztem, hogy a széle teljesen beszáradt, ki se jön a pumpán, amit ki tudtam kenni belőle, és felkentem...foltosan és csomósan száradt az arcomra. Dobhatom ki, pedig egy vagyon volt! Ráadásul az üvegről is lekopott a festék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Asztrid

2015. október 26.

Köszi lányok, hogy megosztottátok a véleményetek a dologgal kapcsolatban. Már többször próbáltak rávenni, sőt volt konkrét időpontom is, de nem tudtam elmenni, mert valami mindig közbejött. Lelkifurim csak addig volt, amíg bele nem gondoltam az agresszív marketing technikájukba. Tegnap (vasárnap!) újra megtaláltak, és már csak azért, hogy lerázzam őket, igent mondtam, hiszen ingyenes ez+az, plusz ajándék. De rögtön utána kétségeim támadtak. Egyrészt én elvből nem vagyok hajlandó egy alapozóra tizenezervalahány forintot kiadni, másrészt az a nyomulós technika, amit a sminkes csajok produkálnak az általatok elmondottak alapján, engem kifejezetten irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

ugatova

2015. július 26.

A termekkel nem lenne baj bar vicces hogy olyan dragak probalnak lenni mint pl a shiseido vagy lancome amik azert utos nevek...az arak es szemelyenkent valtoznak.ezt szemelyesen hallottam amikor az andrassy uti kupiban voltam es epp vasaroltam.mellettem a masik csaj MAS ARAT MONDOTT A SZEMHEJPUDERRE!EZ VOLT A PONT,HOGY AZT MONDTAM SOHA TOBBET!VIGYAZZATOK VELUK NAGYON NAPONTA VALTOZTATJAK AZ ARAKAT ES A HOZZAALLASUK BORZALMASAN LEKEZELO ES PRIMITIV.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 26.

kisorso

2015. május 6.

Nekem az első és eddigi egyetlen termék, amit elvisel a bőröm. Nem csíp, nem viszket, rajtam van reggeltől estig, nem zsírosodik, nem tömíti el a pórusaimat, elképesztő. Drága, persze, viszont ha kiszámolom, hogy mennyi pénzt költöttem már rossz termékekre, amik aztán a polcomon romlottak meg, mert nem használtam el őket, akkor simán megérte... A hozzá tartozó alapozóval és fedőpúderrel együtt vásároltam (azért kissé valóban vérző szívvel), de nem bántam meg. Most ebben a váratlan nagy melegben is tökéletesen fedett, izzadtam alatta, de a bőröm matt maradt, és kellemes tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Panita

2015. március 24.

Engem is megtaláltak! Be is ültem a székükbe, mert pont ráértem. Aki engem sminkelt nagyon szimpatikus volt és valóban jól használható tanácsokat kaptam tőle. A végén nem vettem semmit, de érdeklődni szerettem volna az egyik termékről, de sajnos már nem tiszteltek meg a válaszadással! :D Kérdeztem, hogy mi a honlap címe, ahol utána tudok nézni pontosan a termékeknek és olyan választ kaptam, amire igazán nem számítottam: NINCS!!! Ez enyhén szólva is gyanús... Biztos nem rossz termékek, de harmadannyit nem érnek meg, mint amennyiért adni akarják őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Vancsi

2015. február 26.

hááát...nem tudom...a sminekelés után úgy néztem ki mint akinek behúztak, nem volt szép..persze mikor megkérdezték, hogy tetszik e igent mondtam, jól neveltségből..a bőröm valóban puha finom volt tőle, de mikor csak egy szemceruzát akartam venni, a sminkes lányt rosszul érintette....láthatóan elszomorodott...sminkelés közben a betanult szöveget nyomta, darálta..kicsit rosszul esett h öregebbnek nézett magánál, pedig csupa pattanás és ránc volt a bőre...(személyes dolog - nem tűnök öregebbnek a koromnál, és elvileg csúnya sem vagyok..:) ) , de ha ilyen bőre van és elmondása szerint ezt használja és elmondása szerint a sz*rból várat tud építeni ez a termék, akkor ő miért úgy nézett ki....összegezve végül vettem egy szemceruzát+egy pirosítót...a szemceruza minősége egyezik az aluljáróssal...a pirosító...hát nem ért meg ennyit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Mandalaaa

2015. január 14.

Az üvegről tényleg lekopik a szöveg pár kézbevétel után.
Az ára nagyon borsos, kb.9000 Ft.
A termék minősége viszont nagyon jó.
A cég, Le Maquillage termékpolitikája viszont nagyon agresszív, nem nagyon tetszik ez a nyomulós, rábeszélős módszer. Voltam többször oktatásnak mondott valójában ingyen sminkelésen, aminek a végén, szinte "kötelező" volt vásárolni, sőt még az oldalukat is lájkoltatták velem ott a helyszínen, és véleményt is erősen ajánlott volt írni....
Ha viszont megmondod a negatív véleményedet, akkor utána már nem is foglalkoznak veled, hiszen nem vagy potenciális vevő többé, és kár is időt fecsérelni ránk.
A cég termékeivel meg vagyok elégedve, jó minőségűek, de szerintem irreálisan sokba kerülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Az üvegről tényleg lekopik a szöveg pár kézbevétel után.
Az ára nagyon borsos, kb.9000 Ft.
A termék minősége viszont nagyon jó.

kiflikarika

2014. november 20.

Betévedtem a Zrínyi utcai üzletükbe, kisminkeltek, szép volt, jó volt, de semmi extra. A marketing az nagyon jó, a lányok mindent rád beszélnek, ilyen olyan kedvezményekkel, ajándékokkal kecsegtetnek. Ennek sajnos én is áldozatul estem, le is gomboltak rólam gyorsan majd 40 ezret, amiért kaptam ezt a primert a hozzá tartozó alapozóval, bronzosítót plusz két ecsetet. Nagy boldogan (egy kis lelkifurkával az ára miatt) vittem haza a zsákmányt. Használtam is őket lelkiismeretesen.
Tapasztalat: jó-jó, de hogy ennyit nem ért az is biztos, a csomagoláson a szövegezés lekopott mint a pár százas drogériás smink cuccokon és bár tény, hogy nem ez lesz a mérvadó, de Isten bocsáss, a megkarcsúsított pénztárcáért cserébe igenis elvárnám, hogy ne úgy nézzen ki az üveg egy hónap használat után, mintha a sarki kukából mazsoláztam volna ki!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

nagyorsolya78

2014. augusztus 26.

Az ára valóban elég húzós, de promócióban kedvezményes lehet. Kellemes viselet, szebb, egészségesebb bőrképet ad. Nagyon minimális a fedése, de szép bőrön (esetleg kis púderrel) kiválthatja a bb-t/alapozót. Szimpatikus, hogy nincs benne illatanyag. Ha elfogy, és rám szakad a bank, újraveszem. :)
Update:
Elég gyorsan fogy, nekem 2-3 pumpálásnyi kell az arcomra (nagy a fejem, már megszoktam). Banális hiba: az üvegről lekopott a felirat pusztán attól, hogy naponta kézbe vettem, illetve párszor betettem a neszesszerembe. Ez elég ciki egy tizenezer forintos, elvileg professzionális termék esetében. Nem pontozom le, de igénytelennek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Update:

mankablogja

2014. június 2.

Ajándék sminkelés alkalmával botlottam ebbe a primerbe.
Matt bőrt,tartós alapozást eredményez,felváltja a nappali hidratálót is.100%-ban parabén-,és illatanyagmentes.Az ára nagyon húzós így elsőre,de eddig nem bántam meg,tényleg jó bázis.
Akit érdekel a részletes termékteszt,az megtalálja a blogon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Ajándék sminkelés alkalmával botlottam ebbe a primerbe.
Akit érdekel a részletes termékteszt,az megtalálja a blogon.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.