Le Petit Marseillais

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   hipermarketek, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peónia, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló hatással.

Agnes09

2019. augusztus 19.

Nagyon szerettem a mák és gyapot változatát használtam régen. Sajnos évek óta nem látom sehol a terméket, márkát sem. Hol lehet beszerezni? Ha esetleg valakinek van infója róla, kérem szépen írjon. Köszönöm szépen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Sisszy

2019. január 19.

Én a verbéna & citrom változatot vettem meg. Citromos cukorka illata van, elég folyós az állaga, de jól habzik. A bőrön utána sokáig nem érezni, viszont zuhanyzás alkalmával frissítő érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

angie91

2018. december 10.

Mmmmmm, mennyei illata van az összes Le Petit Marseillais tusfürdőnek, amit eddig szagoltam. Krémes, nagyon jó használni, viszont sajnos nem marad meg a bőrömön az illata. Nagyon tetszik a doboza is. Az egyik kedvenc tusfürdőm, a Butylphenyl Methylpropional összetevőnek viszont nem örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

kneva

2017. június 23.

Pamut és mák. Olyan bizarr. Milyen a pamut illata? mármint a gyapot növényé? vagy a napon megszárat pamut ruhák illatára gondolt, aki megálmodta? Az INCI-ben gyapotmag olaj van.
A barátnőm hívta fel rá a figyelmemet, hogy ez a legfinomabb LPM tusfürdő. És igaza van szerintem.
Imádtam használni, és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Imádtam használni, és újra fogom venni.

pcksz

2016. március 20.

Én egy bazsalikomos-sárgabarackosat szereztem be egy nyaralás alkalmával, és annyira jó, hogy nagyon beosztom. Szenzációsan friss, finom illata van, a friss bazsalikom és az érett kajszi illatát tökéletesen hozza, egyáltalán nem szárít, jó sokáig érezni az illatát a bőrön. Nagyon sajnálom, hogy itt nem lehet kapni ilyet, vagy legalábbis még nem találkoztam vele. Ha lesz még lehetőségem, literszámra fogom venni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

smilery.adri

2016. február 5.

A barackosnak isteni cukorka illata van. Sajnos olyan hamar elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

A barackosnak isteni cukorka illata van. Sajnos olyan hamar elillan...

estagnus

2015. május 23.

Már többféle verzióját próbáltam, és tkp. mindet imádtam, a legjobb azonban az epres. Ha olyan helyen járok, ahol be lehet szerezni, mindig betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

peónia

2014. január 17.

Lágy, finom tusfürdő, nagyon kellemes virágos illattal, amely tusoláskor intenzív, de törölközés hamar elillan a bőrről. Nem szárította a bőröm .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.