Lee Stafford

Ár:   2680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Lee Stafford Bleach Blondes Hamvasító sampon

• Színfelfrissítő, hamvasító hatású sampon, festett, melírozott és természetes szőke hajra. Kitűnően tisztít, segít felélénkíteni a világosszőke színeket, és visszaadja a melírcsíkok
  • fényét
  • A hatást fokozó Pro-Blond komplex-el valamint kamilla virág, panthenol és a csodafának is
  • nevezett moringa mag kivonattal segít visszaállítani a haj fényét, szalonszépségű ragyogását
  • A festett haj színét védő hatású is

Alkalmazás:

• Hetente egyszer, samponozd be a vizes hajat, habosítsd fel, majd öblítsd le alaposan és a Hamvasító Kondicionálóval folytasd a hajápolást
  • NE használd minden nap, mert színtonizáló hatású

Ár: 1200 Ft , Eladó: deezsina
Állapot: kiszerelés fele , Helyszín: Budapest belváros, közlekedési csomópontok (Fővám, Rákóczi, Móricz), fizetés: Személyesen, kp

simpe_dora

2020. május 5.

Nem hittem volna, hogy más az első használatnál lehet látni a hatását, de ledöbbentem.
Balayage technikával van festve a hajam szőkével és már egy ideje elkezdett sárgulni a hajam vége, de ez a sampon csodát tett vele, gyönyörű lett ismét a színe!
A Coco Loco hajmaszkot használtam a sampon után, ami pedig nagyon jól hidratálja a hajat és ez a két termék együtt nagyon bevált nekem. És nem száll tőle a hajam se.
Eddig két naponta kellett hajat mosnom és már az is necces volt, de ezzel 3 napig simán bírta, ami számomra nagy dolog! Vékonyszálú, zsírosodó hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

RitaR

2019. december 6.

Nagyon szuper sampon. Szépen hamvasít, puha és fényes tőle a hajam. Nekem az illata egy picit sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

bagoly92

2019. június 20.

Heti egyszeri használattal nekem nagyon szépen hamvasít, ellenben gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. Az illata viszont 10/10.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Sztellus

2019. május 7.

Ice white változata van meg, de nekem sajnos nem jött be, nagyon minimálisan hamvasít. Nagyon szerettem volna kedvelni, de csak próbáltam és próbáltam, de eredményt nem hozott. Volt, hogy 10-15 percet fent hagytam az ajánlott 5 helyett, de akkor sem volt erősebb a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

fenye

2019. május 6.

A szuper illat miatt adok 3 csillagot. Mint az összes Lee Stafford terméknek, ennek is csodás az illata, de sajnos ez nem elég.
Balzsammal együtt vettem, de semmilyen hamvasítást nem tapasztaltam. Használatkor erős lila színű, amiből arra következtetnék, hogy a hatása is látványos lesz, de semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

deezsina

2019. május 3.

Természetes szőke hajamra heti egyszer használom a márka hajnövesztő samponját leváltva erre az egy alkalomra. Jól tisztít, az illata is oké, nem kell sűrűbben mosni, de különösebb hatást a hajszínemen még nem tapasztaltam, pedig már vagy 2 hónapja használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

estagnus

2019. március 31.

Amióta világosítva van a hajam (balayage), mindig használok valamilyen hamvasító sampont. Korábban a Schauma Silver Reflex-t és a Langhaarmadchen Silver Blondját próbáltam, de eddig ez a leghatékonyabb. Kevés is elég belőle, hogy szépen megtartsa a hajam a színét - ehhez érdemes egy kicsit rajta hagyni. Nem vettem észre, hogy szárítana, bár utána mindenképpen balzsamozok (egy táplálóbb L'Oréal Elvitalt használok, nem a sajátját). Az illata erős, már-már férfias, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Picieri

2019. február 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg én is, ezt és a kondicionálót is. Nagyszerűen működnek, nagyon szépen egységesíti a színt és kevés is elég belőle. Én mindkettőt picit rajta hagyom és utána mosom le. Nagyon fincsi illata van, még egy két napig érezni. Bátran ajánlom, aki kicsit hamvasítani szeretné a szőke haját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

szabiina

2018. november 10.

Egy Facebook csoportban bukkantam rá, a sok pozitív vélemény után vásároltam meg. Az Ice White Blond samponnal felváltva használom. Azóta már többen megjegyezték, hogy túl sűrűn van szőkítve a hajam, pedig ez csak a két sampon hatása 😃
Az illatával nem vagyok kibékülve, de maga a sampon egy csoda, puha, fényes hajat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

sorsi83

2018. október 7.

A festett szőke hajam színe gyönyörű tőle, többen is kérdezték, hogy megint voltam-e festetni, mert egyre szebb és világosabb a színe. Én ugyanúgy 3 naponta mosok vele hajat, mint más samponokkal, a festett hajam ezzel is nagyon száraz, mint bármelyik másik samponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.