Leocrema

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikóca69, Módosítva: 2014. augusztus 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Puha és bársonyos testápló tej, amely azonnali és intenzív hidratálást nyújt. E-vitamint, körömvirágot és folyékony talkumot tartalmazó, finom illatú formulája gondoskodik az érzékeny bőrről és megvédi a káros külső hatásoktól. Aktív hidratáló hatóanyagokat tartalmaz, melyek 24 órán át tartó folyamatos hidratáltságot nyújtanak. Gyorsan felszívódik, nem zsíros. Az eredemény: a bőr puha és sima lesz egész napon át.

Sabinilla

2015. január 1.

Potom pénzért jutottam hozzá karácsony előtt, végig szaglásztam az összes változatát és először e mellett döntöttem. Nagyon finom púderesen nőies illata van, ami mégis fiatalos és üde is egyben. Az állaga krémfluid, nagyon hamar beszívódik és érezni a utána a bőrön a talc jelenlétét. Megfelelően hidratál, illata tartós. Másnap visszamentem a hidratáló lotion változatáért. A retinoloson is gondolkodtam, összetevőket tekintve az volt a legszimpatikusabb, de annak az illata nem tetszett egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 1.

vikóca69

2014. augusztus 3.

Nagyon száraz a bőröm, testápoló nélkül szinte pereg a lábamon, karomon. Az eddig használt testápolók általában csak a nap első felében segítettek ennek a problémának az elfedésében. Egy hónapja találtam rá erre a nem éppen drága készítményre egy üzlet legalsó polcán, alig látható helyen. Az illata megtetszett, mivel számomra nagyon kellemes és hazavittem. Nem csalódtam benne, mert hamar beszívódik, finom illata egyáltalán nem zavaró, és ami számomra a legfontosabb, hogy kitart estig! Nem száraz a bőröm, nem viszket, a hámlásnak nyoma sincs. Szóval szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.