Lilliputz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: bergamott, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Panthenollal. Eperillatú.

csokikrém

2014. február 14.

Elhasználtam a gyerekre egy flakonnal, túl mély nyomot nem hagyott. Tipikus kislány-tussoló illatú, gyöngyházrózsaszín fürdető. Gyerek bőrét nem szárította, nem lett csillámos tőle, csak tiszta. Átlagos, a funkcióját betöltő termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Laura19

2013. október 14.

Már többször vettem a kislányomnak, nagyon szereti. :D
Nekem is tetszik az illata, flakonja. Árban elfogadható, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Már többször vettem a kislányomnak, nagyon szereti. :D
Nekem is tetszik az illata, flakonja. Árban elfogadható, nem szárítja a bőrt.

zizike

2013. szeptember 25.

A tubusban epres, egy kád vízben teljesen más illata van..a csillogás is csak a tubuson belül tapasztalható, annyi jó tulajdonsága van ,hogy jól habzik... kb ennyi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

bergamott

2012. július 10.

A DM-es nél olvastam, hogy ott vali szerint ez jobb. Még csak ma vettem, de annyi biztos, hogy ennek az illatával jobban meg vagyok békülve, és a tulajdonos sem tiltakozott. Így kívülről még annyi látszik, hogy sokkal hígabb, így szerintem a gyerek kézben jobban is fog fogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Mesterséges színezék. Piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.