Lilliputz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorco, Módosítva: 2014. november 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

csokikrém

2014. február 14.

Elvileg gyerekeknek való krém. A gyereken nem próbáltam ki. Nem krémezem ha nem muszáj, inkább igyekszem olyan szappant venni neki ami nem szárítja a bőrét.
A kezeimen a tisztítószerek áldásos hatásaként kiszáradt a bőr még a nyáron, ekkor tettem vele egy próbát. Vékonyan felkenve puhává tette a bőröm, gyorsan beszívódott, nem hagyott zsíros érzetet. Arcomra azért én sem kenném, testápolónak meg gazdaságtalan. Egész jó kis krém tehát, legalábbis kézkrémként jól működik. Egyetlen dolog miatt nem lett kedvenc és ezért levonok egy csillagot: nem szeretem a szagát. A bogyós Neutrogena tudja amit ez a krém is tud és az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

kawa.kriszta

2012. április 17.

Az illata nagyon enyhe, púder jellegű. Azt írja: arcra és testre. Hát kézre és testre bármikor, mert jól hidratál, könnyen beszívódik. Arcra inkább nem merném. Lehet hogy arcra is jó, de én inkább nem. ÉS nem csak kislányoknak, felnőtteknek is bármikor. Néha én is csenek belőle.
Tudom, hogy az előző kiadást a sárkányosat már nem gyártják, de én azt jobban szerettem. Eper illatú volt, nagyobb kiszerelés, és pikk-pakk beszívódott, tökéletesen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol