Lime Crime

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diana23, Módosítva: 2018. február 2.

Ár:   $20
Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A nude ajkak új generációja. Nem átlátszatlan, lágy fókuszú formula, mely erősíti a természetes ajakszínt, miközben bársonyos (plüss) hatást eredményez. Érintésálló, így egész napos viseletet biztosít. Egy réteg is elég belőle "az én ajkam, csak szebb" hatáshoz, de építeni is lehet a nagyobb intenzitásért.

12 árnyalatban kapható

Lime Crime Plushies Soft Focus Lip Veil - Butter Scotch
Ár: 4500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Lime Crime Plushies Soft Focus Lip Veil - Butterscotch
Ár: 5000 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: 1-szer óvatosan swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó.
candy28

2019. július 28.

Szerintem ez a formula jobban sikerült a Lime-nak, mint a Velvetines. Személy szerint nagyon megszerettem ezeket a Plushie-ket. A Rosebud árnyalattal senki se lőhet mellé, szép szín. Nagyon tartós, egy kínai éttermes evés után (ami azért kicsit olajos) sem kopott meg nagyon. Az illata kicsit erős, de elillan hamar és meg lehet szokni. Akciókor biztos beszerzek még több színben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

zsozsi0205

2019. július 20.

Melon Smoothie árnyalatban van meg, ez a tökéletes everyday színem. A formulája tökéletes, nagyon könnyű viselet, szinte nem is érezni, hogy van valami az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. június 22.

Nagyon kényelmes rúzs (kicsit szárít, de az én számat mi nem?), a Milk Tea egy gyönyörű barnás, lilás szín. Cuki a csomagolása, bár maga a termék eléggé büdös. 40%-os akcióval megérte, de amúgy a Colourpop Ultra Blotted Lip-ek nagyon hasonlóak, még kényelmesebb és tartósabb is rajtam, mint ez. Sajnos abból nem nagy a színválaszték, ebből a szempontból a Lime Crime nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 22.

Madi

2019. május 4.

Sorbet
Egész jó színe van, sajnos én kicsit narancsosabbra számítottam néhány swatch alapján. Felkenést követően gyorsan bemattul, valamin sokkal erősebben fed, mint vártam. Ha teljesen megszáradt egy cuppanósabb puszi után sem hagy nyomot és alig érezni, hogy van valami a szánkon. Mikor először kipróbáltam itthon, egyből le is akartam mosni egy kis micellás vízzel átitatott vattakoronggal, de nagy meglepetésemre meg sem moccant a rúzs. Sajnos élesben közel sem ilyen tartós. 3 órán át volt ma rajtam, de a végére nem túl szépen kopni kezdett, kb úgy, mint ahogyan gyerekkorunkban az újságok mellé adott tetoválás, ilyen kis darabokban és mindenféle lemosó nélkül, egy tiszta zsebkendővel le tudtam "morzsolni". Öröm az ürömben, hogy nem fogta be a szín a számat és nem is szárította ki. Szerettem volna szeretni, eleinte úgy tűnt, nagyon jóban leszünk, de sajnos mégsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Sorbet

csigaviki99

2019. március 21.

Abszolút kedvenc rúzs formulám, mióta megvannak nem használok mást. Milk Tea, Butterscotch és Turkish Delight árnyalatok vannak meg egyelőre, de biztos hogy szerzek még többet. :) Elképesztő mennyire kényelmes és szép az ajkakon. Csak ajánlani tudom bárkinek, akit érdekel, vagy ha az "átlag" folyékony rúzst túl kényelmetlennek találja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Blackxentric

2018. december 29.

Milk tea árnyalatot próbáltam csak. Fantasztikus rúzs, tartós és nem szárítja a szám, nagyon szép a színe. További színeket is be fogok szerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Hatshepsut

2018. december 1.

Nagyon jó ez a formula, az egyik kedvencem. Ha akarom éppen csak beszínezi az ajkaimat, ha pedig ahhoz van kedvem akkor többször átkenem és így erősebb lesz a színe. Szeretem az ujjaimmal eligazgatni, úgy tényleg egy aranyos plüss hatást lehet vele elérni. A Lime Crime nagyon eltalálta ezt a formulát. Butterscotch árnyalatban van meg, szeretnék még újabb színeket beszerezni, de sajnos elég drágák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Cassie25

2018. október 5.

3 színem van belőle :) A világosabbak nagyon jól működnek, 6 órát simán kibírnak újrakenés nélkül. A probléma a sötétebb színeknél van. Nagyon furcsán és csúnyán kopnak (nekem 3 óra után vállalhatatlan lesz), amit ha újraken az ember akkor is furán néz ki. Mindettől függetlenül számomra az egyik legjobb folyékony rúzs, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

mscintia

2018. október 2.

Lavender Honey árnyalat büszke tulajdonosa vagyok, cultbeauty-ról rendeltem meg, 1 hét alatt megérkezett, és nagyon nem bántam meg. A matt rúzs fogalma szerintem ennél kezdődik, nem szárít, azonban egy-két perc alatt tökéletesen rászárad az ajkakra, így ajánlott a felvitelnél a tökéletességre törekedni, ehhez nagy segítség az apikátora. Több árnyalatra is fáj a fogam, ár-érték arányban tökéletes!

Update: Azóta beszereztem a nyári kollekcióból az Orange Juice árnyalatot, sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert a termékek illatától nonstop a hányinger kerülget. :( Szerintem érdemesebb lett volna enyhébb illatot kreálni, vagy a semlegességre törekedni :( Így csak 4 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Maja77

2018. október 2.

A Milk tea illetve a Butterscotch árnyalatot használom előszeretettel szinte minden nap. Nagy rúzsszerető lány vagyok, ez az eddigi rúzsaim közül magasan a legjobb. Abszolút megéri a pénzt, főleg, hogy ilyen formulával máshol szinte nem is lehet találkozni. Rétegezhető, szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.