Linola

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2012. szeptember 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Linola Milch testápolót speciálisan a száraz és igénybe vett bőr mindennapos alapápolására fejlesztették ki.  Értékes bogáncsolajjal (az egészséges bőr természetes alkotóelemében, linolsavban gazdag)  Nagyon könnyen eloszlatható és gyorsan felszívódik (v/o-emulzió, 35%-os zsírtartalommal)  Megakadályozza a bőr kiszáradását, és helyreállítja a bőr zsír- és nedvességtartalmát.

Natalie

2021. március 14.

Rég csináltam olyat,hogy TV reklám hatására vásároltam,de éppen vakartam a száraz sípcsontomat amikor pontosan erre a problémára hírdették. Az igazság,hogy ha nálam van az üzletben a szemüvegem tuti nem veszem meg,de még itthon sem olvastam el a dobozát,hanem pakoltam fel a száraz lábaimra. A kezem ekcémás,annak is jólesett,szépen zsírozta,puhította a mancsomat,igaz szerencsére éppen nyugalmi időszakban van.A bőröm szárazsága miatt engem nem zavar ha nem szivódik be gyorsan a bőrbe,ha réteget hagy rajtam,a lényeg,hogy hatásos legyen. Az igazat megvallva hatásos. Este már az ágyban még kap a kezem egy jó adagot,a számra is teszek picit,szépen ápolja a bőrömet az éjszaka folyamán. Miután feljöttem ide egy világ omlott össze bennem ahogy megláttam az INCIt. Nem vagyok hisztis az összetevőkre,ősöreg krémmániásként sok mindent megértem itt, kiderültek dolgok,változtak dolgok,láttam rendes pálfordulást,nah meg már a koromból adódóan is inkább megtapasztalós typ vagyok. Szóval az INCI. A parabénokkal pl semmi bajom sem volt soha ,de a parfümöt kerülöm,minekután tapasztalatból a kezem ekcémás bőrére nem jó. Ahogy az alkohol sem,de ez a 2 összetevő általánosságban max az INCI végén fér meg nálam.Hetek óta halott a nózim,nem érzek szagot,illatot,rendesen fejbe vert most,hogy mennyire előkelő helyen ül az összetevők között. Idegesít is,hogy nem érzem,lehet,hogy tök erős az illata?! A Mixa cicáját használtam most már jó ideje a kezemre,az ekcémás bőrömre nem kötök kompromisszumot,évek óta szenvedek vele,az év nagy részében szinte dugdosom,mert épp nincs rajta bőr,vagy sebes,repedezett,esetleg még vérzik is. Szóval örültem,h a pici és elég drága Mixát olcsóbbra cserélhetem,de nem. Vissza minden! A lábaimra elhasználom még,de a közös pályafutásunknak vége,most 10 évig megint hidegen hagynak a reklámok,igaz most is inkább égi jelnek éreztem az időzítést😁. Babákra,beteg bőrre ilyen kencét ajánlani,eszem megáll! Kiváncsi vagyok az illatára még,lehetséges,hogy akkor ki is dobom. Kár érte.

Ud: az illatát még mindig nem igazán érzem,de családtagok szerint erős. Még is egy hatalmas csodaszer,mert a fellángoló ekcémát is eltűnteti nekem. Viszkető,már hólyagosodó állapotot fordít vissza szteroid nélkül. Megvettem illatmentes változatban,van sok féle kiszerelésben. Ezt is elhasználom,az egyetlen pozitívum a nózim halálában,hogy nem irritál a túlparfümözés sehol. Amúgy érdekes,mert csípni sem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 14.

nemeth.anita

2020. január 19.

Egyetlen szóban összegezve a véleményem: csalódás. A patikában ajánlották 20 hónapos babáim atópiás bőrére. Bizalommal megvettem 3300 Ft-ért, és itthon vettem észre, hogy nemcsak hogy van benne illatanyag, na de nem is kevés! Az összetevőlista közepén ott van a parfume/fragrance, a tetejében pedig még tartósítószert is tartalmaz. Így egyáltalán nem alkalmas reaktív, irritációra hajlamos bőrre! Nem tudom, ezek nélkül milyen lenne a termék, mert amúgy testápolásra tényleg megfelelő lenne. Masszív, zsírosabb, testesebb lotion, ami nem is szívódik fel, de a száraz bőrnek ez pont ideális. Oké, hogy jó az illata, de egyébként fejfájdítóan sok került bele.
Ennyi pénzért nem dobom a kukába, vissza már nem vihetem a bontott terméket ugye.
A gyerekekre nem jó szívvel kenem, az én arcomat irritálta, egyszer próbáltam, és meg is jelentek a pattanásszerű göbök. Ez egyértelműen az illatanyag, mert nagyon érzékeny a bőröm.
Szomorú és csalódott vagyok. Száraz bőrűeknek még jó lehet, de atópiás, ekcémára vagy kobtakt dermatitiszre hajlamos bőrre semmiképpen nem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Andrell

2015. január 30.

Sziasztok! Én is csak csupa jót tudok mondani róla, nálunk az egész család használja, bőrgyógyász azt javasolta, hogy a babánk bőrét is nyugodtan kenjük vele, és tényleg szép tőle! Sajnos nekem nagyon száraz a bőröm, én a testápoló mellé használom a Linola Fürdőolajat is (tusoláshoz). Így együtt szuper a kettő!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

szgfodrasz

2014. március 22.

Sziasztok! Hosszú évek próbálkozásai után találtam meg ezt a krémet. Szerencsére nem vagyok ekcémás, de mindenképpen valami jó ápoló, erős illatoktól mentes testápolót kerestem......és ami az igazán meglepetés volt számomra, hogy a hiper érzékeny arcomat is bekentem vele...és semmi allergia, túlzsirosodás miatti pattanás, se ödéma, pirosság szemkörnyéken..se semmi probléma nem jelentkezett. Tehát nekem ez a termék 3 in 1.... arckrém, szemkörnyék ápoló, testápoló. Kb. fél éve használom folyamatosan. Nagyon örülök, hogy megtaláltam...nagyon sok pénzt költöttem már el a próbálkozásokra. Én ajánlom azoknak akik érzékeny bőrrűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 22.

ggetzeny

2013. április 15.

Nagyon finom, kellemes krém, jól felszíódik, kicsit nehezen kenhetô, masszírozni kell, de ez az egyetlen krém eddig, aminek a hatása estig kitartott. Nagyon száraz a bôröm, ekcémásodásra ia hajlamos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0