Linola

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2012. szeptember 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Linola Milch testápolót speciálisan a száraz és igénybe vett bőr mindennapos alapápolására fejlesztették ki.  Értékes bogáncsolajjal (az egészséges bőr természetes alkotóelemében, linolsavban gazdag)  Nagyon könnyen eloszlatható és gyorsan felszívódik (v/o-emulzió, 35%-os zsírtartalommal)  Megakadályozza a bőr kiszáradását, és helyreállítja a bőr zsír- és nedvességtartalmát.

nemeth.anita

2020. január 19.

Egyetlen szóban összegezve a véleményem: csalódás. A patikában ajánlották 20 hónapos babáim atópiás bőrére. Bizalommal megvettem 3300 Ft-ért, és itthon vettem észre, hogy nemcsak hogy van benne illatanyag, na de nem is kevés! Az összetevőlista közepén ott van a parfume/fragrance, a tetejében pedig még tartósítószert is tartalmaz. Így egyáltalán nem alkalmas reaktív, irritációra hajlamos bőrre! Nem tudom, ezek nélkül milyen lenne a termék, mert amúgy testápolásra tényleg megfelelő lenne. Masszív, zsírosabb, testesebb lotion, ami nem is szívódik fel, de a száraz bőrnek ez pont ideális. Oké, hogy jó az illata, de egyébként fejfájdítóan sok került bele.
Ennyi pénzért nem dobom a kukába, vissza már nem vihetem a bontott terméket ugye.
A gyerekekre nem jó szívvel kenem, az én arcomat irritálta, egyszer próbáltam, és meg is jelentek a pattanásszerű göbök. Ez egyértelműen az illatanyag, mert nagyon érzékeny a bőröm.
Szomorú és csalódott vagyok. Száraz bőrűeknek még jó lehet, de atópiás, ekcémára vagy kobtakt dermatitiszre hajlamos bőrre semmiképpen nem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Andrell

2015. január 30.

Sziasztok! Én is csak csupa jót tudok mondani róla, nálunk az egész család használja, bőrgyógyász azt javasolta, hogy a babánk bőrét is nyugodtan kenjük vele, és tényleg szép tőle! Sajnos nekem nagyon száraz a bőröm, én a testápoló mellé használom a Linola Fürdőolajat is (tusoláshoz). Így együtt szuper a kettő!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

szgfodrasz

2014. március 22.

Sziasztok! Hosszú évek próbálkozásai után találtam meg ezt a krémet. Szerencsére nem vagyok ekcémás, de mindenképpen valami jó ápoló, erős illatoktól mentes testápolót kerestem......és ami az igazán meglepetés volt számomra, hogy a hiper érzékeny arcomat is bekentem vele...és semmi allergia, túlzsirosodás miatti pattanás, se ödéma, pirosság szemkörnyéken..se semmi probléma nem jelentkezett. Tehát nekem ez a termék 3 in 1.... arckrém, szemkörnyék ápoló, testápoló. Kb. fél éve használom folyamatosan. Nagyon örülök, hogy megtaláltam...nagyon sok pénzt költöttem már el a próbálkozásokra. Én ajánlom azoknak akik érzékeny bőrrűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 22.

ggetzeny

2013. április 15.

Nagyon finom, kellemes krém, jól felszíódik, kicsit nehezen kenhetô, masszírozni kell, de ez az egyetlen krém eddig, aminek a hatása estig kitartott. Nagyon száraz a bôröm, ekcémásodásra ia hajlamos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0