Lioele

Ár:   5000-6000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2014. november 4.

Ár:   5000-6000 Ft
Kategória:   Fényvédők

Zöldtea, rozmaring és porcsin kivonatú formulája megnyugtatja az érzékeny bőrt. Selymes, puha, nem ragadós utóérzetet hagy. Könnyen eloszlatható, alkalmas sminkalapnak, vízálló, minden bőrtípusra.

Kiszerelés: 80 ml

dizabella01

2017. április 27.

Mintákat kaptam egy Jolse-os rendelés folyamán.
A krém illata kellemes, de túl erős szerintem, állaga vajszerű, de a bőr melegségének hatására kicsit megolvad és jobban terül, viszont valamiért egy furcsa szilikonos érzetet hagy maga után, ami nagyon nem tetszett. Ja és alig lehet lemosni...de elvileg vízálló, szóval ez nem egy negatívum ebben az esetben.
Összetevői nem túl szépek, ehhez képest pedig az ára is magas. Oké, 80 mililiteres, de akkor is...Viszont pluszpont, hogy fizikai filterek is vannak benne.
Felkenés után ragacsos, zsíros, de 5 perc alatt ez az érzés eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Mintákat kaptam egy Jolse-os rendelés folyamán.
Felkenés után ragacsos, zsíros, de 5 perc alatt ez az érzés eltűnik.

Funnyface

2016. április 25.

Tavaly nyáron használtam, meglepően sokáig elég volt, minimum fél évig. Először mintát próbáltam belőle, utána rendeltem meg a teljes méretű terméket. Szempont volt a választásnál, hogy vízálló és könnyebb állagú, mint a nehéz, gazdag, télen használatos, csak fizikai fényvédőm. Ár-mennyiség aránya is baráti.

Tulajdonságai: fehér, könnyebb krém állagú termék. A bőrön könnyen eloszlatható, nem hagy harsány fehér fátylat a bőröm, egészen felszívódik. Illata koreai-púderes, azonban egészen átható, enyhén túlzás. Csomagolása minőségi, kupakjára állítható.

Előnye: könnyű krém, jól felszívódik, nem vettem észre, hogy különösebben zsírosodott volna tőle a kombinált bőröm, vagy ragacsos érzést hagyna. Bónuszpont, hogy alkoholmentes. Koreai olajos arctisztítóval teljesen lemosható.

Hátránya: számomra az illata, ill. annak erőssége volt zavaró. Igaz, a bőrömön az alapozó és a fényvédő kombinációja, leginkább a fényvédő kénes illatúvá oxidálódik. Egyenlőre nem tudom miért van ez így, és különböző termékeknél különböző erősségben érezhető. Ennél a kénes szag enyhébb volt, az erős illata elfedte, azonban férjem tetszését ez sem nyerte el.

A listámon azért szerepel, mint vásárolható fényvédő. Idén nyárra mást vettem, de valószínű, hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Nittuska

2015. július 14.

Mintám van belőle , hát szépen eldolgozható, nem hagy ragacsos érzést az illata is finom. DE mikor már kezdett zsírosodni a bőröm és a lemosás következett akkor...
alig lehet (én alig tudtam) lemosni , kb 3x kellett újra át törölni az arcom míg eltűnt az a nem is tudom ,,ragacsos" érzés tapintás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

adrikanemeth

2014. április 16.

Tavaly tavasszal rendeltem, de nem fűzte be a hozzá fűzött reményeim. Sajnos nekem nem szívódott fel teljesen, picit ragacsos maradt a bőröm a használata után. Így én biztosan nem fogok újra venni. Még mindig keresem a zsíros/kombinált/vízhiányos bőrömre való tökéletes fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.