Lirene

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: brigitta001, Módosítva: 2018. október 4.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolás

Könnyed formulájának köszönhetően könnyű egyenletesen eloszlatni a bőrön, gyorsan felszívódik és nem hagy foltot a ruhán. Felvitel után az eredmény már 1 óra elteltével látható és 6 napon keresztül tartós marad. Az önbarnító habban található PRO-Bronze-Care komplex hosszantartóan táplálja és hidratálja a bőrt. Ennek köszönhetően a bőr rugalmas, puha és bársonyos lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

alexiaaa696

2021. szeptember 12.

Kedvező áron lehetett kapni, gondoltam kipróbálom. Az arcomra használtam, könnyű felvinni kesztyűvel, finom illata van. Nekem nem lett önbarnítós szagom tőle. Nagyon meglepődtem mert gyönyörű! színe lett az arcomnak. Sehol sem lettem foltos, ha kopik akkor sem. A lábszáramra is tettem, ott is hasonlók a tapasztalataim. Nagyon elégedett vagyok, pedig tényleg nem vártam sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Pocok7

2020. november 30.

Sosem terveztem önbarnítót használni, egészen addig amíg meg nem tudtam, hogy az egyik barátnőmnek ettől a habtól van brutáljó színe. Akkor eldöntöttem, hogy adok neki egy esélyt. Párom is kipróbálta velem. Első használat után mindketten elégedettek voltunk vele, szép színt adott, és csak 1-2 helyen lett picit foltos, ahol nem kentük el rendesen. De a második használat után, a páromat iszonyat foltosan fogta be, főleg hónalj, nyak és hajlatok területén, meg az ujjközökben. 2-3 hét kellett hogy a foltos területek teljesen lekopjanak, de nagyon csúnya volt neki, úgy nézett ki mintha tele lenne májfoltokkal, na ezek után én meg sem mertem kockáztatni, hogy mégegyszer felkenjem, azóta is a fiókban áll, de valószínűleg megy a kukába. Elkenni könnyű, de a hab állaga miatt még jobban felgyülemlik a hajlatokban, és akkor tényleg nagyon csúnya lesz, reggelre kellemetlen szaga lesz tőle a bőrnek, ami csak a 2ik zuhanyzás után tűnt el teljesen. Az adagolója sem a legjobb mert néha ide-oda spriccel + ha már olyan a kezed, akkor meg sem lehet rendesen fogni, hogy kinyomj belőle egy adagot. Alapos bőrradírozás és testápolózás után, kesztyűben használva, nagyon alaposan elkenve egynek elmegy. Utána kipróbáltam a Dove önbarnítós testápolóit és azok 1000x jobbak, mind2 árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Melszi

2020. június 12.

Eddig ez vált be a legjobban. Egységes (nem mű) barnaságot csinált. Könnyen felvihető, nem tömény anyag. A ruháimon nem hagyott nyomot. Igaz én csak az arcomra, nyakamra és dekoltázsomra használom, mert ezek mindig világosabbak, mint a testecském többi része :D Gyorsan kopik, viszont egységesen. Felkenés után a kezem nem lesz sárgás barna. Az illata tényleg tömény önbarnítós szagot idéz. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Hasmoininfa

2020. május 25.

Szóval, valóban tömény, parfümös szaga van, ami utána átcsap büdös barnító szagba, (mint az összes többi) DE! ez volt az első olyan barnító, ami valóban hatott, és kb egy nap alatt napbarnított lettem. Nekem nagyon tetszik a szín, amit kaptam tőle, foltos is csak egy helyen lettem, ami betudható a bambaságomnak, 1500ft körül vettem a Rossmannban, egyenletesen kopik, újra fogom venni. Viszont leginkább a lábaimra használom, mert valóban nagyon intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

rosa.love

2020. május 11.

Pozitivum: nekem pontosan olyan szinem lett tole, mint BARMELYIK onbarnitotol, pedig vegigprobaltam mar mindent. Ez enyhen sargas barna, de megiscsak barna szint jelent.
Negativum: csip, szilikonos, parfümos, kifujaskor illatos de orak mulva büdös lesz. Csak labon hasznaltam :egesz nap egy csuszos, ragados reteg volt rajta. Rovidnadragban voltam egesz nap, szoval valoszinuleg sokszor megerintettem a labamat es ezutan az arcomat, mert estere tiszta pattanas lett az arcom.
Szoval nem is tudom. Maskor ugy fogom hasznalni, hogy felkenem es 2 ora mulva lemosom, talan akkor nem lesznek ilyen mellekhatasai.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 11.

boglarkajakab1

2019. november 20.

Sajnos nem jött be. Foltos maradtam, hajlatokban pedig napokig varaktam magamról mindhiába. Hab helyett folyékony állagú "formula" jött csak. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

tengeritehen

2019. augusztus 7.

Picit meg kell védenem ezt a szerencsétlent. (Basic infók: nem tudok önbarnítót használni, nekem alapból foltos, ha krém, ha hab, ha spray. A kezdeti kudarcok miatt nem is gyakoroltam) Nos. Lirene hab. Azt kell, hogy mondjam, hogy nekem még ez vált be a legjobban. Szépen fogott (nem sárgára), nem volt büdös, fél óra alatt felszívódott, egyenletes lett, viszonylag kevés volt a "begyűlés", nem bántotta a bőrömet (durván ekcémás vagyok).
A titok: zuhanyozás közben lufa szivacs, jó erősen dörgöl. Borotválkozás, de nem csak úgy puff, hanem rendesen borotvahabbal, mint az igényes, felnőtt hölgyek :D :D :D Utána lábak jó vastagon beken aloe verás testápolóval. (Amíg az beszívódik futkározás a lakásban, rendetlenség szemmel verése, porbambulás, mosatlan csúnyán nézése, stb.) Majd jött a hab. Addig simogatni amíg be nem szívódik. Ezt én hetente egyszer csinálom. Amikor látom, hogy kezd kopni, akkor megint jöhet a lufa.
Nem egy ördögtől való dolog ez a cucc, csak iszonyat melós.
Én megadom rá a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Nem egy ördögtől való dolog ez a cucc, csak iszonyat melós.
Én megadom rá a 4 csillagot.

Angie9704

2019. július 4.

Az első nap szép barna voltam. Megis lepődtem az itteni vélemények miatt.
De hiába mostam le alaposan, második napra besárgultam és foltos is lett..
Igen, igen, elkövettem, azt a hibát, hogy nem olvastam véleményt róla.
Így sajnos kuka!:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Az első nap szép barna voltam. Megis lepődtem az itteni vélemények miatt.
De hiába mostam le alaposan, második napra besárgultam és foltos is lett..
Igen, igen, elkövettem, azt a hibát, hogy nem olvastam véleményt róla.
Így sajnos kuka!:(

petrasovitsivett

2019. június 28.

Sziasztok. Nem igen ajánlom senkinek, páromat szerencsére ravettem, hogy o is használja velem hogyha foltos leszek legyen o is... hat meg szerencse mivel reggelre mindketten voltosak csikosak lettünk barnulni szinte semmit sem barnultunk, bekenes után órákig ragadtunk, 5 óra után kénytelenek voltunk furdoni, mintha be sem szivodott volna, a szaga sem szállt el. Kar hogy fényképet nem lehet csatolni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

k0alaa

2019. június 1.

Nem ajánlom.. Első órákban tetszett, jó az állaga, könnyen kenhető és nem is tűnt túl intenzívnek.
Viszont!!! Másnap egyre jobban barnultam és barnultam tovább( kiderült mégis nagyon intenzív). Naaaagyon kiszárította a bőröm, és utólagos testápoló sem segített. Sárgás végeredményt ad, az egész család röhögött a színemen, és ami a legdurvább, hogy 1 hónappal később is foltos tőle a bőröm (bele se merek gondolni, mit tehetett vele). Próbáltam más önbarnítókat is, nekem eddig ez tetszett a legkevésbé sajnos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.