Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetétel: bergamott, citrom, fahéj,szerecsendió

Loewe Solo fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Verona5

2019. augusztus 18.

Csupa finom összetevő, mint ahogy Laci szépen felsorolja lent, szinte minden alkalomra kiválóan hordható illat. Azért talán inkább 30 év felett ajánlanám. Egyedül azt sajnálom, hogy a kezdeti citrusos hangok viszonylag hamar elillannak. Kár, hogy a márka illatai nem igazán elérhetőek nálunk. Ő szerencsére igen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Lapo

2017. szeptember 29.

"hűű ez marha jó.." ez volt az első reakció vele kapcsolatban..sok-sok próbálgatás, tesztelés után az első olyan illat ami igazán felkeltette az érdeklődésem..
Nagyon szép és kiegyensúlyozott őszi/téli illat szinte bárkinek.. "huszonpárévtől" biztonsággal hordható nagyon sok pozitív visszajelzés társaságában úgy évtizedekig.. valahogy és valamiért szinte kortalan ez az illat.. pont ugyanúgy megtalálni benne a mai ízlést, mint a régi értékrendet.. nekem ezért tetszik igazán.. kevés ilyen illat van szerintem.
Elég összetett, szinte fél óránként más erényét mutatja..nagyon izgalmas és végre nem egy "ezt már éreztem" illat..
Citrusok, fűszerek, fás és némi édes akkordok adják ezt valami gyönyörű szép illatvilágot.. nagyon érezni, hogy nem spóroltak belőle semmit és mégis annyira 1 egészet alkot.. senkit ne tartson vissza a parfümériákból ismeretlen márkanév.. megfordítva a dolgot: nehéz ehhez az illathoz olyan férfi felhasználót találni akihez nem illik ez a parfüm..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Laci

2016. május 22.

Kiváló illat, de annyira el tudott bújni előlem, hogy sokáig fel sem fedeztem a Douglas polcain. Nem az a típusú üveg, amit bármi áron, akár létra segítségével is le akarnék tessékelni a sok illat közül, hogy tesztelhessem. De mikor már semmi újdonság nem maradt, amit kipróbálhattam volna, üsse kő alapon tettem egy kísérletet és elképedtem. Parfümre is igaz, hogy ami belül van, az számít igazán, bár sajnos a külső az, amit először mustrálunk. Nagyon szép, kellemesen orientális, de könnyed illat, mely nem telepszik rá viselőjére, hogy aztán kiszagoljuk merre járkált éppen 30 perccel ezelőtt a delikvens. Tartóssága rendben van, nappali és éjszakai alkalmakra is hű társ lehet, buliban is megállja a helyét. Elég ritka, manapság már én sem látom sok helyen. Aki teheti, próbálja ki, könnyen függővé válhat. Az összes Loewe férfi termék nagyon szuper egyébként.
Update: sikerült végre beszereznem. Miért nem előbb?! Amit írtam pozitívumokat, most megszorzom 100-al. Mennyire brutálisan jó ez a parfüm! Mit jó, műalkotás. Egész évben hordható luxusorientál, zokognivalóan gyönyörű citrusos, fűszeres aromákkal. Aki teheti, még csapjon le rá, mert egyre ritkább. Vétek kihagyni, parfümgyűjtőknek kötelező. Úgy érzem, már nem létezhetek nélküle, a nagy Ő. Mit 5, 5000 csillag!!!
Illatjegyek: levendula, mandarin, bergamott, citrom, guáva, kakukkfű, rozmaring, kasmírfa, pacsuli, bogáncs, aldehidek, szerecsendió, fahéj, rózsaszínbors, menta, kömény, ánizs, tangerin, ámbra, pézsma, tölgymoha, vanília, fás jegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)