Logona

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2011. november 24.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Logona méz-sör dúsító sampon vékonyszálú hajra

Gyenge, töredezett haj számára kifejlesztett sampon, mely láthatóan dúsabbá teszi a frizurát, miközben fokozza a hajszálak erősségét és rugalmasságát. Mindennapos használatra is alkalmas. BDIH által ellenőrzött természetes kozmetikum. Ökológiai termesztésből származó olajok és gyógynövények felhasználásával. Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezőanyagot. Illóolaj tartalmú 100%-os természetes illatok. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

nyuszo

2019. augusztus 1.

Megtetszett az illata és az összetevői, így gondoltam kipróbálom.
Jól jött volna egy kis dúsítás!
Ehelyett már a második alkalom után, úgy kiszárította a hajamat, hogy bőgni tudtam volna!
Szó szerint kezelhetetlen lett a hajam tőle.
(Ugyanígy jártam az akáciás változattal is pár hónapja !!!)
Most abban reménykedem, hogy a Maui samponom rendbe hozza a károkat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Megtetszett az illata és az összetevői, így gondoltam kipróbálom.
Jól jött volna egy kis dúsítás!
Szó szerint kezelhetetlen lett a hajam tőle.
(Ugyanígy jártam az akáciás változattal is pár hónapja !!!)
Most abban reménykedem, hogy a Maui samponom rendbe hozza a károkat!

szknr

2018. július 1.

korpásodásra nem hajlamos hajamat egy használat után korpássá tette, zsírosodáson nem segített, szerencsére csak termékmintám volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

domanybeatrix

2018. június 20.

Sajnos nekem nem vált be, pár használat után korpásodni kezdett a fejbőröm olyan helyeken, ahol eddig még soha, úgyhogy tusfürdőként használtam el a maradékot. Az állaga, illata tetszett, meg nyilván az is, hogy természetes összetételű kozmetikum, de gyakrabban akartam hajat mosni, amikor ezt használtam.
Sajnálom, hogy ettől a márkától rögtön az első általam kipróbált termék csalódást okozott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Prnr

2015. október 28.

Első használat után tényleg azt tapasztaltam, hogy jobb volt a tartása a hajamnak, aminek nagyon örültem, mert a legtöbb természetes összetevőjű samponnal való hajmosás után lelapul... Később viszont észrevettem, hogy korpásodik tőle a fejbőröm, így nem fogom újra vásárolni. Szerintem jól habzik és jól tisztít, könnyen adagolható. Nem rossz termék, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

zsu044

2015. május 15.

Az első 1-2 héten még jónak tűnt. Kocsonyás állaga van, amit nagyon könnyű adagolni, a hajon könnyen felhabzik. Az illata nekem elsőre kicsit furcsa volt, de 1-2 mosás után már teljesen semlegessé vált, mosás után a hajon nem is érezhető. Változatlanul a Helia-D gyógynövényes balzsamját használom, de ezzel a samponnal kicsit nehezebben megy a hajam kibontása mosások után. Ez a használatok során egyre fokozódik. Sajnos az alkohol szárító hatása nálam 2 hét használat után ki is bukott, a hajam védekezésképp újra jobban zsírosodik, így visszatértek a minden másnapi hajmosások, a hajvégeim pedig kiszáradtak, és a mosások utáni kibontás sem egy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

andeve

2015. április 13.

a természetes összetevők miatt választottam, megszüntette a viszketést, és nem is zsírosodik jobban a hajam, mint egy sodium összetevős sampontól, nagyon szeretem, szép fényes és jó illatú lesz tőle a hajam, kevés kell belőle, bár elég drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

agica10

2014. január 2.

Az illata alapján választottam ki, teljesen megbabonázott Gyönyörű lesz tőle a hajam, és ami külön tetszik, hogy egy mosáshoz nagyon kevés kell belőle, könnyű is apránként adagolni a zselés állaga miatt. Egy próbakiszereléssel kezdtem, egy hónap alatt a fele se fogyott el, pedig elég sokat mostam hajat (részben azért, mert annyira imádom az illatát :D). Legközelebb rástartolok a nagy kiszerelésre. Nem tudom, más hajon mit csinál, de szőkére tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 2.

Zatanii

2013. szeptember 26.

Mivel a hajam megszokta az eddigi samponomat, ráadásul meg is untam, úgy gondoltam, hogy itt az ideje valami még természetesebb sampon után nézni, ami nem lapítja és zsírosítja a hajamat. Hezitáltam közte és egy Faith in Nature sampon között, végül rá esett a választást. Igaz,még csak 1 x próbáltam, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata megszokható, nem rossz, de jónak sem mondanám. Nekem nincs bajom a habzásával sem, kicsit felhígítva viszem fel hajamra. Igaz, balzsamot is használok, de ettől a sampontól érezhetően puhább, könnyebben fésülhető a hajam, ráadásul betartotta amit ígért, valóban dúsít, és eddig úgy veszem észre, hogy nem is zsírosít. Szóval nekem eddig abszolút 5-ös, aztán ha változik a véleményem, megírom.

Update: Na mégsem annyira abszolút 5. Nagyon akartam szeretni, de sajnos tényleg szárít, főleg a hajvégeimet, hiába kenem olajokkal :/ Ezenkívül a fejbőröm is minimálisan viszket tőle, remélem nem leszek korpás ettől a sampontól. -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

nussz

2013. szeptember 15.

Update: kénytelen vagyok feljavítani az értékelésemet, öt csillagra, mivel azóta is ezt a sampont használom, annyira bevált :) Nem szárít, könnyen kimosható, jó illatú, természetesek az összetevői, és tényleg dúsítja a hajam. Az egyetlen riasztó dolog az ára, de nagyon fel szoktam hígítani, így kb. 2-3 hónapig tart ki egy flakon (2 naponta mosom a hajam).

Ma megvettem ezt a sampont, részben az itteni jó vélemények hatására, plusz megtetszett,hogy a sör rögtön a második helyen áll az összetevők között. Mielőtt még használni tudtam volna, leesett a polcról a flakon, és kilyukadt az alja...... kifolyt körülbelül a fele a benne levő samponnak. Még jó, hogy csak a kis 75 ml-eset vettem meg, bár még így is nagyon mérges vagyok. Tök jó, hogyha a gyártók igyekeznek környezetbarát csomagolást használni, de azért szerintem egy samponos flakonnak túl kéne élnie egy kb. fél méteres zuhanást a parkettáig... Egyelőre kap egy hatalmas 1-est, aztán majd meglátjuk mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

redrose

2013. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a sampont. A vékonyszálú hajamat dúsítja. Nem szárítja, sőt, még balzsamot sem kell azóta használnom, pedig naponta mosom a hajam. Gyönyörű lesz tőle a hajam és picit gyorsabban is nő tőle. A hennás hajamat pedig nem koptatja. Teljesen megéri az árát, meg vagyok vele elégedve!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Honey, Hydrolyzed Silk

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.