Clinique

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: SmartMouse, Módosítva: 2013. november 11.

Kiszerelés:   5,9 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

ErikaErika

2017. június 23.

Bonfire szinben van nekem. Egy ajandekszettben kaptam. Valami csodalatos a szine, meg ilyen szep szajfenyem sose volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Rendoca

2017. március 12.

Egy ajándékakcióban keretében jutottam hozzá egy pici termékmintához. Nem vagyok egy nagy szájfény kedvelő, de meglepő módon pozitívan csalódtam benne. Kellemes érzés volt a viselete, valóban tartós volt és az árnyalat is nagyon tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Joaninha

2016. október 5.

Én is egy ajándékcsomagban jutottam hozzá, de nekem egyáltalán nem jött be ez a termék. Nagyon ragadós és borzasztó sok benne a csillám, mindemellé valami iszonyat halvány árnyalatot kaptam, ami nem is állt túlzottan jól. Biztos, hogy nem venném meg, de aki szereti a csillámos szájfényeket annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Bildiko78

2016. július 2.

Bonfire színben kaptam ajándékcsomagban, sokáig nem nyúltam hozzá merthogy nem szeretem a szájfényt. Aztán egyszer kipróbáltam és nemsokára megvettem normál méretben is, úgy megtetszett. Kicsit ragadós, szélben kibontott hajjal határeset használni, viszont elég tartós. Eltűnt az üzletekből hiába kerestem mikor szerettem volna más színt is beszerezni. De azzal kecsegtattek, hogy nemsokára lesznek új színek, nem tudom ugyanez a termék lesz-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

madri

2016. március 5.

Szintén ajándékcsomagban került hozzám, és pozitív csalódás, nem vettem volna meg külön, de nagyon megszerettem. Szép a színe, tartós, egy kicsit valóban ragadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

szeliger

2015. november 25.

Bonfire árnyalatban. Én is az őszi ajándékcsomagból jutottam hozzá és nagyon kellemes meglepetést okozott. A színe szép, őszies szín, a szájra feltéve is látszik, hogy van színe is, nem csak a fény. Elég csilivili, de én egyáltalán nem érzem magam öregnek hozzá, a most használt sminkszíneimhez jól illik. Nagy előnye, hogy nem szárítja szét a számat és szájfényhez képest viszonylag tartós. Kicsit ragacsos, de nem vészes. Pénzt nem adnék érte, de örültem neki és nagyon szívesen kenegetem, el fog fogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 25.

liliom01

2015. november 14.

Optikailag feltölti a számat, kis ráncok kevésbé láthatóak. Szuper fényes és meglepően tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

hajasbaba

2015. november 4.

Ajándékba kaptam egy Bonfire árnyalatút. A szín csodaszép, viszont nagyon ragadós és kellemetlen, nehéz viselet az ajkakon. Mintha ragasztóval kentem volna be a szám, félek, hogy összetapad....
Ha már Clinique, akkor nekem a Superbalm a szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Ha már Clinique, akkor nekem a Superbalm a szájfény.

krémparádé

2015. július 23.

Ajándékcsomagban kaptam, nagyon szépen csillog a Kissy Fit árnyalat, minta megannyi apró gyémántkristály ragyogna benne. Elég sokat kell kenni belőle, hogy egyenletesen fedje az ajkakat, ennek ellenére nem fogy olyan gyorsan. Kár, hogy ennyire ragad, félek, egyszer megjárom, hogy összeragad a két ajkam és nem tudom kinyitni a számat, csókot pedig egyáltalán nem mernék adni vele :P. Legalább ha lenne valami jó íze/illata is, de teljesen vegyszeres mindkettő. A csomagolás viszont szép, igényes, letisztult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

vargalipton

2014. november 11.

Ár/érték... Ennyi pénzért valami nagyobb durranást vártam... Egyáltalán nem tartós. Bár az tetszik, hogy van benne napfényvédő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol