Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Szemceruza egyik végén hegyezővel, másikon satírozóval

punkpenge

2017. január 29.

Használhatatlan, krémes állaga van, közben csomósodik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Használhatatlan, krémes állaga van, közben csomósodik...

Bettina13

2016. november 5.

Barna füstös sminkhez vettem. Megbontás után egy hónappal megváltozott, addig nagyon jó volt, gyönyörűen fogott, nem is olyan gyorsan kopott, utána viszont már nem is fogott szinte sehogyan sem, vagy ha mégis, akkor darabosan. Barna szemceruzát kipróbálni jó, de hamar kuka-éretté válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

tátombák

2015. december 11.

Kritikán aluli.
Kísérletezni támadt kedvem a barna szemceruzákkal, és gondoltam kezdetnek ez jó lesz. Volt már barna szemceruzám a Lorától, de az sima kupakos volt, satírozó nélkül. Azt is jól lepontoztam itt, mert vízvonalra nem fogott, a szemöldököm meg párom arcán kötött ki. Azt hittem ez jobb lesz... de nem... vízvonalra ez sem fog, a satírozója pedig olyan kemény, hogy maszatolás helyett lenyúzza a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Kritikán aluli.

Hidratálók: Lanolin