Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. október 16.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

A száj hőjétől megváltozik a színe.

free

2017. január 2.

Rajtam is kicsit pinkes szinű, ezért rákenek néha egy kis színezetet Labello ajakápolót , tompítja. Azért vettem elő mert tényleg nagyon tartós. Hétköznapra, ha nincs rajtam piros ruhadarab, megfelelő. Különösen, most télen, amikor több rajtam a sötétebb kabát. Szóval ár- érték arány kitűnő! U. í: két ismerősöm is megkért, hogy vásároljak nekik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Titvog

2016. február 24.

Nekem már régi kedvencem ez a rúzs. Lehet hogy nem a legfinomabb illatú, és "ízű" rúzs a világon, de nekem nagyon bejött, hogy nem kopik le könnyen a számról. Szép pink színe lesz, és vicces, hogy zöld az alapszíne. Volt aki igen furcsán nézett rám amikor előszedtem aztán megkönnyebbült :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Mapetite

2015. szeptember 18.

Olcsó jàték hülyegyerekeknek :D Bocsi mindenkitől,ezt úgy írom hogy most napok óta nem bírok magammal.Tetszik,a gyerekkoromat idézi,anyukámnak is volt csak akkor màsmilyen volt a csomagolása,és ha jól emlékszem kicsit könnyebben "olvadt" Lényeg a lényeg,tök jó hogy lehet ilyet kapni,ràadásul nagyon jelképes kis összegért. Az én ajkaimon szép pink színe van,miközben maga a rúzs zöld. Kedves kis termék,bàr biztos hogy nem valami természetesek az összetevői. Én ezt meg tudom bocsájtani! Csókra fel,menjen az 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Bnemrita

2015. június 15.

Hát én is vettem... Az illatával (szagával?) nem vagyok kibékülve, de a szín, amit a számra varázsol tetszik. Kicsit kemény a rúzs, nehéz felvinni, de szórakozásnak jó. :))) Régi emlékeket idéz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

vador

2015. május 20.

Kicsit undorít a szaga és az állaga, de tényleg lerobbanthatatlan és amúgy nagyon szórakoztató. Ú, miért nincs ebből több szín?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

judit.krasznai

2015. január 16.

Nem tudom, hogy ezt ide kéne-e írjam, én ilyet vettem, végül is zöldnek zöld :)

Kellemes használni, nagyon tartós, és nekem a színe is pont jó hétköznapra, egyáltalán nem rikít rajtam. Ennyi pénzért meg vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Nem tudom, hogy ezt ide kéne-e írjam, én ilyet vettem, végül is zöldnek zöld :)

Udreeh

2014. december 5.

Nekem zöld színű van, de másmilyen nem is volt az üzletben, mármint nem elfogyott, hanem alapból nem volt, csak zöld. Mivel én először a Baolishi márkájú misztik rúzst próbáltam (http://kremmania.hu/kremek/baolishi-misztik-ruzs), így nem tudok elvonatkoztatni attól. Az jobban tetszik, mert elég két réteg, és az úgy már elég intenzív színű lesz, ebből ugyanolyan eredményhez több réteg kell. Illetve, ami miatt a Baolishi nyert nálam, az a kenhetősége. Ez túl kemény! Mostanában a konvektorra teszem melegedni, hogy jobban csússzon. Annál ilyen probléma nincs. Ennek a javára írható viszont az, hogy szolidabb színűvé válik, mint az, bár engem nem riaszt el az élénk, feltűnő színe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Kodi

2014. november 21.

Emlékszem gyermekként, hogy elképraztatott a Mystic rúzs, de soha nem volt ilyenem, ráadásul akármelyiket kipróbáltam, rajtam "cigány k..vás" ciklámen lett, de a varázslat az tetszett. Most, hogy a családomban "nőciskedik" egy 5 éves hölgyemény gondoltam, majd őt is elkápráztatom. A kiwizöldet vettem meg én is, a hatás ugyanaz mint régen, ajakápolós állag, áttetsző fedés, elég egy réteg, és viszonylag vállalható rózsaszín lesz. Több rétegben tipikus "málna-szájat" eredményez, tudod, mint amikor több rúzst próbáltál ki egymás után, leittattad papírzsebkendővel, de mégse jött le teljesen. Ami nagyon nem tetszik, a feltűnően gagyi külalak mellett, hogy erőteljes púderillattal palástolni kívánt kőolajszaga van, ami nem éppen egészséges összetevőkre utal, felvitel után is sokáig érződik. Mit várunk tőle, hiszen a kínai vegyipar remeke, előállítási költsége talán 1 Ft sincs. Valószínűleg ezért mégsem kapja meg a keresztlányom. Lora állványokon százas boltokban kapható, és ami egészen megdöbbentő számomra, Debrecenben az egyik bioboltban is van Lora állvány. Most akkor ki hazudik, merthogy a Lora cuccok nem biok az hót' ziher. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Anniee

2014. február 26.

Rózsaszínben szerettem volna, de csak lila volt, és annyira kíváncsi voltam rá, hogy úgy döntöttem jó lesz ez is, kipróbálom. Nagyon szép, élettel teli színe van, és sminklemosóval sem jött le teljesen. Szóval igen, tartós. Másnap reggel is még ott volt egy vékony rétegben. Lehet benne enni, inni, úgy marad. Keresek majd valahol rózsaszínben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 26.

liv17

2014. február 5.

Nekem is a rózsaszín van meg. Szép pink-es színbe megy át, mindenki megdicséri rajtam :) Nappalra nagyon jó és tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.