Lora

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

bettina28

2017. július 9.

Olcsó és nagyon jó szerintem. Egyáltalán nem hangsúlyozza ki a száraz ajkakat és kellemes viselni. A ceruzás megoldásnak köszönhetően nagyon könnyű a felvitele, és iszonyat tartós! Reggel felkenem, igazítás nélkül délutánra is teljes mértékben a számon maradt pedig ettem, ittam. Egyetlen problémám az, hogy a legsötétebb rózsaszín van meg, ami a képen is látható de ez elég élénk szín nekem, ezen kívül pedig még élénkebbet láttam a boltban. Ha olyan kedvem van viszont felkenem és egész nap tart. Maga a termék 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

hency

2017. március 4.

A barátnőmmel folytatott sminkcsere során pottyant az ölembe ez a kis csoda!
Világos rózsaszínű árnyalatban van meg,és nagyon jól passzol a bőrtónusomhoz,tavasszal elengedhetetlen!
Tartós,mert sok van benne,habár az illata nincs nagyon ínyemre,de egye fene!Ha alaposan aláhidratál az ember,akkor fenomenális! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

A barátnőmmel folytatott sminkcsere során pottyant az ölembe ez a kis csoda!

miru9

2016. május 10.

Egészen tartós, az ára is jó, a színe is nagyon szép (valami sötét rózsaszín, ami a képen is), de szárít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

marlu

2016. február 23.

Valami olcsó és jó színű rúzst kerestem, akkor bukkantam rá erre a termékre. Szépek a színei, viszonylag tartós is, viszont akkor mutat szépen, ha jól hidratált a szád, különben beleül a száraz részekbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

RCC

2016. február 23.

Nem nagyon áll jól nekem a piros rúzs, de szeretek kísérletezni, szóval vettem egy ilyet olcsón próbálkozásként. :) Nagyon szépen pigmentált, nem hittem hogy ilyen erős színe lesz. Viszont hihetetlenül szárít. Többnyire ajakápolót kenek az ajkaimra először, majd egy kicsit megszínezem ezzel, így szép eredményt érek el vele. Minusz egy csillag a szárító hatás miatt, de az árához képest eszméletlen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

gombolyag

2016. január 27.

A pink és a sötétebb rózsaszín árnyalat van meg, ezek tűntek a leghasználhatóbbnak, erős színük van és megfelelően tartósak is, kellemes csalódás volt. A sötétebbnek a színét egyszerűen imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

narancsdzsem

2015. július 12.

Főleg ciklámen árnyalatokban kapható ez a rúzsceruza, de valóban nagyon jó. Szép a színe. Én egy One euro market-ban találtam rá. Jobb a minősége, mint a sima rúzsaiknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

bugosgizi

2015. július 7.

Úgy vélem ez a Lorának az egyik csúcs terméke úgymond. A pigmentáltsága nagyon erős és az árnyalatok nagyon szépek. Ez a tekerős megoldás az én szívemnek nagyon kedves. Kellemesen hidratálja az ajkaimat.
Az evést nem viseli jól. De nem is állítják sehol hogy kéne. Így én mindenképp megadom az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Színezék. Piros.