Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes

xoxo007

2015. augusztus 19.

Még nem volt rosszabb spirálom az biztos ..200ft ért vettem de annyit is kár volt kiadni érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

PiciBrigii

2015. június 15.

Háát minden használatnál össze ragadtak a szempilláim..nem volt katasztrófa, de nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Melinda2416

2015. április 23.

A festék ragad, nyúlik. totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 23.

A festék ragad, nyúlik. totális pénzkidobás.

Paránytrilla

2014. augusztus 21.

Nekem nagyon nyúlós, fura az állaga, büdös, nem kifejezetten szeretem. Csak egy kicsit több pénzért pl az Essence-nél sokkal minőségibbeket lehet kapni. Ezt nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Hajni77

2014. február 15.

Elég gyenge termék, de mit is vártam a Lora-tól..a keféjét még eltettem, arra jó hogy átfésüljem vele a szempilláimat vagy a szemöldökömet, egyszóval gyenge :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

dorcsiga

2014. január 17.

Volt egy ilyenem, de hihetetlenül nehezen száradt, ellenben akkor is lejött, ha csak rám gondolt egy vízcsepp :) Végül vettem egy Avon-t, ezt meg eltettem jó mélyre, vég-vég-végszükség esetére

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

fruzsi96

2013. december 29.

Letörtem az egészet véletlenül, mert csavartam volna, és puff az egész.. :D Gagyi csomagolás, olcsó termék, alacsony minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

henicore

2013. november 4.

Nehezen száradt, a festéke nyúlós volt, megfogott mindent pedig elég gyakorlott spirálozó vagyok. :) Az áráért vettem már jobb szempillaspirált is. Nem használtam el egy egész tubussal, mert 2. heti használat után letört a feje! :D azóta szemöldökfésűként funkcionál a keféje xD.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

fayless

2013. október 31.

Amint megvettem, fél órára rá már ki is dobtam. Kihúzom a fejét, mondtam: Mi ez?
Szörnyű gumis ragacsos trutyi volt rajta, ami ráadásul olyan szagú, mint egy forró nyári napon az olvadt aszfalt. Felkentem az egyik pillámra remélve, hogy azért használható. Póklábak lettek, nem is akármilyen...tarantulalábak. És amikor lemostam borzasztóan csípte a szemem. Ennek még egy csillagot sem adnék.

Update: Vólumsó maszkara. Nagyon NYC showtime koppintás....lenne. Arra gondoltam, hogy ezzel a szempillaspirállal a kilyukadt biciklikereket meg lehet ragasztani. Nem? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

lollippi

2013. október 4.

Nem tudom pontosan, ilyenem van-e, de erre hasonlított képek alapján a legjobban - lekopott a címke. Olcsó volt, azért vettem meg, mert már az avonosom kifogyott, de a keféjét utálom, és muszáj volt higítani, annyira ragadt. Szóval másik kefével, higítva már eléri a két csillagot, amúgy nagyon gagyi szegény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.