Love Beauty and Planet

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Töltődj fel energetizáló frissességgel a Love Beauty and Planet radical refresher kókuszvíz tartalmú és mimózavirág illatú tusfürdőjével. Tusfürdőnk a bizonyítottan remekül hidratáló kókuszvízzel és a frissítő, kézzel gyűjtött mimózavirág kivonatával készült. "

dunaimano

2020. január 10.

Akkor figyeltem fel a márkára, amikor az újrahasznosított tubust megláttam. Akkor tudtam, hogy ezt a márkát támogatni akarom, és vásárolni fogok tőlük, hiába tűnik elsőre drágának a tusfürdő. Nos, tényleg nem olcsó, és nem is hasonlítgatni akarom. Környezetbarát alternatíva, ezt kifejezetten értékelem. Az összetevőkben tetszik, hogy nem tartalmaz SLS-t és SLES-t, ugyanakkor van benne sok más, ami nélkül meglennék (pl. rengeteg illatanyag). De ez nem az a termékkör, aminél zero tolerancia van ezekre az összetevőkre. És a hatása is adott, természetesen nagyon jó illata van. Az állaga fura elsőre, zselésebb a hagyományos tusfürdőknél, szappanoknál, de egyébként ez csak annyiban nehezítette meg az életemet, hogy pumpás tárolóba töltöttem, amiből meg nem jön olyan szépen, mint kellene. Szóval ne tegyétek pumpás tárolóba, maradjon a saját tubusában. Szépen tisztít, nem bántja, szárítja a bőrömet, és mint említettem, jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

violetti

2019. december 10.

Nagyon erős illata van, de nekem tetszik és jól habzik, szóval kevés elég belőle, tehát sokáig tart. Érdekes, hogy a sheavajashoz képest vizesebb az állaga, ami szerintem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

beauté

2019. november 19.

Nekem nem igazán vált be. Elég száraz hajam van, és nekem ez a sampon nagyon szárította. Az illata kellemes (hajmosás közben), viszont akármilyen alaposan kimosom, én még két nap múlva is olyan intenzíven érzem az illatot, hogy nekem az már zavaró. Nem újravevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Kosatekla

2019. október 13.

Nem rég kaptam ajándékba. Az illata nekem nem teljesen a kókuszt juttatja az eszembe. Jól habzik, nem éreztem azt, hogy szárítaná a bőrömet, viszont én nem éreztem semmi különlegeset benne. Nagyon hamar el illant az illata is... Én nem nagyon őrülök meg az üzletbe, ha azt látom rajta, hogy vegan vagy bio. Tudva az árát és hogy mit tud, nem lesz a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Óriási hype, túl van árazva a nyújtott hatásához képest.
Átlagos tusfürdő.
Az illata kellemes, aztán egyszer csak sok lett számomra, eléggé émelyítőnek éreztem.
A flakon fele után kézmosó lett belőle, majd felmosó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Óriási hype, túl van árazva a nyújtott hatásához képest.
Átlagos tusfürdő.
A flakon fele után kézmosó lett belőle, majd felmosó...

cserepeskaktusz

2019. szeptember 9.

Ahhoz képest, hogy mennyire szuper ember- meg természetbarát (és drága) kicsit soknak találom a sárga és piros pöttyöket az összetevőlistán..
Egyébként érdekes termék engem kifejezetten mulattatott az állaga, és az illata is olyan különös ugyanakkor kellemes.. nem egy tipikus drogériás tusfürdő illat. szóval összességében kellemes élmény használni és egész nagy kiszerelés ! talán újraveszem de kissé bizalmatlan vagyok az újrafelhasznált palackokkal kapcsolatban..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Luller

2019. szeptember 3.

A többi termékét ennek a családnak még nem próbáltam, de ezt nagyon szeretem! Sokáig elég, és kellemes illata van. Megfelelően habzik, az állagát is szeretem, bár gondolom, sokaknak épp ezzel van baja. Nekem bejön, ahogy van! Újra fogom venni, ha valaha elfogy ;) :) Az ára miatt nem vonok le csillagot, mert sajnos itthon tipikus, hogy ami jó, az drága is :( Erről nem a termék tehet :) Úgyhogy megy az 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

MGizella

2019. augusztus 2.

A rózsa illatú után muszáj volt megvennem ezt is és nem csalódtam. Ugyanaz elmondható erre a tusfürdőre is, mint a másikra: jól habzik, jól hidratál, finom az illata. Egyedül azt sajnálom, hogy ez nem pumpás kiszerelésben került a polcokra.

Update: még mindig nem rossz, de sajnos rájöttem, hogy ez mégsem az én illatom, kicsit émelyítő nekem. Ezért elveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

mintberry.crunch

2019. július 31.

Érdekes látni mások véleményét, számomra ez a kókuszos tusfürdők királynője! :) Imádom a kókuszillatot, de a kozmetikumokban mindig túl mű, tolakodó és édes. De ebben nem, nagyon természetesnek érzem, tetszik a vizes-zselés állag. Nagyon sokáig elég, élmény vele tusolni és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Wee

2019. július 10.

Nem szárít, aminek száraz bőrűként nagyon örülök.
Az illata kellemes, bár engem görögdinnyére emlékeztet. Kicsit más illatra számítottam, kókuszok a csomagoláson megtévesztőek picit.
Ázsiában jó áron vettem, itthon pöppet túlárazott ez igaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Nem szárít, aminek száraz bőrűként nagyon örülök.
Ázsiában jó áron vettem, itthon pöppet túlárazott ez igaz.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Lauric Acid ti I eu 4 1