Love Beauty and Planet

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Töltődj fel energetizáló frissességgel a Love Beauty and Planet radical refresher kókuszvíz tartalmú és mimózavirág illatú tusfürdőjével. Tusfürdőnk a bizonyítottan remekül hidratáló kókuszvízzel és a frissítő, kézzel gyűjtött mimózavirág kivonatával készült. "

dorisz93

2020. október 24.

Szuper tusfürdő, nem irritál, nem szárít, elég krémes, jól habzik, és nem utolsó sorban vegán. Kicsit unisex illata van, ami később is érződik a bőrön, párom is használja és szereti, ahogy én is, bár nekem a rózsás a kedvencem a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Makk Zsuzsó

2020. augusztus 7.

Nagyon kellemes, visszafogott illata van, egyik illatjegy sem dominál, mégis mindkettő kivehető. Aki frissítő nyári illatot keres, ami nem harsány citrusos vagy gejl kókuszos, annak ajánlom. Nem irritálj az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

mSzandika

2020. augusztus 7.

Nyáron használom ezt a csodás tusit 🥰, még a tescoban kiárusították, így nagyon jó áron jutottam hozzá. (Én teljes áron senkinek sem ajánlom a beszerzését.) Annyira finom illata van 🥰. Aki kókuszra számít annak csalódnia kell, mert ilyen nagyon finom virág illata van, édes illat mégis nagyon frissítő. Az állaga zselés, szerintem mókás, jól esik vele fürödni, mert nagyon felfrissít :). Nem szárít, mit írjak még, tökéletes nyári tusinak :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Kremcica

2020. július 24.

Update:
Elértem több mint a feléig és úgy jártam mint CeCeDrake, túl sok lett az illata, egyszerűen émelyítő. Gondoltam milyen szuper lesz a nyári melegben, de mégsem. A tisztító hatásával sem vagyok mindig megelégedve, izzadósabb napokon nem érzem a friss érzést.

Nem tudom kivonják a forgalomból, átformulálják vagy csak szimplán a helyi Rossmann ki akarta árulni, de kemény 900 Ft-ra volt kiárusítva. Ennyiért elhoztam, főleg hogy már egy ideje szemeztem vele. Őszintén ez a márka tipikus greenwashing, de mivel különleges illataik vannak mégis felkeltette a figyelmemet. Hatalmas mennyiség, nagy az esélye hogy hamarabb ráunok mint hogy elhasználjam. Az állaga fura zselés de cserébe kevés is elég belőle és csodásan felhabzik pamacson. Az illata a flakonból kicsit fura, fürdés közben és utána a bőrömön sokkal kellemesebb. A hidratáló hatása nem egy testápolóé de még csak egy krémes tusfürdőé sem, de nem szárít így a testápolózást ki tudom tolni pár nappal. A teljes árát nem hiszem hogy megéri, akciósan viszont megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Update:

Patt94

2020. július 16.

Nekem nagyon kiszárította a bőrömet és abszolút használhatatlan ezzel a kupakkal. Annyira zselé állagú, hogy ha levegőt szív vissza a flakon van, hogy a terméket is egyben vissza szívja, illetve simán leesik az emberről, ha közvetlenül magára nyomja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

cshrs

2020. július 10.

Nagyon jó illat, szuper csomagolás. Egyetlen problémám, hogy valamiért úgy érzem nem tudom teljesen lemosni, de lehet velem van a baj, mert hosszú ideje csak szappant használtam fürdéshez és elszoktam a tusfürdőktől :D Mondjuk maradok is a szappanoknál, csak utazáshoz inkább a tusfürdőt választom, mert könnyebb szállítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

cbl

2020. június 26.

Kedvenc illatú tusfürdőm, nem nagyon szoktak lázba hozni a tusfürdők, de ennek tényleg jó az illata. Nem szárít, pont jó, viszont ahogy a többi mentes tusi, ez sem tud megszabadítani a durvább izzadtságszagtól például edzés vagy egy meleg nyári nap után. Amúgy meg szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Gothiixymol

2020. június 13.

Leakciózva szereztem meg, pusztán véletlenül, de azóta imádom és újra is vásároltam. Az illata kellemes, fürdőzés után is megmarad. Rajta a leírás már csak slusszpoén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

NRbk24

2020. május 29.

Túlreklámozott, túlárazott cucc. Ha újrahasznosítható, ha nem, ez semmit sem ér. Hiába ilyen nagy a felhajtás körülötte, ha az összetevői ilyenek. Már az első használat közben csípett, utána viszketett a bőröm. Az illata pedig nagyon mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Katka0716

2020. április 18.

Ez inkább egy nyári tusfürdő, az illata és főleg a hidratálás mértéke miatt. Akinek télen szárazabb a bőre, Az ne használja. A rózsaszín jobban hidratál. Egyébként más bajom nincs vele, jól habzik ez is, takarékosan lehet vele zuhizni. A tipikus kókusz víz illat és az édes virág illat nagyon kellemes együtt, nem szokványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Lauric Acid ti I eu 4 1