Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Ha bőröd hidratálására gyors megoldást keresel, használd a Love Beauty and Planet majestic moisture sheavajat és szantálfa olajat tartalmazó tusfürdőt."

Zood

2020. január 11.

Ajándékba kaptam, ennyi pénzért nem venném meg😅 imádom az illatát, így télen a kiszáradt bőrömet hidratálja. Jól habzik és tetszik hogy be kell nyomni a tetejét az adagoláshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

violetti

2019. december 10.

Kevésbé tetszik, mint a kókuszos, de sokáig elég így is, csak elég sűrű az állaga és kevésbé intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

vamgirl19

2019. november 19.

Nagyon finom illata van, és puha lesz tőle a bőröm. Ilyenkor ősszel és télen kifejezetten jól esik vele zuhanyozni. Ha fürdővizet engedek, akkor viszont mindenképp a rózsa illatút használom. A száraz viszkető bőrömet sem bántja, ami elég ritka a tusfürdőknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Ladybugx

2019. október 30.

Rettentően túlárazott!
Szemeztem már vele egy ideje, de mindig visszatettem a polcra, mert sokalltam az árát. Aztán egy nagyon hajtós nap után, mint 'self reward' hazajött velem. Hát nem kellett volna. Finom illata van, de abszolút nem tartós és a bőröm is húzódik tőle. Ennél a 400 forintos Fa tusfürdő is jobb élményt nyújt, és akárki akármit mond, én igenis szeretem magamon érezni fürdés után is az illatot. Lehet én fogtam ki valami silány verziót, DM - ben vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Rettentően túlárazott!

sophia86

2019. október 15.

Kellemes illata van, nagyon jól hidratál, sokszor észreveszem, hogy utána annyira nem igényli a bőröm az alapos testápolást. Külön tetszik a nagy kiszerelés.
Illata tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Illata tartós :)

dustyrose

2019. október 12.

Én nagyon megszerettem - kifejezetten kellemes és megnyugtató illata van (inkább shea vajos mint szantálfás) és az én bőrömet nagyon jól hidratálja is. Szerintem egy ilyen terméknél nem meglepő ha nem habzik olyan intenzíven - az olajas,kifejezetten bőrtápláló hatásúnak szánt tusfüdrők ritkán csinálnak óriási habot, nem is arra vannak kitalálva. Az ára valóban kicsit magas ( mondjuk én a müllerben kb. 1000 forintért vettem egy pumpa nélkülit) de érezhetően minőségi termék, és a nagy kiszerelésnek köszönhetően nem kell olyan gyakran újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Vicamici

Korcsoport: >54
2019. szeptember 19.

Nagyon különleges illatú ez a tusfürdő. Szeretem a pumpás kivitelt, mert sokkal kényelmesebb így használni. Arra érdemes felkészülni, hogy ez a termék nem igazán habzik. Nagyon krémes állagú, és ahogy rákenem a testemre csak úgy árad a fürdőben a finom kókuszos szerű nem is tudom milyen, de igen különleges illat. Nekem nem szárítja a bőröm, sőt, kifejezetten puhává varázsolja. A testápolóval együtt kifejezetten figyelemre méltó termék, amit szeretettel ajánlok. Az ára kicsit húzós, de hihetetlen sokáig elég, úgyhogy végül is, ha így nézem, akkor megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

bvero

2019. szeptember 17.

Nem pumpás kiszerelésben van meg. Szeretem az illatát, abszolut elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

TVeda

2019. május 23.

Nagyon szeretem az illatát, tetszik a pumpás kiszerelése is. Vegán termék és a csomagolása is környezetbarát, ezért is esett rá a választás. Az állaga nagyon finom krémes, nem szárít és nem viszket utána a bőröm.A bőröm puha és hidratált a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Celia

2019. május 21.

Én a tusfürdőkért általában nem szoktam "odalenni", inkább a haj- és arcápoló termékekkel vagyok jobban elfoglalva, tusfürdőnek meg csak veszek valamit, "hogy legyen"... Ő azonban első látásra megfogott, szép, praktikus, környezetbarát (már amennyire egy műanyagflakon az lehet...), természetes, vegán... Ezután pedig csak még jobban magába bolondított az illatával, a krémességével, és azzal, hogy nem csak puha lett tőle a bőröm, de a korábban szinte kötelező testápolót azóta, mióta őt használom, teljesen el is hagyhattam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.