Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Ha bőröd hidratálására gyors megoldást keresel, használd a Love Beauty and Planet majestic moisture sheavajat és szantálfa olajat tartalmazó tusfürdőt."

Wikkencs91

2020. június 30.

Nem szárít nagy kiszerelés, akciósan 990 ft körül is meglehet kapni a rossmannban. Csak pozitiv dolgokat lehet rola irni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

glitter20

2020. május 28.

Isteni illata van, nagyon jól habzik, nem szárítja a bőrömet, picit mintha még hidratálná is. Az illatát még órák múlva is érezni lehet a bőrömön - mondjuk nem tudom ez mennyire egészséges.
Az árát nagyon magasnak találom, kíváncsi vagyok mennyi ideig lesz elég és továbbra is ilyen jó marad-e a bőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Vicus

2020. május 15.

Nagyon jó illata van, elsősorban emiatt vettem meg. Jól habzik, de mégsem szárítja a bőrömet, nagyon sokáig elég. A lenyomós kupakú csomagolást annyira nem szeretem, de ez legyen a legnagyobb baj.
Szerintem az összetétele már nem ez, nincs benne DMDM Hydantoin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Szerintem az összetétele már nem ez, nincs benne DMDM Hydantoin.

Dothex

2020. április 23.

Szerintem semmi extra, nem lett tőle selymesebb/puhabb/hidrataltabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Szerintem semmi extra, nem lett tőle selymesebb/puhabb/hidrataltabb a bőröm.

Jucccc

2020. április 12.

Kellemes, krémes, jól habzó, nem irritáló, jól hidratáló tusfürdő. Gazdaságos, sokáig elég, így az ár-érték arány is rendben van. A társainak az illatát jobban szeretem, de emiatt nem vonok le pontot, mert ez sem rossz, csak jobb a többi illata az én orrom számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

cattitude

2020. március 29.

csak az illata miatt adok 4 pontot, sajna nekem túl sheás, pedig amúgy nagyon szeretem a szantált :( amúgy kiadós, nem szárít, szóval ez rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

bugeyes

2020. február 19.

Imádom egyszerűen, nagyon tetszik az illata, tartós is és nagyon puha használata után a bőröm. Egyáltalán nem tapasztaltam semmi kellemetlent a használatát követően. Szimpatikus, hogy próbálnak a környezettudatosságra is ügyelni az előállítása során. Nem a legolcsóbb, de rengeteg van benne, úgyhogy szerintem gazdaságos lesz. Ki fogom próbálni a többi illatban is, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Zood

2020. január 11.

Ajándékba kaptam, ennyi pénzért nem venném meg😅 imádom az illatát, így télen a kiszáradt bőrömet hidratálja. Jól habzik és tetszik hogy be kell nyomni a tetejét az adagoláshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

violetti

2019. december 10.

Kevésbé tetszik, mint a kókuszos, de sokáig elég így is, csak elég sűrű az állaga és kevésbé intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

vamgirl19

2019. november 19.

Nagyon finom illata van, és puha lesz tőle a bőröm. Ilyenkor ősszel és télen kifejezetten jól esik vele zuhanyozni. Ha fürdővizet engedek, akkor viszont mindenképp a rózsa illatút használom. A száraz viszkető bőrömet sem bántja, ami elég ritka a tusfürdőknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.