Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

"Ha bőröd hidratálására gyors megoldást keresel, használd a Love Beauty and Planet majestic moisture sheavajat és szantálfa olajat tartalmazó tusfürdőt."

audrina22

2022. február 3.

Ajándékba kaptam a testápolóval együtt. Imádtam! Nagyon jó az illata, kellően habzik, nem kell belőle sok. Nem irritálta az érzékeny bőrömet. 3 hónapig használtam, így maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

cornelia126

2021. július 12.

Ajándékba kaptam.. Az illata egyből megfogott, fürdés után sokáig szoktam érezni még a fürdőben. Engem egyáltalán nem szárít, mondjuk az esetek 90%-ban testápolózok utána. Nagyon kiadós, sokáig elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

henrietta.turk

2021. június 23.

Számomra hatalmas meglepetés ez a márka. Korábban nem mertem venni drogériás testápoló termékeket, meg sokszor csalódtam, de ez a tusfürdő számomra bevált. Kellemes illata van, ami bár nem tart sokáig, de a tusfürdők esetében ez megbocsátható. Viszont ápolja a bőröm, s nyáron, amikor nagyon nem szeretek testápolót használni, ez nagyon hasznos tulajdonság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

indiigo

2021. május 23.

Az illata finom, kár, hogy nem túl tartós. Tisztes adag, sokáig elég, nem szárítja a bőröm sem. Nem olcsó móka, de "mindenmentes" mivoltából fontolgatom, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Misa

2021. május 10.

Kellemes illata van, nem szárít, kiadós, de nem fogom újravenni, igazából alig várom, hogy elfogyjon. Az a bajom vele, hogy olyan használni, mintha testápolóval próbálnék tusolni. Krémes az állaga, nem habzik fel túlságosan, én nem használok habrózsát vagy ilyesmit, és gyakran kiesik a kezemből a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

hcsil98

2021. május 10.

Tetszik. Illat, SLS és "mindenmentes" babafürdető kipróbálása után rájöttem, nekem nagyon kell, hogy finom illatú legyen a tusfürdő. Ezt teljesíti és mégsem szárítja ki a bőrömet, nincs húzódó érzés tusolás után. Lehetne olcsóbb, ezért nem adtam rá max. pontot. Viszont sokáig elég a nagy kiszerelés. DM-ben vettem kb. 2 hónapja, úgy a fele fogyott el. Nekem nem a képen látható pumpás kiszerelés van, hanem pattintós kupakos. Kérdéses, hogy újraveszem-e, vagy, hogy a márkánál maradok-e, meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

TheGirl

2021. április 17.

Olyan tusfürdőt kerestem, amiben nincs SLS, SLES, vagy SCS, azért vettem ezt. Meglepően sűrű, nagyon jól habzik, így kevés is elég. Engem nem szárít kifejezetten. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

JReka

2021. április 16.

Nagyon szeretem az illatát, ami igen tartós is. Szerencsére az extra érzékeny bőröm elviseli, de nekem is szárít. Jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Dyana91

2021. február 27.

Elhasználtam, de nem venném meg többször. Illata nagyon erősen parfümözött, ami nekem már hátrányt jelent. Jól habzott, de szárította a bőröm. Örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Timicat

2021. február 27.

Sajnos egyatalán nem jött be. Érzékeny a bőröm és teljesen kiszárította, száraz foltok lettek tőle rajtam. Az illata nagyon erős, de nekem kevésbé volt tartós. Folyékony szappan helyett hasznalom éppen el a maradékot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.