Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Ha bőröd hidratálására gyors megoldást keresel, használd a Love Beauty and Planet majestic moisture sheavajat és szantálfa olajat tartalmazó tusfürdőt."

Misa

2021. május 10.

Kellemes illata van, nem szárít, kiadós, de nem fogom újravenni, igazából alig várom, hogy elfogyjon. Az a bajom vele, hogy olyan használni, mintha testápolóval próbálnék tusolni. Krémes az állaga, nem habzik fel túlságosan, én nem használok habrózsát vagy ilyesmit, és gyakran kiesik a kezemből a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

hcsil98

2021. május 10.

Tetszik. Illat, SLS és "mindenmentes" babafürdető kipróbálása után rájöttem, nekem nagyon kell, hogy finom illatú legyen a tusfürdő. Ezt teljesíti és mégsem szárítja ki a bőrömet, nincs húzódó érzés tusolás után. Lehetne olcsóbb, ezért nem adtam rá max. pontot. Viszont sokáig elég a nagy kiszerelés. DM-ben vettem kb. 2 hónapja, úgy a fele fogyott el. Nekem nem a képen látható pumpás kiszerelés van, hanem pattintós kupakos. Kérdéses, hogy újraveszem-e, vagy, hogy a márkánál maradok-e, meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

TheGirl

2021. április 17.

Olyan tusfürdőt kerestem, amiben nincs SLS, SLES, vagy SCS, azért vettem ezt. Meglepően sűrű, nagyon jól habzik, így kevés is elég. Engem nem szárít kifejezetten. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

JReka

2021. április 16.

Nagyon szeretem az illatát, ami igen tartós is. Szerencsére az extra érzékeny bőröm elviseli, de nekem is szárít. Jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Dyana91

2021. február 27.

Elhasználtam, de nem venném meg többször. Illata nagyon erősen parfümözött, ami nekem már hátrányt jelent. Jól habzott, de szárította a bőröm. Örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Timicat

2021. február 27.

Sajnos egyatalán nem jött be. Érzékeny a bőröm és teljesen kiszárította, száraz foltok lettek tőle rajtam. Az illata nagyon erős, de nekem kevésbé volt tartós. Folyékony szappan helyett hasznalom éppen el a maradékot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

BigG

2021. február 17.

Nekem nagyon tetszik! Habár első használatra picit fura volt az állaga és az illata is, de a második használat után megszerettem. Nagyon krémes, nem szárítja ki a bőröm. Kevés is elég belőle és jól habzik, sokáig elég volt a flakon. Le volt akciózva a DM-ben és gondoltam kipróbálom, hát nem bántam meg. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

BadMink

2021. február 10.

Nekem nagyon bejött! (Tesco kiárusításán találtam féláron.) Nagyon kiadós ha labdával, alig akart elfogyni!

Nagyon érzékeny a bőröm, csak a Johnson & Johnson "lágy babafürdetőt" tudom használni, abból is csak a régit, amit már csak elfekvőben lehet találni, mert már nem gyártják. 😢 De ettől nem vedlettem le a bőröm, mint a kígyó, nem viszkettem, nem jöttek ki rajtam kiütések! Az illata tetszett, az állaga tetszett, egyszerűen mindent tud, amit kell! Tutira veszek még, hacsak nem a muru muru és rózsás verziót fogom kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

legallybrunette

2021. január 7.

Az illata nem rossz, de lehetne szantálosabb, és kevésbé édes. Sajnos most ez a trend, hogy mindenbe nyomják bele, ha kell, ha nem a cukrot, mézet, pralinét. Elhasználom, de nem veszek többet. A zuhanytálca kicsit csúszóssá válik miatta, idős embernek biztosan nem adnám ajándékba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 7.

Ascyra

2020. november 9.

A Sansin babatusfürdőt (pedig az epic cucc) cseréltem le, mert olcsóbb volt egy 100-al és az illata is jobban tetszik. Kár volt. Az illata messziről szaglik rajtam, a pafümömet is elnyomja (pedig az se egy olcsó darab, hogy jellegtelen legyen). Nagyon édes, tolakodó az illata napközben. Örültem volna, ha csak a fürdésig tart, de ez nagyon _odaragadós_.
A bőröm sem annyira szép és selymes, mint a már említett márka tusijával, de valóban nem szárít (legalább). Egynek mindenképpen jó volt kiróbálni, de az EWG7-es kockázatú összetevő végleg meggyőzött, hogy maradjak a jól beváltnál. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.