Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 16.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Pirosság elleni primer D-panthenollal, problémás bőrre. Nem tartalmaz parabéneket és illatanyagokat.

random

2019. június 15.

igazából két legyet tudok vele ütni egy csapásra, valamelyest csökkenti, hogy a pórusaimba beleüljön az alapozó, és a pirosságot is csökkenti. habár egyikben sem tökéletes, de azért a mindennapokra elmegy. de ha van időm rendesen sminkelni, akkor nem ezért szoktam nyúlni. el fog fogyni, de kétlem hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

dana90

2018. december 14.

En igazabol ugy vettem meg, hogy el sem olvastam mire valo. 😅 Annyira egyértelműnek tűnt, hogy ez egy zöld colour korrektor. Aztan mikor elkezdtem hasznalni... AHAA. Hogy ez primer... Ja. Oke. 👌Az orrom körül szokott piros lenni a bőröm, a bőrtonust szépen kiegyenlíti. ✔️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.