Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Vízálló ceruza a szemöldök formázásához.

2 árnyalatban kapható

wayerwanda

2022. április 7.

A sötétebb szín tök jó a szemöldökömre, nem túl mekeg árnyalatú, pont jó. Az állaga is szuper, könnyű vele dolgozni és elég olcsó is. Az egyetlen problémám vele, hogy túl nagy a vége, nem lehet vele szép precízen dolgozni. Legtöbb esetben a Maybelline-nek a ceruzáját használom, de ha a Lovely-ét, akkor kell az a vékonyabb is, hogy a szemöldököm végét meg tudjam rajzolni, így önmagában nekem sajnos nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Csutak

2021. november 27.

Nem sokkal kerül többe az essence szemöldökceruzájánál, mégis sokkal jobb. Már évekkel ezelőtt ajánlotta barátnőm, de csak most kerítettem rá sort, hogy megvegyem. Kicsit megszaladtam a szemöldökcsipesszel meg a szőrtelenítőkrémmel (ne kérdezzétek) és ezzel tökéletesen ki tudom javítani a hibát, amit csináltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

Rekaa09

2021. augusztus 9.

A világos barna szép, természetes színű, maga a végeredmény is természetes. Gyors és egyszerű felvitel. A még természetesebb hatásért felvitel után átfésülöm a szemöldökömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

lilimakeup

2021. július 15.

Könnyen és egyszerűen megtudom vele rajzolni a szemöldököm. 2-es árnyalatot használom. Jó hogy automatikusan kicsavarható, így nem kell a hegyezéssél bajlódni.
Nagyon jó, és olcsó.
Fixálni szoktam Essence színezett szemöldök géllel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Nagyon jó, és olcsó.
Fixálni szoktam Essence színezett szemöldök géllel.

babszem81

2021. március 14.

2020.03.09.

Szívből ajánlom. Jó termék. 3-asat használom már 2,5 éve. Precízen lehet vele rajzolni. Sokszor kérdezik, hogy tetoválás-e, mert annyira tökéletesen néz ki, mégis természetes. A színe is tökéletes, valóban barna, nincs vöröses beütése. Való igaz, hogy ritkul a szemöldök, de szerintem azért lehet, mert sűrű az állaga, ami erősen fed, ergo nem jut elég oxigénhez alatta a bőr. Tartós, még a szaunát is állja. Vízálló, mostanában nehezebben tudom lemosni, mert lemosót váltottam. Szeretem, de már unom a mindennapos rajzolgatást, lehet, hogy tetováltatás lesz belőle. Sajnos. De muszáj, mert mindig is ritkás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

2020.03.09.

kovacsanett43

2020. március 16.

Nagy kedvencem, már a negyediket veszem. Tartós, nagyon szépen lehet vele dolgozni, és abszolút természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Fannitazia

2020. január 18.

Eleinte nagyon szerettem, kb. 3 db-ot el is használtam belőle, de most már azt látom, h jobban kopik, mint korábban, kihúzza a szemöldökszálakat is, ha a jelenlegi elfogy, nem veszem újra. Egyébként könnyű vele dolgozni, jó a textúrája, se nem túl krémes, se nem túl "karcos".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Fahej10

2020. január 14.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és nem bántam meg. Örülök, hogy rátaláltam. A színe tökéletes, könnyű vele dolgozni és természetes lesz a hatás, nem lesz olyan mintha maszk lenne a szemöldökömön. Néha azért egy-egy szálat kihúz, amit nem kéne, de ettől függetlenül best of🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Ophelia

2019. december 20.

Nagy kedvenc. Könnyen kezelhető, jó hogy nem kell hegyezgetni, még a legbénább napjaimon is sikerül elfogadható formájú szemöldököt rajzolnom arra a 3 szálra ami megadatott. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Tamary

2019. december 16.

Szinte tökéletes! Könnyű vele formázni és még az úszás után is fent van. Már nagyon sokadjára veszem újra😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Antioxidánsok: BHT