Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Vízálló ceruza a szemöldök formázásához.

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: AnnaVonS
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

kovacsanett43

2020. március 16.

Nagy kedvencem, már a negyediket veszem. Tartós, nagyon szépen lehet vele dolgozni, és abszolút természetes hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

babszem81

2020. március 9.

3-asat használom már 1.5 éve. Precízen lehet vele rajzolni. Sokszor kérdezik, hogy tetoválás-e. Való igaz, hogy ritkul a szemöldök, de szerintem azért lehet, mert sűrű az állaga, ami erősen fed, ergo nem jut elég oxigénhez alatta a bőr. Tartós, még a szaunát is állja. Vízálló, mostanában nehezebben tudom lemosni, mert lemosót váltottam. Szeretem, de már unom a mindennapos rajzolgatást, lehet, hogy tetováltatás lesz belőle. Sajnos. De muszáj, mert megritkult nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 9.

Fannitazia

2020. január 18.

Eleinte nagyon szerettem, kb. 3 db-ot el is használtam belőle, de most már azt látom, h jobban kopik, mint korábban, kihúzza a szemöldökszálakat is, ha a jelenlegi elfogy, nem veszem újra. Egyébként könnyű vele dolgozni, jó a textúrája, se nem túl krémes, se nem túl "karcos".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Fahej10

2020. január 14.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és nem bántam meg. Örülök, hogy rátaláltam. A színe tökéletes, könnyű vele dolgozni és természetes lesz a hatás, nem lesz olyan mintha maszk lenne a szemöldökömön. Néha azért egy-egy szálat kihúz, amit nem kéne, de ettől függetlenül best of🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Ophelia

2019. december 20.

Nagy kedvenc. Könnyen kezelhető, jó hogy nem kell hegyezgetni, még a legbénább napjaimon is sikerül elfogadható formájú szemöldököt rajzolnom arra a 3 szálra ami megadatott. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Tamary

2019. december 16.

Szinte tökéletes! Könnyű vele formázni és még az úszás után is fent van. Már nagyon sokadjára veszem újra😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Ennie86

2019. november 14.

Egy ideje megvan már de most fedeztem fel, hogy mennyire jó kis ceruza ez. :) A szőke hajamhoz pont jól passzol a világosabb verziója. Nincs vöröses beütése szerencsére. Tartósan a helyén marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Danielllla

2019. október 25.

Jól eldolgozható, természetes hatású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Jól eldolgozható, természetes hatású

Kriszta180222

2019. október 24.

Az első ilyen jellegű termék amit kipróbáltam, szerencsésnek mondhatom magam, nem sok problémám van a szemöldökömmel, éppen csak egy kis igazítást kell rajta végezni. A sötétebb színt választottam, ami nem tökéletes, nekem túl "meleg szín", de szeretem használni, tartós és könnyű vele dolgozni, bár tény, hogyha precíz munkát kéne vele alkotni, nem biztos, hogy ő lenne a legjobb választás. Mindenesetre azt, amire nekem szükségem van teljesíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Kataa94

2019. augusztus 21.

Elég sok mindent kipróbáltam már a szemöldökömre, eddig talán ez vált be a legjobban. A 2-es szín nekem pont tökéletes, könnyű is vele dolgozni, csak a szemöldököm legvégét nehéz kicsit, mert oda túl vastag a felülete. Tartós is, szóval elégedett vagyok nagyon. Több embernél láttam, hogy írja, hogy hullik a szemöldöke tőle. Ezt talán én is észrevettem, de nem tudom, hogy kifejezetten ettől a terméktől, vagy a többitől is, és nekem alapjáraton nagyon kevés szemöldököm van, szóval ezt egyenlőre nem rovom a termékre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: BHT