Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Vízálló ceruza a szemöldök formázásához.

2 árnyalatban kapható

Kataa94

2019. augusztus 21.

Elég sok mindent kipróbáltam már a szemöldökömre, eddig talán ez vált be a legjobban. A 2-es szín nekem pont tökéletes, könnyű is vele dolgozni, csak a szemöldököm legvégét nehéz kicsit, mert oda túl vastag a felülete. Tartós is, szóval elégedett vagyok nagyon. Több embernél láttam, hogy írja, hogy hullik a szemöldöke tőle. Ezt talán én is észrevettem, de nem tudom, hogy kifejezetten ettől a terméktől, vagy a többitől is, és nekem alapjáraton nagyon kevés szemöldököm van, szóval ezt egyenlőre nem rovom a termékre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Azt se tudom, hanyadjára veszem újra, de szerintem nem mostanában fogom lecserélni. Használtam már rendes ceruzát, pomádét, de ez vált be a legjobban. Lehet vele precízen dolgozni, de rendetlenre is lehet vele csinálni a szemöldököt. Másokon dolgozni is ezzel a legkönnyebb. A színek kicsit furán vannak, érdekes, hogy három szín van, amiből a kettes árnyalat a legsötétebb, de ez legyen a legnagyobb baj vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Petruck

2019. július 8.

Nincs túlzottan nagy baj a szemöldökömmel, de ha fontos helyre megyek szoktam rajta picit igazítani. Erre tökéletes ez a termék. Olcsó, tartós és a színe is megfelelő. Bár azt vettem észre hogy ha sokat használom akkor ritkul tőle a szemöldököm, de lehet nincs összefüggés a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Nikita85

2019. július 8.

Ezer meg egy szemöldök cuccom van, de egyik sem jött be annyira, van hogy 15 percet is rászánok de akkor se. Szőke a szemöldököm, így kénytelen vagyok használni rá valamit.

Kínomba vettem meg, gondolva h úgyse lesz jó.😁De hogy ez mekkora jó...Végre! A 3-as színt vettem, ennyire még egyik sem állt jól a hajam színéhez.2 perc alatt kész lett a szemöldököm🤗Legközelebb hárommal jövök haza az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

sprefectesse

2019. június 1.

A színe és a tartóssága teljesen rendben van, viszont az alakjával nem bírok megbarátkozni. Tök mindegy, hogy forgatom, valahogy mindig kiderül, hogy volt még ott egy csücske, ahol nem kellett volna, ezért állandóan takarítgatok utána, ezért inkább por alá használom, hogy annak legyen mibe ragadnia, mert így nem kell annyira precíznek lennem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Verocs0702

2019. május 28.

Szeretem, mert gyorsan el tudom vele készíteni a szemöldökomet, egész nap tart.
Viszont észrevettem, hogy hullik tőle a szemöldököm :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szeretem, mert gyorsan el tudom vele készíteni a szemöldökomet, egész nap tart.
Viszont észrevettem, hogy hullik tőle a szemöldököm :/

sarahL

2019. május 12.

Tényleg szuper a színe, és tartós is. Sajnos nekem mindegyik ceruza ritkítja a szemöldökömet, úgyhogy már nem merem használni. Az biztos, hogy a catrice es essence ceruzái mellett a lovely-s szedte ki a legkevesebb szőrszálat, de használatonként 2-3 szálat mindig a ceruza végén találtam. Akinek erős a szemöldöke és nem tapasztalt ilyesmit, annak nagyon beválhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

pennyroyaltea

2019. április 14.

A hasonló árkategóriájú szemöldökceruzákhoz képest csodákra képes, amióta használom, ez lett a kedvenc szemöldökceruzám. Praktikus a kialakítása, sokkal könnyebb ezzel a formával dolgozni, mint a hagyományos ceruzaformával. A színe tökéletes, természetes hatású, és az állaga is megfelelő. Amióta rátaláltam, nem keresgélek másfajta szemöldökceruzát, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Cat21

2019. március 18.

Nagyon jól pigmentàlt, tartós, könnyen hasznàlható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Nagyon jól pigmentàlt, tartós, könnyen hasznàlható.

akirarn

2019. január 28.

Szemöldök gél előtt ezzel töltöm ki a hiányzó részeket. Nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni, pont elegendően pigmentált. Talán kicsit puhább lehetne, de egyébként egy nagyon jó termék, ár - érték arányban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: BHT