Lovely

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   Rossmann

Nagyfokú fedési tulajdonságokkal rendelkező krémes alapozó az arc számára. Tökéletesen elfedi az elszíneződéseket, és az enyhe bőrhibákat. Természetes felső réteget biztosít, a bőr több órán át sima és matt marad. Előnye a nagyon könnyű formula, amely a bőrbe beszívódik. Nem tömíti el a pórusokat, és nem hoz létre maszkhatást.

4 színben kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

xixi

2020. szeptember 29.

Jól fed, tartós és szép bőrképet ad. Ár-érték arányban teljesen jó alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Jól fed, tartós és szép bőrképet ad. Ár-érték arányban teljesen jó alapozó.

Destinyh

2020. február 9.

Update: Én nem tudom mi történt, de egyszerűen összeáll az arcomon, ráadásul napközben könnyen le is jön, úgy hogy hatalmas csalódás.:) Lehet hogy csak az én bőrömmel nincs jóban, kettő csillagot adok mert legalább a színe passzol, de kukába fog kerülni.:)

Nos amint megláttam a drogériában muszáj volt megvennem. Ugyanis a korrektorát imádom, így bíztam benne hogy ez is ugyanolyan jó lesz. Szépen mattít, a bőrhibákat is elfedi nekem egy rétegben, a porcelain árnyalat tökéletes számomra. Amiért 3 csillagot adok az azért van, mert nem minden púderrel kompatibilis. :D Azt vettem észre hogy bizonyos púderek hatására összeáll az arcon, iszonyat módon néz ki... :D Ha a Rimmel púderemet használom azzal tökéletes, de párszor azért elborzadtam hogy mégis mi történik az arcomon. Nem különösebben igényel púdert egyébként, mert nem fénylik, én csak fixálás céljából használom hogy azért tartósabb legyen, de még tesztelem hogy hosszabb távon hogyan teljesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.