Lovely

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann

A szett tartalma:

1. ultra fekete gél állagú szemceruza, krémes konzisztenciával,
  2. ferde ecset, melynek alakját úgy hozták létre, hogy tökéletes vonalat húzhass egy kézmozdulattal,
  3. szemceruza, mely 'füstös szem' effektust kölcsönöz és kiegészíti a sminket.

Saranhuone

2020. június 8.

Nekem bejött. Erős fekete, a hozzá való ecsettel meglepően könnyen húzom meg a vonalat és egész nap nem mászik el. Viccen kívül a hajdan volt színházi festékeimre emlékeztet, anno amikor nem volt divat a filces meg tégelyes tus, a folyékony meg mindig lejött, többször eljátszottam a gondolattal, hogy hétköznap is azzal húzok cicaszemet :D őszintén szólva ezzel a géles formával nehezebb felvitelre készültem de amikor megfogtam a kis ecsetet, szinte magától meghúzta a vonalat és elsőre szimmetrikus lett, amit folyékony tussal még nem tudtam produkálni. Ja és azonnal szárad, nem nyomdázik fel a szemöldököm alá amíg kihúzom a másik szemem. A ceruza kicsit kenődik de elhasználom ha tudom hogy nem egész napra kell, a tus így is megérte. Meglátjuk hogy mennyi ideig tartja a "szavatosságát" de egyelőre újravevős.

Update: 3 hónap után kőkeményre száradt, pedig mindig ügyeltem, hogy ne legyen sokáig nyitva. Végül emiatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Queen16

2020. június 8.

Sokat haszntam hétköznapi seminkhez,azota filces tusokat hasznalok, de ez nagyon pigmentált,ecsete jó, nagyon nagy tégelyes már 3 éve van meg es még mindig tele van,lehetetlen elhasználni :D,pedig hetköznap napi szinten használtam, a szemceruzáját csak alsó vízvonalra szoktam használni, jó ki szett olcsó mégis jó termék,főleg kezdőknek tudom ajanlani akik géles tust akarnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

ellla18

2020. március 22.

Akciósan jutottam hozzá (szerencsére) de megbántam hogy megvettem.
A szemceruzának borzasztó szaga van így azt nem is használtam egyszer sem,a szemhéjtusról pedig csak annyit hogy nem érzékeny típusú a szemem mégis irritált lett tőle felkenés után és csípte a szemhéjamat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

Akciósan jutottam hozzá (szerencsére) de megbántam hogy megvettem.

tamara428

2020. február 7.

Az ecset tetszik, szépen és pontosan lehet dolgozni vele. Maga a tus mély fekete, eleinte nagyon gyorsan száradt és szinte lerobbanthatatlan volt. Annyira gyorsan és olyan tartósra száradt, hogy sminkelés közben javítani se tudtam rajta. Már kb 2 hónapja használom, ez idő alatt mintha kicsit veszített volna a tartósságából, pl. elmaszatolódik a cicafarok a nap végére - de a színéből semmit sem veszít. Mellesleg a tégelyben lévő mennyiség NAGYON sokáig elég lesz, pedig szinte naponta húzok tusvolanat.
A ceruzát nem használtam még, annyi másik meg van már kezdve.
Féláron szereztem be, annyit bőven megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

A ceruzát nem használtam még, annyi másik meg van már kezdve.
Féláron szereztem be, annyit bőven megért.

aalexaa

2020. január 20.

A ceruzát majdnem minden nap használom, nagyon jó színe van, egész nap tart, könnyű vele dolgozni. Az egyik szememen egy picit lejjebb van a szemhéjam, "rejtettebb" mint a másik, ott szokott enyhén kenődni, de ha rendesen lepúderezem, akkor nem vészes. A tust még csak párszor próbáltam, hígabb állagú, folyékonyabb, mint az eddig használt Maybelline, úgyhogy még szoknom kell, de a tartóssága rendben van, az ecset pedig külön szuper. Legközelebb kipróbálok másik szemceruzát, de ezt is és a tust is el fogom használni. Féláron vettem, annyiért nevetségesen jó, de a teljes árát is bőven megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Caladrin

2019. november 25.

Nagyon szeretem, a tus megfelelő állagú, szép, fekete színű és könnyű dolgozni vele, és az ecset is pont jó. Az első használat közben meg is lepődtem, hogy mennyivel szebb tusvonalat sikerült ezzel húznom, mint a korábban próbált (folyékony és filces) tusokkal a korábbi idő töredéke alatt.
A szemceruza számomra felesleges, nem szoktam használni, de számomra megér ennyit ez a termék még így is, hogy nem használom minden elemét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

kaspo

2018. december 5.

Nagyon tartós, nem maszatolódik, nem ragad fel a szemhéjra. Próbáltam már szemhéjalapra is felvinni, illetve anélkül is, mindenhogy tökéletes. Az ecset egészen használható.
Megjegyzem, nincs összehasonlítási alapom, első zselés tus próbálkozás.

Fél év használat után beszáradt. Most a Loreal gél tussal szemezek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Megjegyzem, nincs összehasonlítási alapom, első zselés tus próbálkozás.

Fél év használat után beszáradt. Most a Loreal gél tussal szemezek.

Kence123

2018. október 28.

Ár érték arányban tökéletes.A szemceruza szép fekete viszonylag tartós és ugyanez elmondható a tusról is.Én a kép alapján egy picit nagyobb ecsetet vártam, de ezzel is nagyon egyszerűen meghúzható a tusvonal.Újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

dustyrose

2018. szeptember 9.

Abszolút nem érzékenyek a szemeim, sokféle tus terméket próbáltam az évek során és egyikkel sem volt problémája - ettől azonnal elkezdett viszketni, aminek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget (nyáron elég erős az allergiám, így néha csak úgy viszket magától) de az érzés a nap folyamán egyre erősödött, és lassan átment sajgó fájdalomba. Ezentúl inkább többet költök egy megbízható termékre mint hogy ilyenekkel kísérletezzek, őszintén a minőség sem a legjobb, furcsán zsíros állaga van és számomra nem elég pigmentált. A szemceruza okénak tűnt, de félek a szememre kenni ezek után.
Az egyetlen számomra hasznosítható dolog ebből a kis ecset - egy kemény és vékony hogy tényleg precízen lehessen vele dolgozni, mindenképp meg fogom tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Yubiri

2018. augusztus 29.

Célnak megfelel...
Az ecsetet nem szeretem, mivel nem minden egyes alkalommal szoktam kimosni, ezért másnapra már beton-keményre köt, böki a szemem, a szálai szétállnak.
A tus részt sem szeretem, mivel "töredezettre" szárad. Ez a legnagyobb bajom ezzel a termékkel. Lehet csak én fogtam ki hibás terméket? Mindenesetre nem mostanában fogok ilyent újra vásárolni.
A szemceruza része csak volt hozzá, azt nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Célnak megfelel...
A szemceruza része csak volt hozzá, azt nem használom.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.