Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NixonB, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 400 Ft , Eladó: monibakonyi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged/ Szekszárd, fizetés: Fizetés banki utalással. Postával, foxposttal küldöm/ személyes átvétel lehetséges.
Ár: 400 , Eladó: VEmoke
Állapot: Új, Helyszín: Gyál, fizetés: Előre utalás után postázom, személyes átvétel
Adribogyi

2019. április 17.

Nekem nagyon nem vált be, ugyan nagyon jó áron van, de nehezen tudtam szép vonalat húzni az ecsetjével, "rápergett" a fogamra, sminklemosóval is iszonyat nehezen lehetett leszedni, bár ez inkább előny mert azt mutatja h tartós. Egyszer megvettem, de többet nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

pennyroyaltea

2019. április 14.

A színei csodaszépek, a nevének megfelelően nagyon tartós, nem vagy alig kopik. Ár-érték arányban kifejezetten jó vétel, ugyanakkor nekem – más folyékony matt rúzsaimmal ellentétben – nagyon kiszárítja a számat, ezért viszonylag ritkán használom. Két árnyalatban van meg, szeretem, de többet valószínűleg nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon pigmentált, nagyon könnyű viselet, lerobbanthatatlan és az állagához képest nem is extrémen szárít - a lemosás utáni ajakápolózással nekem kompenzálódik is az a kis szárító hatás, amit ez nyújt. Nem igazán kopik nekem a nap folyamán sem, aminek kifejezetten örülök, mert ez nehezebben rétegezhető, mint némelyik más folyékony matt rúzsom. Nem ez a legeslegnagyobb kedvencem a kategóriában, de örülök, hogy kipróbáltam és két színben is a kollekcióm gyarapítják - általában akkor kenem fel őket, amikor tutira akarok menni, hogy nem fog megmozdulni egy eseményen, napon stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

reirasama

2019. február 3.

Kerestem egy olcsó folyékony rúzst próbaképp, ezért választottam ezt. Érdekes szaga van, az applikátorával egész jól lehet bánni, a termék is kellemes krémes állagú, könnyű vele dolgozni. Mikor megszárad elég érdekes állaga lesz, mintha valamiféle porral kentem volna be a számat. Száraz ajkakra esélytelen felkenni, nagyon csúnyán kihozza a repedéseket, így muszáj rendesen ápolnom mielőtt használni akarom. Kopik azért, viszont nek kell túl gyakran újrakennem, csak evés után, az ivást egész jól bírja, viszont a harmadik réteg után kicsit csomósodik már. Körülbelül fél éves lehet a termékem, és kezdem érezni hogy kicsit kiszáradt. Mikor felkenem már megjelnnek a kicsi csomók a kontúrvonalban, ami nem túl előnyös sajnos. Egy ajakkontúrceruza már elkéne hozzá, de alapjáraton nem rossz termékről van szó, ár/érték arányban is jó, körülbelül annyit is ér amennyiért adják. Nem hiszem hogy újraveszem vagy más árnyalatból is szereznék be, mert kísérletezgetni akarok, de egy próbának jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

EnciVarga

2019. február 2.

Imadom, az egyik legjobb a szajra valo termekeim kozul, es mind kozul a legolcsobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

FeNi

2019. január 30.

Elég tartós egyenletesen kopik és egyáltalan nem rossz érzés viselni viszont elég kevés árnyalatban elérhető sajnos.Csak ajánlani tudom több színben is elérhető lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

butyokkk

2019. január 28.

Egy éve találtam rá egy ismerős által,hihetetlen jó,szinte az összes színt végigpróbáltam már!
Általában kenek alá ajakkápolót,így nem szárad ki a szám,de reggel 7-től délután 2-ig,úgy,hogy eszek,iszok fent marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

nkriszti98

2019. január 23.

Egyszerűen imádom, szeretek kísérletezni folyékony rúzsokkal, de mindig ennél kötök ki újra. Iszonyat tartós, nekem az ivást nagyon jól bírja és nem is szárítja ki a számat, az aplikátora is jó. Ennyi pénzért szerintem bőven megéri. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy kevés árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Fe0ve0

2019. január 14.

Gyönyörű színek, extra pigmentalt, tartós, könnyű felvitel. Szerintem veri az 1600-as k lips-et. Én aláhidratálok de nem emeli ki a szárazabb részeket. Egész nap tart, minimálisan kopik, de szépen. Legutóbb a hatos árnyalatot vettem meg ami egy CSODA. Sajnos nálunk kevesebb árnyalatban kapható, örülnék ha behoznák hozzánk is a többit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Effi

2018. december 21.

Fura dolog ez. Nagyon szépek a színei, nekem az 5-ös van meg, ami rajtam elég sötét, de szép lilás nude árnyalat. Hétköznapra pont jó, nem túl vad. (Rajtam a legártatlanabb nude színek is drama-queen hatásúak, annyira hullaszínű vagyok...) Nem éppen a legkellemesebb viselet, ragad, érezni, hogy ott van. Belülről kopik kifelé kicsit foltosan, rá kell nézni időnként. Alaposan beleül a száj repedéseibe, kicsit szárít is. Az applikátora használatával barátkozni kell egy ideig. Az a része, ami nem kopik le, az viszont csak micellással jön le, úgyhogy tartós. Csak ne igyunk-együnk-beszéljünk-cigizzünk sokat. Ennyi pénzért tök jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate