Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NixonB, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Rúzs és szájfény csomag (piros-bordó-lila)
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalással, postai ajánlott levél, postán maradó
Ár: 500 , Eladó: Klajdi
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

MF91

2020. november 21.

Nagyon olcsó, kicsit vastag érzete van, de ha aláhidratálok teljesen oké.
Szépen fenn marad, konkrétan az esküvőmön is ez volt rajtam, és egész este bírta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Nagyon olcsó, kicsit vastag érzete van, de ha aláhidratálok teljesen oké.

szata1

2020. október 30.

Nekem csúnyán néz ki, szárítja a szám és túl nehéznek érzem. Nem volt valami kényelmes viselet. Alapból se szeretem annyira a matt folyékony rúzsokat de ez a rosszabbak közé tartozik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

MademoiselleSumire

2020. október 7.

Nem tökéletes, de ár-érték arányban elég jó. Szép a színe, tartós, de van ennél tartósabb (L'oréal ultra matt), de az árkategóriához képest jó. Kicsit azért szárítja a számat, kicsit nehéz szépen felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

emiko

2020. szeptember 23.

Sajnos nekem nem jött be. Túl vastag, vakolat érzete van. Nekem csúnyán is kopott, nehéz volt javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Hugee93

2020. május 25.

3 féle árnyalatom van, az egyik teljesen elfogyott már. Mindet szeretem. Nem levalarhatatlan, de mindennapos használatra egy kis hidratálással együtt tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

kikinay

2020. május 17.

Kicsit félve vettem meg, mert a többi rúzsomhoz képest sokkal olcsóbb volt, de hálisten bevált. Hétköznapokra tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Atiyeh

2020. május 1.

Nekem a 3-as árnyalat van meg, elég harsány szín (tudatosan választottam, szóval nem volt meglepetés), így alkalmakra használom csak. Óvatosan kell felvinni, hogy szép egyenletes, ne túlfolyós hatást érjünk el, ugyanakkor nagyon szépen szárad, és gyönyörű a színe felvitel után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Pulguinha

2020. január 6.

Nagyon szép a színe és szépen fed, de ahogy mások is írták vigyázni kell vele, hogy egyenletes legyen a száj felszíne, különben tényleg csúnyán mutat rajta és túl sokat sem szabad kenni belőle.
Nekem nem igazán tartós. Ahol összeérnek az ajkaim ott relatíve gyorsan lekopik és mivel erős színt választottam, így nagyon látványos. A széleken viszont tényleg tartós, csak hát elég furcsán néz ki hogy nem egyenletesen kopik. De ha van bárkinek erre megoldása örülnék neki, mert tényleg gyönyörű amíg fent van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Klajdi

2019. november 20.

Én is a pozitív vélemények táborát növelem. Gyorsan szárad, a színei szépek, és az ára nagyon kedvező. Nekem nem pereg, és a fogamon se látszik meg. A tartósságáról annyit, hogy a 6-os árnyalatot viseltem a múltkori szülinapozáson, este 6-tól hajnal 2-ig egyszer se kellett újrakenni, és vígan bírta az evést-ivást, még a só-tequila-citrom szentháromság se hozta le :D Három színben van meg, én bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

nncsrny

2019. október 27.

Nagyon hasonlít a Rdel Young Crazy Matt'n'lasting-ra, az állaga és a tartóssága is, ez viszont nem büdös. A 6-os árnyalat isteni és tényleg mattra szárad, ami ennyi pénzért szép munka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate