Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NixonB, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: új, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel
Lila-bordó-piros rúzs és szájfény csomag (Lovely, Revolution, Essence, Trend it up)
Ár: 2500 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
Pulguinha

2020. január 6.

Nagyon szép a színe és szépen fed, de ahogy mások is írták vigyázni kell vele, hogy egyenletes legyen a száj felszíne, különben tényleg csúnyán mutat rajta és túl sokat sem szabad kenni belőle.
Nekem nem igazán tartós. Ahol összeérnek az ajkaim ott relatíve gyorsan lekopik és mivel erős színt választottam, így nagyon látványos. A széleken viszont tényleg tartós, csak hát elég furcsán néz ki hogy nem egyenletesen kopik. De ha van bárkinek erre megoldása örülnék neki, mert tényleg gyönyörű amíg fent van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

eszterlancfu

2019. december 18.

A vilag legjobb matt rúzsa. Tényleg. Évek óta ez a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

A vilag legjobb matt rúzsa. Tényleg. Évek óta ez a kedvencem.

Klajdi

2019. november 20.

Én is a pozitív vélemények táborát növelem. Gyorsan szárad, a színei szépek, és az ára nagyon kedvező. Nekem nem pereg, és a fogamon se látszik meg. A tartósságáról annyit, hogy a 6-os árnyalatot viseltem a múltkori szülinapozáson, este 6-tól hajnal 2-ig egyszer se kellett újrakenni, és vígan bírta az evést-ivást, még a só-tequila-citrom szentháromság se hozta le :D Három színben van meg, én bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

nncsrny

2019. október 27.

Nagyon hasonlít a Rdel Young Crazy Matt'n'lasting-ra, az állaga és a tartóssága is, ez viszont nem büdös. A 6-os árnyalat isteni és tényleg mattra szárad, ami ennyi pénzért szép munka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

RyahOneY

2019. október 2.

Tanakodtam, hogy hány csillagot adjak neki, mert amolyan is-is a kapcsolatom vele. Az mindenképpen pozitívum, hogy szép a színe, jól fed, klassz mattra száraz, árban is teljesen rendben van, és tényleg tartós is részben, bár leginkább csak az ajkak körvonalainál (úgy tudom csak leszedni, ha Labello-t kenek rá, ez krémesít rajta annyit, hogy utána le tudom törölni a számról). Mert bizony, ahol összeérnek az ajkak, ott kopik elég rendesen, ráadásul ilyen apró szemcsékben, ami aztán a fogaimon köt ki, és én utálok ezen kattogni, hogy vajon rúzsos-e a fogam... :/ Emellett szárítja az ajkakat, és ha nem tökéletes simaságú, hanem ráncos az ajak bőre, akkor végképp felejtős, mert ettől a rúzstól még inkább olyan aszott hatása lesz a számnak... :/ Általában ezért nem szoktam matt rúzsokat használni, de van, ami úgy matt, hogy közben ápolja is az ajkakat, nem szárad ki, nem néz ki úgy, mint vlmi szanaszét gyűrt papír... Emellett az elnevezését sem értem. Ez nem szájfény, hanem folyékony rúzs (ami véletlenül sem fényes, hanem matt!). Szomorú, hogy aki gyártja/forgalmazza, épp az nem tudja normálisan megnevezni és feltüntetni a csomagoláson, hogy valójában mi is ez a termék... -.-
A színe tényleg szép, nekem 5-ös árnyalatban van, az ilyesmi árnyalatot nevezik hivatalosan "mauve taupe" árnyalatnak, vagy mályva színnek. A kedvenc színem. :) Leginkább úgy tudnám leírni, hogy a mély lila és a rózsaszín között félúton, némi barnás beütéssel. Szóval a színe abszolút telitalálat lett volna, és akár kedvencemmé is válhatott volna, ha nem ilyen vacak a minősége... Nagy kár érte.

U.i: Komolyan nem értem a sok 5*-os értékelést... Másoknak nem pereg a rúzs a szájáról, nem keni vele össze a fogait, vagy csak szimplán nem zavarja...? :/ Szerintem roppant igénytelen, ez idegesít a legjobban ebben a termékben... Komolyan, még a krémes rúzsok sem kenik a fogaimat, de ennél nem vagyok biztonságban... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

kissbianka81

2019. szeptember 9.

Nagyon jól fed, hihetetlen tartós, több könnyen kihasználható színben is kapható. Nekem a szám se szárítja.
Az ára pedig csak hab a tortán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Az ára pedig csak hab a tortán!

HHH97

2019. augusztus 31.

A 6-os árnyalat van meg belőle, de egy kicsit csalódtam a termékben, főleg a K-lips után. Szép színe van, de az applikátorral nehéz bánni, nagyon nehezen szárad meg, a tartóssága pedig meglepően kicsi a folyékony matt rúzsokhoz képest. Egynek nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

2019. augusztus 27.

Ennyi pénzért szinte ajándék. Jó az állaga a tartóssága és mivel kenek alá ajakbalzsamot is így nem is szárad ki a szám. A minősége jobb mint több drágább kategóriás társának. Egyik favorit matt szájfényem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

babszi11

2019. július 2.

Kedvenc rúzsom, imádom, hogy matt, és nagyon szép színekben lehet kapni, az ára is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Lunora

2019. június 4.

Szükségem volt egy jó vörös rúzsra. (Mondjuk melyik nőnek nem?) És hát szembe jött velem, nem maradt más hátra minthogy kipróbáljam. Nekem bevált azt kell, hogy mondjam tetszik. Jó a szín, a textúra és nem annyira szárít mint a legtöbb ehhez hasonló termék. Meglepően könnyű,sokszor megfeledkezem arról, hogy van a számon valami. Egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy ha eszel lejön. De ezt is szépen teszi, és folyamatosan kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate