Lovely

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krekuci, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A teljesen új formula garantálja az egyperces száradási időt. A kényelmes, széles és sima ecset a gyors használatot biztosít.

A kolorisztika mély, elegáns árnyalatokból áll, amelyek már az első réteg után fednek. A kiváló pigmentálódás tökéletes színfedést ad, sávozás hatása nélkül. A gyors száradás tökéletes fedést jelent, karcolás nélkül.

BlackVelvet

2020. július 29.

Egy nude árnyalat van meg belőle, imádom. Szerettem volna még venni, de elég kevés szín kapható belőle. Legalábbis nálunk.
Iszonyat gyorsan szárad, de tényleg. Már felkenés közben, úgyhogy nem szabad vele tökölni :)
Igaz, hogy használom rá egy másik márka fedőlakkját, de nekem kézen bírja egy hétig kopás nélkül, pedig nem kímélem. Lábon több hétig is szép, csak a lenövés miatt kell lemosni és újra kenni.
Nálam ez egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Nálam ez egyértelműen 5 csillag.

CrazyHairDontCare

2019. június 14.

Megakadt a szemem az egyik árnyalatán a boltban, mert tökéletesen illett egy ruhához, amit egy esküvőre néztem ki.
- Eleinte nem nagyon kedveltük egymást, sajna pont azért, mert ahogyan a nevében is van, k...egyetlenül gyorsan szárad. Én pedig nagyon... nagyon... béna vagyok, és ha kicsit elrontottam a festést nem nagyon volt lehetőségem lemosás nélkül javítani. De most már olyan sokat gyakoroltam vele, hogy egyáltalán nem zavar.
- Nagyon jól fed, akár egy húzás is teljesen letakarja a körmöt.
- De mire megyek vele, hogy szép és gyorsan szárad, ha számomra ennyire nem tartós? Lehet, hogy az én hibám, mert túl sokat használom a kezem (gépelek, írok, rajzolok, főzök, az asztalon kopogtatok, hogy idegesítsem a barátom), de én már a nap végére látom, hogy pár helyen elkezdett töredezni a festék. Talán egy fedőlakkal jobban teljesítene. Lábujjamon amúgy ehhez képest atombiztos (egy pár napig szép), úgyhogy lehet, hogy az én készülékemben van a hiba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

- Nagyon jól fed, akár egy húzás is teljesen letakarja a körmöt.

browning

2019. január 7.

Szuper, tartós, olcsó, kellemes színek, minden napra. Egy pillanat alatt el lehet vele készülni, gyorsan szárad tényleg, jól fed, elegánsan lehet kinézni 5 perc alatt. Nagyon szeretem, többször vettem már újra. A képen látható szín és egy bordó is megvan, kedvenc lakkjaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

hgabi

2018. december 9.

Bordó árnyalat van meg belőle, az ecset kicsit béna, de a színe tökéletes és tartós :) Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Gracelle

2018. november 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert annak ellenére, hogy ilyen “olcsó vacak noname”, csak olcsó és noname de nem vacak. Tartósabb, mint bármelyik hiperszuper Astor lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

cukicsajszi

2018. szeptember 5.

Ehy gyönyörűséges bordó van belőle, kicsit meg kell küzdenem vele, hogy egyenletesen fedjen (hiába igyekszem gyorsan kenni) de ez az egyetlen hibája. Amúgy tényleg gyorsan szárad és tartós is. A márka gél hatású lakkjai a kedvenceim de egy négyesre ő is jó nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

AnnaR

2018. augusztus 30.

Jól és szépen lehet vele dolgozni, a 23-as, vörös-piros árnyalat van meg nekem. Meg vagyok elégedve a színnel, ecsettel, kiszereléssel és azzal a két réteggel, amit felkentem, majd meglátom mennyire tartós. Akciósan vettem 200 forint körül, ennyiért megérte :)

update: úgy néz ki közel két héten át bírta a körmömön... hatalmas plusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

update: úgy néz ki közel két héten át bírta a körmömön... hatalmas plusz!

szaadri

2018. június 3.

A probléma vele, hogy olyan gyorsan szárad, hogy bármennyire gyors az ember, gyakorlatilag még a szétoszlatás előtt elkezd besűrűsödni, ezért nem igazán lehet vele szépen dolgozni. Mintha egy beszáradóban lévő lakkból próbálnán kierőszakolni az utolsó köröket. Rajtam egy napot bírt, pedig régen a Lovely lakkok egy hétig tökéletesen álltak a körmömöm, de lehet, hogy ez alapozó/fedőlakkal orvosolható. A színek viszont csodásak, különleges árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Anna9587

2018. április 25.

Nem vártam sokat a lakktól, mivel sok sok évvel ezelőtt volt már ettől a márkától lakkom és valamiért nem kedveltem, most viszont az nr.2-es színbe teljesen beleszerelmesedtem, pár napja lett leszedve a géllakk a körmeimről és úgy gondoltam miért ne?! Második neki futásra már tudtam "kezelni", alapnak egy crystal nails hardener calciumos lakkot használtam, két rétegben kentem fel, egy két helyen felbubisodott, de ezt betudtam annak, hogy az adott területen vastagabban kentem a kelleténél, ami viszont elszomorít és az értékelést lehúzza, hogy nem egészen egy nap után 3 körmömről elkezdett lepattogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

SleepingSheep

2018. március 21.

Nem értem a rossz véleményeket, nekem gyönyörűen fed két rétegben, nem pattog le hamar, tartós és számomra maga az álom! Mindig belenyúlok a gyorsan száradó lakkokba is és nem bírok egy helyben ülni, levegőbe tartott kezekkel, amíg szárad.. De ez extrémgyorsan teszi a dolgát. Gyönyörűek a színek is, alig várom hogy még többet beszerezzek! Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 12085, Ci 15880, Black 2 / CI 77266

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék