Lovely

Ár:   1069 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andika1234, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   Rossmann

Napsütötte bronzosító és ragyogó púder a meleg arany árnyalatában. Az arcbőr finoman barnított és fényes marad. A púder nagyon könnyűen alkalmazható, nem hagy sávot, ideálisan beolvad a bőr színébe.

eeeee

2018. december 14.

Nem tudom szépen használni, nem mutat jól a bőrömön, mint bronzosító, ráadásul rólam hamar és foltosan kopik. Szemhéjamra szoktam használni, ott szépen mutat, de kb. ezer év alatt se fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

Már 1 éve megvan. Szép csillámos:) óvatosan kell felvinni keveset mert nagyon erős szine van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

pixiee

2018. július 21.

CSODA ez a bronzosító! Akciósan vettem, mondván ha nem jön be akkor sem fog fájni a szívem a kiadott pénz miatt. Annyi de annyi bronzosítót kipróbáltam már, simán veri a luxus katergóriát tartósságban (Guerlain, stb...). Gyönyörű felkenve, természetes a színe és a csillogása is, és tényleg elképesztő a tartóssága az árához képest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

eszteredit

2018. március 6.

Imádom, nagyon kevés kell belőle szuperül csillog, azért picit barnulni kell hozzá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Fahya

2018. február 5.

Gyönyörű árnyalat, tartós és természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Gyönyörű árnyalat, tartós és természetes hatású.

Ralynna

2017. december 22.

Örök szerelem. Nagyon világos (fehér), de nagyon meleg alap tónusú bőröm van, nekem remekül áll. Még tartalékot is vettem belőle, annyira szeretem. Én pirosítónak használom. Kevés kell belőle, rajtam teljesen természetes hatása van, mindenki dicséri, amikor ezt teszem fel. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

ammyfool

2017. október 30.

Annyira szeretném, mert szépen csillog és nagyon jól néz ki,és mégsem tetszik.
Magamon valahogy olyan műhatása van, pedig nem használok belőle sokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Annyira szeretném, mert szépen csillog és nagyon jól néz ki,és mégsem tetszik.
Magamon valahogy olyan műhatása van, pedig nem használok belőle sokat :(

domcsismiracle

2017. október 15.

Beleszerettem, minden tekintetből. Nagyon szép, kevés is elég belőle. Nekem is picit kreolos a bőröm és nagyon jól áll neki, éppen csak egy pici csillogást ad, így, ami pont tetszik, nem hivalkodó. Télre vettem, nyáron egy kicsit csillámosabbat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

norka0827

2017. szeptember 13.

Nagyon imádom! Éppen csak egy pici fényt és színt akartam az arcomnak és ezt tökéletesen nyújtja. Óvatosan kell adagolni mert könnyen "túl lehet lőni" a célon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Bog

2017. augusztus 20.

Nekem barna bőröm van, és pont az a bajom, h nem találok elég sötét bronzosítót. Ez abszolút impulzus vásárlás volt! De annyira szép, hogy nem tudtam otthagyni!
Valóban narancsos árnyalat, ami tökéletes az én sárgás tónusú kreol bőrömhöz. A hideg tónusú bronzosítók/kontúrozók úgy hatnak a bőrömön, mintha koszos lenne! De ez végre napcsókolta hatást ad!
Csillog valóban, óvatosan kell bánni vele!
És nagyon pigmentált, szintén igaz!
Ezt a terméket nem lehet kenni ezerrel, csak érzéssel bánni vele! Kontúrozáshoz nem ajánlom, ez tényleg csak arra való, h bronzos bőrt varázsoljunk nagunknak. Igazi nyári darab.
Ja! És valóban! Szemhéjpúdernek gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Csillog valóban, óvatosan kell bánni vele!
És nagyon pigmentált, szintén igaz!
Ja! És valóban! Szemhéjpúdernek gyönyörű!

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isopropyl Isostearate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Laureth-7
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77499, CI 77890
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.