Lovely

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Etes, Módosítva: 2020. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás, 2020. karácsonyi kollekció része

Ajakradír mézeskalács ízesítéssel. Cukros ajakradír shea vajjal, E-vitaminnal és olajokkal.

vicky93

2021. július 19.

Ez valami förtelem. Bevallom a karácsonyi csomagolás és a mézeskalács illat ígérete szippantott be, de amint kinyitottam, tudtam, hogy rossz döntés volt. Tele van hatalmas gliterrel, az alap cucc lemoshatatlan, de nem is hidratál. Radírozó hatás nullával egyenlő, de mire leszeded a tonna csillámot, tulajdonképpen megvan. Ha nem lenne benne csillám, kicsit jobb lenne, de így egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

legallybrunette

2021. május 1.

A fahéjas-csokist vettem, ami zöld tégelyben van. Gyűjtöm a kis fém dobozokat, ezért nekem a beltartalom másodlagos. Azért kipróbáltam, de kár volt. Úgy néz ki tőle az ember, mint az a bizonyos csillámláma... A glitter és a fahéj íz lemoshatatlanul ragaszkodik. Egy csillag a doboznak, mert amúgy nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

csyngo

2021. március 24.

Nagyon tetszett a csomagolás és a karácsonyi koncepció, ezért vettem meg. Számomra nagy csalódás. Az illata nagyon tömény, tele van glitterrel. Számomra nem kellemes használni, a radírozó hatás is nagyon gyenge.
Én is inkább a Lush-t ajánlom helyette, vagy a legegyszerűbb házi megoldást: méz+kristálycukor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

vera3113

2021. február 11.

Szerintem pénzkidobás. Az illata nagyon tömény és a hatása számomra nem megfelelő. A legrosszabb dolog benne a rengeteg csillám. Egy radirozás után alig lehet megszabadulni a csillámoktól. Helyette inkább a Lush termékeit ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

lenizsu

2021. január 14.

Régóta keresek jó ajakradírt. Évekkel ezelőtt már volt egy hasonló termékem más márkától, azt nagyon szerettem. Ennek a terméknek a csomagolása nagyon kívánatos volt számomra, ezért megvettem. Az illata nekem egyáltalán nem tetszik, sőt irritálja is a nyálkahártyámat. A radírozó hatásával egyébként viszonylag elégedett vagyok. Mondjuk nem értem, miért tettek bele csillámot, szerintem csillámok nélkül jobb lenne a termék. Biztosan el fogom használni, mert a csomagolását szeretném megtartani. Újravenni valószínűleg nem fogom, megint rájöttem, hogy fogmosás végén a fogkefés átdörzsölés is van ennyire jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Shinylittlescalpel

2020. december 15.

Mivel mézeskalácsos és olcsó volt, nagyon megtetszett, gondoltam kipróbálom. Hát... elég nagy csalódás volt. Az illata jó, de kissé tömény. Nehezen lehet lemosni, főleg a csillámok miatt. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

angelavaradi

2020. december 2.

Nagyon cuki a csomagolása és az ára is kedvező volt, így jött velem haza. Az illata tényleg karácsonyos és puhák lesznek tőle az ajkaim, de elég vastag viaszos réteget hagy maga után plusz utána órákig csillog a fejem tőle. Tuti nem veszem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Etes

2020. november 29.

Nekem az első ajakradírom, így nem tudom más termékhez mérni. Szeretem használni, kb. másfél-kéthetente, az én ajkam így igényli. Kívülről befelé jellemezve a terméket:
A kis fém doboz nagyon jópofa, biztos elteszem, ha elfogy belőle a radír. Maga az anyag jó szerintem, elég szemcsés, s a darabok is megfelelő (nem túl kicsi, nem túl nagy) méretűek, így jól, hatékonyan lehet radírozni vele. A funkcióját ellátja. Jó az illata, mézeskalácsos, nem mű, nem gejl, nem irritáló, hamar elillan.
Használata után hagy egy zsírosabb film réteget maga után, nekem ez pozitív, mert nem szárít (kicsit tartottam tőle). Ez a réteg sem bosszantó számomra, nem vastag, nem nehéz. Amit annyira nem csípek, az az, hogy mivel maga a termék csillogós/csillámos, így lemosás után a csillámok szétszóródnak az arcon. Bár nem diszkógömb effekt, de 23 évesen nem csillámos arccal szeretnék sétálgatni.
Ár-érték arányban úgy nem rossz, hogy a fém tárolót simán lehet majd "újrahasznosítani" a továbbiakban, s a radír is ellátja a feladatát, sokáig elég is lesz, mert egyszerre úgy sem használ belőle sokat az ember. Télre nagyon aranyos kis aranyos, cuki darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sucrose, PEG-8, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0